Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

sevgili idiot,
staj basvurusu yaptigim yerlerden bi tane red cevabi aldim, mühü. en kaliteli yerlerden biriydi. cok talep varmis da lölölö.
bi cift lafim var onlara;
skill vardi ben de sifatimi begenmemis olsaniz dahi dötler!
sonra telefon geldi, ''burasi biraz les sanki ama yine de basvurayim'' dedigim bi yerden. ve uyku sersemi cok maL konustum adamla. mühüh.
neyse persembe saat 15:30da randevum var. su serseri görünümümden kurtulup, adam olmam icap ediyor.

oy oy önceden konusma da hazirlamam lazim simdi.
ya abi ama ben nerde oldugunu bile bilmiyorum ki.
ya ya ya simdi aklima geldi, isin kötüsü ne biliyo musun of.
Pc isyanlardaykene acilen format atmak zorunda kalmistim backup falan yapamadan. bütün adresler orda kaldi ühü.
neyse bi dahakine aradiklarinda adresi de almayi unutmamam lazim.
yalniz 7 yer daha kaldi. cok heycanlandim, korkuyorum.
yok hayir cesaretimi toplamam lazim. heriflerin karsisina ehiehii bilmem kiiiii ben heidiii!! seklinde cikamam.
ya neyse sans dile bana.

bi de gossip girl'e sardim ya neyse simdi izliyim bari. bizim de girly oldugumuz taraflar varmis dsfj onlari kesfettik.

ayrica jeff <3
Sosyal ağlarda paylaş

@mulguear:
a sen abitur mu yapicaksin?
abitur kolay olur mu hic be. abitur adamin anasini aglatir!
alaman sistemini kime anlattiysam, yuh dedi.
ha gerci türkiyede 3 dil bilmeyi sart kosmuyorlardir, biz de fransizca-ingilizce ana dil gibi bilinmek zorunda + almanca da var zaten. siz de fransizca yerine türkce varsa, daha kolay olabilir tabi.o esit agirlik, e.a secmek istemeyenler icin ciledir ayrica. ama öss'yi tercih ederdim ben sdf.

ayrica dinlendirici niyetine kullandigim gözlügümü bulamiyorum =/ deliricim. saftim kaydi esasen, bayhan gibi bakis atiyorum farkinda olmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

@vAniLlleae
ya kolay aslında
bizde öyle seçmeli dersler filan yok zaten
3 fen dersinden biri yazılı biri sözlü
ing-alm-mat yazılı + alm sözlü zorunlu
zaten amacım da 1.20 gibi bişey almak degil
alıyım 2.30 min yeter bana ki zor olmasa gerek eheh
yani şey biraz zor tabi yazılı almanca
türkçe bişey sorulmuyo
ki seçmeli dersler olmadıgından dolayı sadece fenler girebiliyo ea lar isterse şipo yapıyo (yada yapmaya çalısıyo ^^ )
Sosyal ağlarda paylaş

sipo ne yau.
ama sizde ki daha basitmis =/
bizde fransizca bilmek de zorunlu. herseyi yapmak zorundasin, sayisal, sözel die secmek yok.
ha bir de o sinavi anca kalirsan tekrarlayabiliyorsun. kalmazsan bi daha tekrarlayamiyorsun. ve aldigin cükko notlarla senelerce üniversite sirasi bekliyosun. o yüzden üstat, bizim burlarda 22-23'den önce üni.ye kapak atabilmek bile bir lüks. tabi üni. harici bi sürü secenegin var, meslek ögrenmek, yurt disina gitmek gibi. daha rahat bu herifler.
cok sacma hakkaten. arschlochlar!
isyanim var.(neyse kes vanil sdfg)

edit: typo ist scheisse.
Sosyal ağlarda paylaş

e boşuna abi yapmıyorum ^^
şipo da sprachdiplom
almanca bildigini "kanıtlıyo"
onu alıp üstüne össye giriyosun burda bi bölüm kazanıyosun sonra almanyada o bölümü olan bi üni ile yazışmaya baslıyosun kabul edilirsin direk o bölüme kapagı atıyosun ama sanırım hazırlık filan okutabiliyolar o durumda
Sosyal ağlarda paylaş

yeter artık bu binanın alarmından otundan bokundan. al bak gitti konsantre. şimdi hangi salak neden olduysa alarma o gelsin tamamlasın röportajın son 5 dakikasını. anam ağlamış benim burada bilmemkaç gündür, daha da ağlayacak, hiç bir erasmusun çekmediği acıları çekmişim, bunlar alarm çalıyor.

ABİ 15 DAKİKADIR NESİNİ SUSTURAMIYORLAR BUNUN ANLAMIYORUM Kİ. YİNE KİM NE YAKTI.

oh be sustu.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük, miyu arabaya önce [large]çiş[/large]ini yaptı. onun şoku içerisindeyken, 15-20 dakika sonra gitti koltuğa [large]kaka[/large]sını yaptı. yapmasın diye o kadar kumuna koyduk çıkmadan önce. bundan sonra bi daha aşıya götürürken yanına kumunu da alıcaz.

arabanın canı çıkana kadar yıkattım ben de.

uykum var. iki tane sınavım var, biri kazık. ikisine de hiç bakmadım henüz.
hörmetler.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot,
essolessek carlos demin arayip, tuzaga düsürüyordu az kalsin ki ben yuttum!

aynen söyle bi dialog gecti aramizda:
ask söhret ihtiraaaas yalaaan... hepsi yalan rüzgarinda! said:
-iyi günler Ms. Türkmen'le mi görüsüyorum?
-e evet eheheh -yavsak olmak lazim bazi bazi-! (ben staj icin ariyolar sandim)
- Ben vergi dairesinden ariyorum, 5000€ borcunuz var.
- *beti benzi atan vanil* eeeöööö sey.. ben annemi veriyim bi dakka....

ANNEA SENI ARIYO BI ADAM!! ve oturdum telefon konusmasini dinlemeye hazirlaniyorum
annem; TOLGAAA!!! YEMEDIM CANIM HADI!!

evet essolessek kuzenim tolgaydi kendisi. annem bu sefer yutmadi ama ben yuttum!
iyi güldük, bize gelceklermis yine dilberiyle.
simdi kardesim ve dilberi de geldi. iyi yine cümbüs var!
neyse bu sayede o staj yerinin nerde oldugunu da sorarim. mmh.

typosuz postum yok eytere artik!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...