Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

pogodi said:

ben azkaban tutsağını 8 kere okudum
ciddiyim
günlüğe yazıyım hatta

sevgili günlük ben
felsefe taşını 3
sırlar odasını 2
azkaban tutsağını 8
ateş kadehini 4
zümrüdüanka yoldaşlığını 2
melez prensi 1
ölüm yadigarlarını 1 kere okudum
ben daha stratejik davrandım günlük. her yeni kitap çıktığında seriye baştan başladım.

ilk kitabı ezberledim nerdeyse
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk
cok zor basladi demistim ya bugun
cok guzel bitti
resmen seviyorum ulaaan!
asffd.
agustos gelsin istiyorum bi de
once akcayda kizkiza tatil yapcaz
sonra izmire gidicez (sonunda gorucem izmiri, meraklardayim)
sonra sonra ankaraya donucem sevdicegimin yanina
super agustos incoming.
byez ^^
Sosyal ağlarda paylaş

LAN! işe straplez elbise giydim de geldim daha hastalığım tam bitmeden. iyice soğumuş burası. boşuna demiyorum kendime bilinçsiz bir hastayım diye. dün gece de çıktım balkonda bi saat telefonda konuştum, sonra da cam açık yattım. bugün burda donuyorum yine. ilacı kestim. zaten adam gibi ilaç da almıyodum ki. bi tek ateş düşürücü. hırkamı almayı unutmuşum. abooooooov. çay falan içicem belki ısınırım diye. ay titreme geldi şimdi resmen ahdfkjs.
yarına evden çıkamicak vaziyete gelirsem şaşırmam. haketmiş bile olurum. bugün bana hiç iş vermesinler istiyorum. sıktı staj sdfjk. ben çalışma hayatını sevmedim işte her gün her gün. oof. uykumu da alamadım bi türlü yine.
bi de bugün mutsuzum, kötü başladım güne.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük bilgisayarımın yerini değiştim.
kimse artık ekranımı göremicek meheehehe.
cam kenarıda benim zaten ohh.
bugün hayatımın anlamı gelicek eheh. cog özledim pazardan beri doğru dürüst göremedim. balık ekmek yemeğe ordanda sinemaya gidicez. mutluyum günlükcüm mutlu..
Sosyal ağlarda paylaş

günlük gene cok yoruldum ben ya. ne garezim var kendime acaba salak mıyım neyim. gene bilgisayarımı odamın şeklini değiştirdim. patron böyle delirmişim gibi bakıyo bana.
bende ona tam temizlik zamanı ne geldin der gibi baktım. böyle cok kısık mütavazi bi sesle bana bi çay söylermisiniz hedeeeğğ dedi. ehehe yazık adama demiştir delilerin içinde kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

pogodi said:

ben azkaban tutsağını 8 kere okudum
ciddiyim
günlüğe yazıyım hatta

sevgili günlük ben
felsefe taşını 3
sırlar odasını 2
azkaban tutsağını 8
ateş kadehini 4
zümrüdüanka yoldaşlığını 2
melez prensi 1
ölüm yadigarlarını 1 kere okudum
ben daha stratejik davrandım günlük. her yeni kitap çıktığında seriye baştan başladım. ilk kitabı ezberledim nerdeyse

Oha demek istedim günlük, her kitap çıkınca seriye yeniden başlayan biri daha buldum. tek değilmişim.

evet yetemedim alıntı yapmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHA çok utandım ben 5 dakika önce. kıpkırmızı oldum ya. Genel müdür geldi. Olivier Guillaume. Fransız tahmin edebiliceğin gibi. İşte bütün diğer müdürlerle aynı odadayım falan.hepsine hello falan dedi. bana da demiş. sallamadım tabi. sdjklsf. sonra devrim hanım seslendi bana. işte konuşmaya başladı ingilizce. bu bizim genel müdürümüz falan. naz da bizim stajyerimiz bık bık. BEN KIPKIRMIZIYIM AMA. welcome dedi adam. ben de EHE yaptım el sıkıştım. kitlendim resmen. sonra bana soru sorar falan diye kaçtım tuvalete. adam gidene kadar da çıkmadım. sonra dedim amma salaksın naz ahahaha. öyle yani günlük. ööf
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili dümbük,

Bu sabah valide hanım ile peder bey dershanedeki rehber hocamla konuşmuşlar. Hukuk bu sene için yalan oldu artık buna inanıyorum. E başka bölüme de girmek istemiyorum seneye tekrar sınava giricez mecburen. Bizimkiler beni tekrardan dershaneye yazdırmak istiyolar haftaiçi olarak. Demin telde uyar dedim de yok ya 1 sene daha o çile çekilmez ben oturup evde çalışıcam yetti gayrı.

