Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Marmaris gerçekten iğrenç bir yer ya. Son gelişim buraya vallak. Zaten Bodrum'dan sonra çok çok çirkin geliyo. Gerek denizi, gerek gece hayatı falan.
Dün gece barlar sokağında yürürken bi adam omzuma çarptı ama öküz gibi, sonra da kolumu okşayıp elimi tuttu. NOLUYO YEAA? diye bağırdım, yabancıymış adam. Neyse dedim geçtim 2 gibi arena diye bi yere gittik, en çok apaçi görebiliceğimiz yer orasıymış ama müziği güzelmiş ve bize loca ayarlayabilirlermiş vs. Loca dediğin de küçücük masayla sandalye sdfks. Toga party gibi bişey vardı sanırım, adamların hepsi bembeyazdı.
Neyse girdik "loca"mıza ulaşana kadar iki kere kıçımı yokladılar. Ödüm koptu resmen.
Köpük banyosuna yakın kaçtık ordan beach club diye başka bi yere geçtik. Marmaris'in barları travesti dansçılarıyla ünlü falan ya, girdim bakınıyorum böyle nasıl bi yer diye gözüme bi tane keltoş çarptı, adamı incelerken memelerini gördüm. Ama parasızlıktan çükünü kestirememiş daha. Çok korkunç gözüküyodu. :/
ÖYLE YANEĞ. Biletimi erkene almadığım için çok pişmanım 1 hafta burdayım daha. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmfss diplomam geldi zannetmiştim, sadece official transcript im gelmiş meğersem. Şimdi onu LSE'ye yollamak lazım. Ondan sonra hiç bir işim kalmıyor lan. Eylülde de bir tatil patlattıktan sonra ver elini Trafalgar Square(:D

Bir tane ekstra dil dersi alayım dedim ama Fransızca ve Japonca arasında kaldım. İkisini de aldım daha önce, biraz daha geliştireyim diye alacağım ama Fransızca daha mantıklı geliyor sekiz sene okuyup hala bir şey bilmediğimden olsa gerek asdfrgeherheh.

Tabii bunların hepsinden önce Bodrum^^. Yarın gider gitmez denize atlayıp akşama kadar çıkmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar bodrumda marmaristeyken ben bi gün içinde arkadaşlarla yemeğe gidip ordan sineyama gidip ordan salsa klübüne gidip ordan tekrar yemeğe gidip ordan gokarta gidip ordan da sahile gidiyorum günlük. adalet mi bu :D (gerçi sahil yerine cafeye gitseydik daha iyiydi de gitmiş bulunduk ööle)

edit: bi tanesini atlamışım asdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Marmaris kadar iğrenç bi yer yok. Kuzenim burda yaşamasa asla gelmem. Kimse özenmesin, tatil yapmamayı tercih ederim yani. Ama adamların Rus karılara asılmasını izlemek de apayrı bi zevk.
Yarın da Murat Dalkılıç geliyomuş buraya sjhdf. Çok değişik kafalar yaşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben ve bütün özgür yazılım programları ve alt türleri..

geçinemiyoruz nicedir.. LYX ile bişileri düzenleyim dedim.. "Yoo adamım yooo! ben bunu import edemem! eski bir dosyammış bu" dedi.. halbusi kendisi ile yazmıştım. güncellemedim de.. eski versiyonlarını falan kurdum. onlar da açmadı.. lol.. darıldım kendisine. kaldırdım..

şimdi LED falan ne varsa bunun alternatifi indirmekle, kurmakla uğraşmak.. fiyu.. sıkıcı be!

terledim..
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar çok özel görüyorlar kendileri..

kendi yaşadıkları dönem hep özeldir..mesela hep duyarsınız, bu sene çoook sıcak oldu! geçen seneler hiç böyle sıcak değildi! aslında son bilmem kaç yılın verilerine göre hiç öyle değildir. hatta geçen senenin altında bile olabilir. her dönemde insanlar sonun, kıyametin kendileri dönemlerinde geleceğine inanırlar. kimisi kuyruklu yıldızı kaynak gösterir, kimisi marduku.. ama dünyanın sonu hiç gelmez nedense.. her dönemde kayıp kuşak geyiği vardır.. artık nasıl oluyorsa o kayıp kuşak dedikleri de başa geçer ve önceki kayıp olmayan kuşaklardan farklı, eksik ya da fazla bir şey yapmazlar. çoğunlukla herkes çok zor yollardan geçmiştir, zorlanmıştır.. e herkesin yaşadığı şeyin normal bir durum haline gelmesi, normalleşmesi gerekmez mi? bu onların hayatında geçerli değildir, kendileri ve sadece kendileri çok zor zamanlar geçirmiştir. ülke çok kötü bir dönemden geçmiştir vs. herkes çok zekidir, çok kolay kavrar herşeyi.. imkanı olmamıştır da okuyamamıştır vs. yine de bu sözde zekaya kaynaklık edicek bir döküman getirmekten uzaktır bu zeka.. iq testine soksan sıradan bir adamla karşılıcağın kesin elbette. onu bırak herkes iddia ettiği kadar zeki iken nasıl olur da herkesin oluşturduğu halk onların eleştirdiği kadar gerizekalı olabilir ki.. herkes eşsizdir, vazgeçilmezdir.. ve hiçbiriniz çoğunun adını dahi bilmezsiniz! dünyaya doğdukları güne gidip silsek, hiç var olmamış olsalar çoğunuzun hayatında yine hiçbir şey değişmemiş olur.. ama onlar eşsizdir ve vazgeçilmezdirler!

insanların kendilerini bu kadar özel görmeleri çok garip.. bizler sıradan canlılarız, sıradan insanlarız, son derece sıradan ve etkisiz hayatlarımız var demek bu kadar zor mu?
bu arada buldum güzel proğram lyx yerine texworks 90mb'lik lyx yerine 10mb var yok diye hatırlıyorum. aşırı hızlı açılıyor, aşırı hızlı şekilde output'u görebiliyorum. bir sürü indirdim ama bu işimi görüyor diye ötekilerine daha bak(a)madım..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...