Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlükcüm şimdi çok içten bişey yazıcam

Ben yarın gündüz aileyi doğal yaşam parkına götürcem.Akşama ise xxara adında bi arkadaşla buluşucam.

Perşembe günü xxxil diye bi arkadaşla buluşucam.Akşamında ise xxxem diye bi arkadaşla buluşcam.

Cuma günü xxşak adında bi arkadaşla buluşucaz.Akşamına bi planım yok.

Cumartesi xxe diye bi arkadaşla buluşcaz akşama da kalabalık olarak yine onlarlayız.

Pazara planım yok.

Pazartesi Konakta işlerim var oraya gidicem.

SALIDAN PERŞEMBEYE KADAR 4 ADET SINAVIM VAR NE ZAMAN ÇALIŞICAM LAN BEN, YAPCAĞIM PLANA BAŞLAYIM BEN
Sosyal ağlarda paylaş

2 buçuk saattir annem ve babamla ailecek yaşadığımız problemlerle ilgili konuşuyoruz. Annem bana " 2,47 ortalamayla Bilgi'den alabileceğinin fazlasını almışsın, bence doğru mesleği seçmişsin. Konuşmanın başından beri seni izliyorum, bence çok iyi bi psikolog olucaksın." dedi. Çok mutlu oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

haberler..

spartaküs kürtmüş..
bi o kürt değildi zaten!

şaka gibiler lan bazen

bi de prens william evleniyormuş.. bu herifle aramda kaç saat fark var merak ediyorum.. lady di doğuramamış bi türlü.. az daha dişimi sıkıp ruhların dağıtımı yapılırkene doğru yere iniş yapsaydım tutturabilirdim bak.. kral ben olurdum.. böhüe =(
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

2 buçuk saattir annem ve babamla ailecek yaşadığımız problemlerle ilgili konuşuyoruz. Annem bana " 2,47 ortalamayla Bilgi'den alabileceğinin fazlasını almışsın, bence doğru mesleği seçmişsin. Konuşmanın başından beri seni izliyorum, bence çok iyi bi psikolog olucaksın." dedi. Çok mutlu oldum.

annen piskorog mu? bi de konusmanin basindan beri seni izliyorum nasi tedirgin bi durum, stalker anne.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

napae said:

annen piskorog mu? bi de konusmanin basindan beri seni izliyorum nasi tedirgin bi durum, stalker anne.

Hayır ama piskoroğa gitmişliği var. Ordan gözlemleyip anlayabiliyow psikologların duruma nasıl yaklaştığını.
Sensin stalker.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük:

Son 2 günüm tesadüflerle dolu ve inanılmaz yorucu geçti
İstanbul'dan tüge geldi.Ve tabii ki 1 senenin vermiş olduğu özlemle beraber hem bayağı vakit geçirip bayağı da gezdik.

Dün şirketten erkenden kaçtım.tügeyi de alıp mervenin yanına gittik.yemek falan yedikten sonra bi kahve içmeye çıkalım derken starbucksa geçtik.(bu arada merveden dinlediğim bir hikaye benim oha falan olmama sebeb oldu) neyse.O sırada yeni, eski olan bir arkadaşımla karşılaştım.Zor dakikalar..Neyse zar zor oturucak bi yer bulup kıvrıldık.Sohbetin tam ortasında uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımla karsılastım yine o da bize katıldı .Kahveler bitti derken ne yapalım en iyisi kaleiçine gidelim dedik.ilk deep sonrasında the bar ve geç saatte eve geldik.

Öğlene doğru uyandım ve 1 senedir uğramadığım bir alışveriş merkezine gitmeye karar verdim.Mağazanın birinde dolanırken seneler once amerıkaya yerleşen bir arkadaşımla karşılaştım o mağazanın müdürlğünü yapıyormuş aslında 1 ay once gelmiş falan neyse bi yemek yiyelim bari dedik.Tam çıkıyorduk ki tesadüf yine Ali zittuni olduğunu sonradan öğrendiğim siyahi bir adam bize doğru yaklaştı meğersem bizimkinin arkadasıymıs.Doğal olarak ben de bir tanıştım tokaştık vs. zittuni gitit biz de yemek yedik ben cıktım.

Tüge'ye ulaşamayınca merak edip Merve'yi aradım.Tüge biraz rahatsızlanmış evde yatıyormuş.Biz malesef Tüge olmadan buluştuk kahve içelim diye gittik yine heryer tıklım tıklım.Tam o sırada gündüz ayaküstü tanıştığım siyahi futbolcumuz da kalkmak üzereymiş bize masasını verdi sağolsun.Yine bir tesadüf...

Ya işte öyle bayağı yorucuydu son 2 gun.Yarın da mağazaya 7:15 te gidicem Fransızlar gelicekmiş.poff

Yarın ondokuzkasım... eh neyse . bu şiiri de paylaşmadan geçmiyim..severim kendisini..
Hadi günlük görüşürüz..

Ondokuzkasım

sebep değil, netice oldun bana
sudaki mahrem yüzümdün, taştaki ürkek güzelliğim.
bir müzik parçasında
yanyana duran iki nota gibiydik
sırasını bekleyen.
Şimdi artık bir tek
hayatta kalmaktan korkuyorum aslında.

Ey benim cahil kısmım: Sevgilim!
ne yazık sana da netice olmak, bana düştü
fakat, sebep ben değilim!

K.İskender
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.