Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Death Knight

screwy

Öne çıkan mesajlar

screwy said:
yaa benim ss lerim sadece 10k vuruo nedir bunun olayı sdf =)) yanımda lock arkadaslar 18 17k lık critler goruruken valla canım cekio :D

o bana da öyle gelmişti sonra recount'tan bakarken fark ettim ki 16,5k critlemiş maksimum(0/10/61). belki crit dmg'lar daha yukarıda çıktığı için, boss da kocaman olduğu için o an göremiyoruz bossun dibinden :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya herkes o kdr güzel yazmıs ki şimdi o bu mantıkla nerf yemedi mi DK lar...

Ben genelde PvP yaptığım için nerf geldi gibi geldi bana...
Unholydim.. Şimdi Blooda döndüm 2 Dps olduğumuz için arenada...
Sizce Unholye mi geçmem gerekir...
hearth strike spamlemek gayet iyi burst yapıo gibi gelmekte bana PvP de Glyphiyle birlikte...
Obliratele de dmgler acaip düşmüş gibi geldi ayrıca... bu konualrda düşünceleriniz varsa belirtebilir misiniz...
Ben kendime heal atabilmek için Bloodım su an kendime faydam dokunsun diye yani...
Sosyal ağlarda paylaş

neferon said:
Ya herkes o kdr güzel yazmıs ki şimdi o bu mantıkla nerf yemedi mi DK lar...

Ben genelde PvP yaptığım için nerf geldi gibi geldi bana...
Unholydim.. Şimdi Blooda döndüm 2 Dps olduğumuz için arenada...
Sizce Unholye mi geçmem gerekir...
hearth strike spamlemek gayet iyi burst yapıo gibi gelmekte bana PvP de Glyphiyle birlikte...
Obliratele de dmgler acaip düşmüş gibi geldi ayrıca... bu konualrda düşünceleriniz varsa belirtebilir misiniz...
Ben kendime heal atabilmek için Bloodım su an kendime faydam dokunsun diye yani...

yedi de yemeden once OHA idi simdi sadece hafif OP bence.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:
benim ilk specim guzel dps cıkıo..glyphlerinde pest yerine bence ss daa guzel..pest in rotasyon bozma olasılıgı war =)

aynen aslında çok güzel bir gyphn ama rotation u bozma şansı çok yüksek..

Deep Frost oynuyorum şuam diğer spec ise 0 / 10 / 61 .. Unholy oynarken SS gyphn den daha iyibence .. Çünki bazen ss ynilemiyor şansızlığına bu yüzden disease gyphn ile tekrar refreshliyorum..

Ama frost specle bunu yaparken bakıyorumki ice talons hep üstümüzde olmuyor bu yüzden frost oynarken onu kullanmıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

SS gyp ı fixlendi sanırım, dün akşama kadar denedim normalde SS vurduğumuzda %25 şansla mobun üzerine 2 dotu koyuyordu şu anda sadece eğer mob dotlu ise bu dotları %25 şansla güncelliyor guildede sordum fixlediler onu dediler, bilmiyorumda 15 sn de zaten 3-4 SS atıcam (yada atamıyacam) bu arada %25 şansla refresh edicek yoksa yine icy touch, plague strike rotasyon bozuluyor tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Spyro said:
şu an işteyim.. akşam eve gelince yazarım tank specimi ve rotationımı.. ama şimdi hızlıcana bir şey sormam lazım..

3.1'den sonraki ibf glyphini biliyorsunuz:

said:
Your Icebound Fortitude now always grants at least 30% damage reduction, regardless of your defense skill.

normali zaten 20%.. peki defansın etkisi ne kadar? fazla araştırmadım nette ama def capped bir tank için gereksiz bir glyph olmuş gibi geliyor bana.. net rakamı nerden ogrenebilirim? ona gore kullanıp kullanmamaya karar vereceğim..

edik: bu arada, bug varmış şu sıralar.. bu glyph varsa önce 30% dmg reduction veriyormuş.. üstüne, def'in etkisini de ekliyormuş.. ne kadar doğru bilmiyorum ama eğer öyleyse, düzeltilene kadar faydalanabiliriz =P..

bug mı değil mi bilmiyorum ama durum hâlâ böyle.. tanklar için de kullanışlı yani (+10% dmg reduction geliyor kafadan).. dün, ben de dnd glyphimin yerine bunu taktım..
Sosyal ağlarda paylaş

defans ratingin üzerine ekstra %30 veriyorsa feci bug ama, ama + %10 dmg reduction vermesi bug değil.

"Your Icebound Fortitude now always grants at least 30% damage reduction, regardless of your defense skill."

en az %30 dmg reduction verecek diyor, daha çok vermeyecek demiyor. yani def cap olduktan sonra, def ratingden gelen dmg reduction'ın üzerine ekstra %10 dmg reduction veriyor, bug değil o.

edit: yani %20 reduction'ı %30'a çıkarıp üzerine def rating'den gelen reduction'ı eklemesi bug değil. çünkü base reduction'ı arttırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

normali zaten 20%.. peki defansın etkisi ne kadar? fazla araştırmadım nette ama def capped bir tank için gereksiz bir glyph olmuş gibi geliyor bana.. net rakamı nerden ogrenebilirim? ona gore kullanıp kullanmamaya karar vereceğim..

blue post'a göre; 540 defans rating ile 35% damage reduction oluyor(glyph'siz).
Sosyal ağlarda paylaş

DK lar deli gibi def kasiyor o yuzden

su anda ulduar MT liyen isi bilen DK larda %45-50 arasi rakamlar
teoride ise 60 a kadar cikabilmek mumkun

1dk CD
ortalama %45 reduction

NERF (ki allahin emri zaten, block var diye CD i olmiyan warrior ve paladinlerin shield wallari 2 dakka, druidlerin durumu daha icler acisi zibilyon tane CD i olan classin ise 1dk CD li shiedlwall u var)

millet hard modelara girmeye basladiginda QQ lar sel olup akicak aha buraya yaziyorum

yada DK tankla encounter yapmiyana hard mode tadinda achivement versinler cunki su haliyle DK tanklar contenti oldugundan kolay yapiyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

biraz baktım yine.. defence skillin etkisi lineermiş.. teoride mümkün ama pratikte çok zor 60% reductiona ulaşmak viktor (680 def skill lazım =)).. 50% için bile 590 def gerekiyor.. yani glyph ile def capped bir tank direkt 45% reductiona sahip olabiliyor ama DR'den etkilenmese bile çok yükseltmek mümkün değil gibi..
Sosyal ağlarda paylaş

Bi dps DK toparlamaya başlıyım diyorum da anladığım kadarıyla arp blood da str kadar önemli bir stat ama unholy için çok iyi değil gibi. dpsni lineer arttıran ve ulduarda bolbol bulunan bir stat arp. Böyle "blood bu noktadan sonra unholy yi ezer" diyebileceğiniz bir nokta varmı ? Kolay ulaşabileceksem dümdüz onu hedefliycem, hiç bulaşmıycam başka spece çünkü. Unholy biraz daha scrubs, blood biraz daha gearlanmış işi gibi geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

DK tankları sevmiyorum. Herif şakırt diye ranged D&D atıp olayı bitiriyor.

Eşşek gibi CD'leri var, Grip gibi abuk bi tauntları var, Frost Presence desen zaten obarey.

Bakalım ne değişecek ileride.

Çok sinirlenip ben de bi DK açtım, daha outlands'te levellama sürecindeyim ama, şöyle "12345 yaptığımda 3 mob ölüyor etrafta :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...