Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

eski-eski sevgilim bu saatte beni arıyor açıyorum bişiler geveliyor sonra geri aradığımda açmıyor, arkadaşı bana onun ağzından mesaj atıyor ona atarlanıyorum, kızın durumu iyi değil belli, artık ne haldeyse. Aklım da ona kaldı şimdi, şu an da yatmam gerek süper oldu yatmadan önce. Hay böyle şeylere takılan kafamı...
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

eski sevgili şu anda sevgili değilse ne gibi bi değer taşıyor onu çözemiyorum.

bankaya bugün mark, frank götürmek gibi bişi..

tedavülden kalktı onlar tamamen değil mi?

Ne kadar eski sevgilim olsa da benim için hala çok değerli bi insan kendisi. Eski sevgililerimi çöpe atıp bi daha konuşmama gibi bi huyum yok benim kavgalı mavgalı ayrılmadığımız sürece. Sonuçta vaktinde birşeyler paylaşmışız ve ne kadar zamanla sıkılıp ayrılmış olsak da hala güzel anıları mevcuttur benim için.

dipnot: şimdi arkadaşlar gelir hala seviyosun o bıraktı di mi o yüzden böylesin falan der. Durum da tam tersidir.
Sosyal ağlarda paylaş

pfff

Nasıl gerizekalıca bi sistem bu arkadaş? Her yerde bir rapor yeterken bu sefer 2 rapor istemişler lisans için, ama işin sorun kısmı bu deil tabi.. Malaklar Ankara'ya fax geçmiş 1 rapor gelmiş napalım diye? Ankara İstanbul'a dönmüş tamamlasınlar devam edin diye.. Gel gör ki İstanbul'daki adamlar bize geri dönmüyor, birader sizin bi raporunuz eksik onu bize yollayın da bitirelim sizin işi demiyor ve bu yüzden 2 aydır ya da daha fazla bir süredir hayvan gibi iş kaybı yaşıyoruz.. Hayır tamam bize dönmüyorsun umrunda değil onu anladık, bari faxlarımıza telefonlarımıza cevap verin lanet adamlar. Evi inlettim ilk defa küfürlerle, babam bile noluyor diye kalktı yerinden odaya geldi o derece O_o Orada ırzı kırık soliterci bi lavuk yüzünden biz burda iş yapamıyoruz üstüne üstlük çok güzel fırsatlardan oluyoruz.. Şeref yoksunları zaten 1 yıl 3 aydır hak kazanılmış belgeyi 6-7 ay onay aşamasında tutmuşlar ki toplasan maksimum 2 ay sürer tüm işlemler. Kör adama yaptırsalar 3-4 ayda halleder lan! Gidip 10 tane falan faturalı rapor yollucam ama bu sefer de fazla yollamışsınız diye bekletirler diye korkmuyor değilim..

Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük

bi kız var, aşık oluyor bana galiba. Bu tür konularda yanılmam. Hayır günlük, sakın g.tü kalkık bi adam olduğumu sanma sakın, hiç bir zaman öyle olmadım. Nerden baksan geçen senenin kasımından beri kimseyle münasebetim olmadı ( aptallığımdan, bir kaç güzel kızı red ettim, malım ben, malım ben ). Kısaca yaklaşık bir senedir boş bir insanım. Aslında en son faciam halen aklımda. Evet tam bir sene öncesinde ayrıldığım bir kız, mahvetti beni günlük. Ana bacı bırakmadı o derece. Halen aklımda, halen rüyalar görüyorum. Aslında bunları düşündükçe de, kalıplı ve olası bir zombi saldırısında tek başına idare edebilen jöleli erkek modelinde olan ruhumu bozuyorum ama unutamıyorum lan günlük. Otoseksüelliği bir kenara attım, her insan az çok otoseksüekdir zaten de, aşka da ihtiyaç duymuyorum nedense. Vücudumda hormonal değişiklikler hissediyorum. Ergenlik galiba. Eyvah, servis geldi!

Hoşçakal sevgili günlük, hoşçakal!

Hoşçakal

http://www.kavramturizm.com/images/99_b.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...