Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Abi hamama gidip 40 kere falan yıkanınca affediliyor muydu bu şeyler öyle bişi vardı tövbe mi etmiş oluyorlarda şimdi hatırlamadım ama gidip bende yıkanıcam lan cenabetliğim başka türlü geçmez gibi -.- Çöle gitsem kutup ayısıyla kar kaplanı tost eder artık öyle lanet bi şans ya -.-
Sosyal ağlarda paylaş

evet günce güne bu kadar gerizekalı bi rüyayla başlarsam,acaba gün içerisinde türlü türlü mallıklar yaşar mıyım diye sormadan edemiyorum.yine yapılacaklar var akşama kadar gelip kendimi yine her haftasonu yaptığım gibi tebrik edebilirim de etmeyebilirim de.

de lerin doğrulması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

cemss said:

evet günce güne bu kadar gerizekalı bi rüyayla başlarsam,acaba gün içerisinde türlü türlü mallıklar yaşar mıyım diye sormadan edemiyorum.yine yapılacaklar var akşama kadar gelip kendimi yine her haftasonu yaptığım gibi tebrik edebilirim de etmeyebilirim de.

de lerin doğrulması lazım.

ciuv ciuv görev tamamlandı.
Sosyal ağlarda paylaş

oh beeee.. win7'ye geçme işlemi anca tamamlandı..

gerçi bi sürü salak saçma iş yapmam gerekiyor.. :(
kenarda 2gb ram vardı, bozulduğu için değiştirmiştim falan satarım diyordum. onları da taktım, tam oldu şimdi.

yeni hdd falan derken yine bir kablo cehennemi yaşanıyor kasa içinde. daha büyük bi kasaya ihtiyacım var =(

ama önce adam gibi bi işe girmem lazım.. pff

bu arada opera sağolsun hâlâ hiçbi şifremi bilmiyorum! saolsaolsaol
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de yarın öbürsü gün bu bilgisayarlar r2d2 kıvamında hareket eden, jiu jiu diridi diiiit diye de olsa konuşan robotlar halini alırsa Kharon'u hemen godfatherı ilan edicem. paticik'e emanet edicem robotu.

bugün içini açtığımda aldığım bi sürü şeyi buraya danışıp aldığımı gördüm falan.. gözlerim doldu, sonra yanlışlıkla sıcak bi yerlere elimi değdirip acıyla bağırdım birden.
Sosyal ağlarda paylaş

biri benle agir testis geciyo, durdursun. cünkü hic komik degil.

2 haftadir kendimi yiyip bitiriyorum pasaportum nerde diye.
meger pasaportumu amcamin 60. yas günü partisinde düsürmüsüm, kafam güzelken.
alakasiz bi alamanin cekedinin cebinden cikiyor.
ne bu simdi!
neyse ''nil bu yapar ehehe'' diyen anneme kapak oldu + 150€ ödemekten kurtuldum =P.

hayir bi de doktorumun gidip en agir ve yanlis hapi yazmasi ve benim yan etkilerini 1 hafta boyunca bosu bosuna cekmis olmam?!

ne be bu.
2 hafta hersey ters gider de sonra bir anda mi hersey düzelmeye baslar?
aaa.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...