Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Osso said:

Bugün nefroloji uzmanına gittim çalışmayan böbrekler hakkında konuşuyorduk, böbreklerimden bir tanesi %6 çalışıyormuş, almak gerekir mi bunu falan diye sordum, adam yok canım biz böbrek nakli yaptığımız hastalarda bile almıyoruz çalışmayan böbrekleri, 5 böbrekli hastam var benim taktığımız çalışmadı taktığımız çalışmadı şimdi sonuncu çalışıyor dedi adam. Baya enteresan aslında nereye sığdırıyorlar onları bilemiyorum. Pati tarihimde attığım en uzun post sanırım, neyse böbrek ameliyatı olmuyormuşum sonuç olarak. Tansiyonum da düzelmiş gibi yarın bi alet takcaklar 24 saat kayıt edicekmiş tansiyonumu. Birde şu kulak ve burun ameliyatını atlatayım herkese benden margarin.

Gecmis olsun bebeyims, benim de safra kesesi gg, alinacak.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

cemss said:

hiç bilmiyorum ama bu durum baydırdı beni oda değiştiricem sonunda.

wastyrx said:

plastik bi torbaya su koy, bağlayıp ağzını camının oraya as

torba şeffaf olsun.

valla inanır mısın bilmiyorum ama o yöntemi denedim 1 hafta kadar önce.işe yaramıyor (td)
Sosyal ağlarda paylaş

Gittiğim köy kahvelerinde baya işe yarıyordu yafz hiç sinek gelmiyordu bize. Belki başka bişiler daha koyuyorlardır bilemedim.

Sabahun köründe dadlım, kıymatlım vedenede şişmanımı aldım aştiden şimdi bi yorgunluk çöktü üstüme günlükçüm, sabahtan beri pek az oturdum sayılır. Az içeri gidip uyusam mı ki hazır iş yokken? Abimin kız arkadaşından resmi olarak yol, köy kasaba olmayacağını abime belirttim sopa yiyordum ucuz atlattım sdfg. Akşama rakı balığa davetliyim pek güzel ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Sanada geçmiş olsun sesucuğum, sağolun var olun patiler. Şimdi kolumda bir alet var 15dk bir tansiyonumu ölçüyor. 13.5 a 7.7 çıktı yüksek midir ki anlayan var mı?
dasaaa said:

ikinize de geçmiş olsun..

böbrek sorununu belirlemek için nasıl bir şiler yapıyorlar? neye bakıyorlar?

Öncelikle saol canım. sintigrafi dedikleri birşey var böyle nükleer sıvı enjekte ediyorlar sağ ve sol koldan aynı anda sonra 45-60dk bir makineye yatıyosun böyle kıpırdamadan. Sonra o sıvının gittiği yollar inceleniyor ediliyor böbrekte aldığı yola bakıp % kaç çalıştığına dair bilgi veriyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

olm günnük bu sabah yayla ekmeğini uzunlamasına dilimleyip bu dilimlerden çift katlı ince bi tost yaparak güne başladım. sora hayvan gibi koştum (biraz abarttım asdsdf) sonra paldır küldür direksiyon sınavına gittim. tikatini çekerim bi kere bile araba kullanmamıştım adam gibi. aasdf heralde geçmişimdir ama kekti baya. ha direksiyon sınavından eve koşturarak döndüm, ordan da arkadaşın nikahına gittik diğer arkadaşlarla... lan ne yorulmuşum ama ya...

bi de sol kaval kemiğimin bileğe doğru olan kısmı garip bi şekilde ağrımaya başladı yea. çarpmışım gibi ağrıyo ama çarpmadım :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...