'Vay efendim yeni sistem geliyomuş dershaneye gitmeden olmaz bu iş' muhabbetini illa ki çekicem de anlamıyorum hangi sistem olursa olsun neticede soru çözmüyo muyuz o sınavda? Yok arkadaş oturup kendim çalışırım geçen sene onları dinledim de ne oldu 1 senem heba oldu...
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Aa Decemberists çok başarılı lan kıskandım.

Günlük taa Mecidiyeköye gidip gelmeye çok üşeniyorum gerçekten. Bir de antibiyotiği vitaminle alınca hakkaten iyi geldi. Artık bu akşam da içmeyip yarın Rock n Coke'ta baya eğlenmeyi planlıyorum.

Bayan bensiz eğlenebilecek misin bu vicdan azabı ile?
Sosyal ağlarda paylaş

nefes alamamaktan bayılıyodum nerdeyse aaaaa. burun spreyimi almayı unutmuşum. eczaneden sipariş verdim şirkete sdfs. bi sürü klasörü kolilere koyduk arşive yolladık ya. yoruldum birden. benim staj yaptığım bölümdeki herkes izine çıkıyo bu hafta iki kişi dışında. pazartesi de yeni stajyer geliyomuş benim bölümüme. boş boş takılırız artık beraber. kızmış hem de çok sevindim. ^^ oğuzhan diye bi çocuk vardı o haftaya cuma gidiyo. ÇOK ŞÜKÜR DJKFDLD. mecburen onla takılıyodum ya. boğazım kötü oldu bugün. tam da iyileşiyorum sanıyodum ateşim çıkmıyo diye. daldan dala atlıyorum farkındayım. huyum bu yeaaaaaaaa. iş çıkışı kuaföre gidicem bi de. öptüm bye.
Sosyal ağlarda paylaş

olm günlük, 6 yaşından beri hayatımda ilk kez haftasonundan sonra ve bir daha hiç bir gün okul olmayacağını bilerek giriyorum haftasonuna. negzel duygu lan. sdf.

bi de evet haftasonu ^^ alışveriş mi yapsam, spor mu yapsam, fotoğraf çekmeye mi gitsem, miskin miskin film mi izlesem, sinemaya mı gitsem, arkadaşlarla mı toplaşsak... yok lan hepsini birden yapayım!!1

çogzel olluuuumm!!1 :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

sanirsam anne olursam cok otoriter olacagim.
ama yine de eglenceli bi anne olurum lan.

ama asla sokakta oynayan cocugunu kicini yirtana kadar cagiran ''FUUUUUUUUUUUUUUUUUUURKEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!'', mahalleyi inleten, memeleri dizlerine kadar sarkmis karilardan olmicam.
yok lan istemiyorum cocuk falan.
pedagoji de benlik degilmis belki.
anca beyaz klavyeli pirens gelir, o zaman belki fds-
yok be evlatlik ednirim, erkekleri de cekemems cünkü. evlenince iyice kicima dönüyolar.
neyse ben en iyisi kariyer insani olayim.

BAK YA
NIL NIL NIL NIL NIL NIL NIL NILLOS NILLLOOOS NILLOOS olayini
yine yapti, looopa aliyor cocuk.
WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAD!! diye tepki verince de cirkef olan ben oluyom.

staj yeri gg gibi gözüküyo^^.
sansima tüküreyim, ama böyle olmasi gerekiyodur belki. her iste hayir falan vardir belkim gercekten.

buraya gelip satirlarca sacmalayabilme ihtimalimi seviyorum.

neeese öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...