Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük

olm üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. sunum sunum diye geldim işimi gücümü bırakıp buraya, hoca bi başladı anlatmaya bitmek bilmedi. ama sonra süre yetmeyince de sunum yapanlarla kaynattı beni. sunum yapmadan sunum yaptım. asdf neyse yarınki hoca görüşmesine kadar okulla işim olmasın aman.
Sosyal ağlarda paylaş

mr hand +1
1. derse gittim ders yok..
2. "arda bey" olmayacağını bilsem 1000şey söylerim de uygun değil..
en azından şunu diyim "çalıştığının karşılığı" geyiğinin varlığından bile nefret ediyorum..

ben hep kastırıyorum da neticede babayı alıyorum..

PUGH! pugh! pugh!
Sosyal ağlarda paylaş

Günlüüük emoya bağlandım asdf

Ellerinii tutmuştuum içime çekiiiip sevmiştiim ya o an dediiiiiiiim dursun dünyaaa seni seviyoruuum senden fazlaaa

Dün gece başka birinin tenineee dokunduu ellerim ellerim acıdıııı.Dün gece başka renkte bir çift göz baktıı gözlerimeeeeee gözlerim ağladııııııııı.Ellerim yanarkkeeeen dudaklarım kanarken bir tek sendin aklımdan çkmayan mutluluk
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:
günlük 4 aydır uzattığım sakalı berber yanlışlıkla kesti of
travestiye döndüm uzun saç şeftali surat ile :

berber öldürme turnemize sizi de bekleriz.

80yılları anımsatan yeleli saçlarımı kısalttırayım dedim.. ilk makası böğrüme saplasa daha iyi olacak bi noktadan vururken "katlı kesim" falan diyordu ki kafamı bariz bi mantara çevirdi..

yastayım.. 2-3gün geçsin biraz toplarlayım.. hem biraz saç da toparlasın sonra elemanı 200cm derinliğinde bi çukura gömücem..

lan uzamasa saçlar ne güzel olurdu be.. kestirmeme gerek kalmazdı ben de bu mallara gitmezdim

tr'de ne yaptığın konusunda hiç bi fikrin olmasa bile yapabileceğin bi iş(?) berberlik.

nası bi işse artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...