Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL ve KabloNet fiyat karşılaştırılması

Bone

Öne çıkan mesajlar

telekoma gidip yada netten abonelik için başvuruyorsun,Başvuru telefon kimin adına kayıtlı ise o kişi yapıyor.Port (santralde boş yer diyelim) varsa seni çağırıyorlar gidip sözleşmeni yapıyorsun,1 adet adsl modem alıyorsun gerekli bağlantıları yapıyorsun,1 hafta 10 günde açıyorlar.
yalnız 128 K başvuranları sanırım bu aralar sıranın en sonuna atıyorlar daha hızlı bağlantı isteyenlere öncelik veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bugun daha öncedne başıma gelen sorunun aynısı yine başıma geldi xoomun link ışığı sürekli yanıyor sanki sürekli veri alıyormuş gibi ama bağlantı yok kısacası hat kopmuyor asılı kalıyorum aradım yine trip aynı modeminiz bozuktur dedi 50,13214 kere tekrar tekrar anlatıp üstüne gidince hattınızda ölçüm yapılması için birine yönlendiriyorum dedi ii dedim benim nezaman haberim olur diyincede haberiniz olmayabilirde dediler ağlancak halime gülmeye başladım heh[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Virus abi o modemden deıl ya baglantıdan kaynaklanıor bende de ole oluyordu bende zoomx4 war verı alıyorum ama exp bişe açmıor ilginç acaba alcatel fılanmı alsak telecom bı ara uyarmıstı yok ılerde sorun cıkablır fılan dıe :P
Birde diğer sorun bazen veri almıyorum exp yine birşey açamıorum ama her nasılsa msn den msglaşmaya devam edıyorum çok ilginç ama fazla surmuyor 1 dk felan[signature][hline]battle.NET TFT ¹.aka
battle.NET TFT ².aka
battle.NET TFT ¹.aka ==>>Active

[Bu mesaj Lind3r0th tarafından 25 Mayıs 2004 15:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
benim bahsettiğim konu o değil yanlız normalde veri gelmiyor ama veri geliyormuş gibi modem algılıyor kısacası RXD sürekli yanıyor internette birşey yapmasamda... turkiye dist.de aradım zoomun zaten onlardan almıştım sorun bizdne kaynaklanmıyor ama getirirseniz test ederiz dediler eğer işlerimi ayarlayabilirsme ve sorun ozaman kadar düzelmezsede götürecem, bugun sırf bu yuzden eve geldim 4 5saatimi yedi şuan hattımlan uğraşıyorlar tt net yetkilileri sürekli gidip geliyor umaırm düzeltebilirler.[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...