Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Death Knight

screwy

Öne çıkan mesajlar

scorch said:
http://www.wowhead.com/?talent#jZG0x0hZfMhcxcdgcq0ssut:orbVMz

söle bisi yaptım ben unholy icin ama? biraz noob bir DKyım sdfs

habire blood takıldım bakalım Unholy denemek istiyorum.

Annihilation ( 3/3 ) yerine Ravenous Dead ( 3/3 ) vermek zorundasın Obli değil SS kullanıcaksın bu build'de dostum. oradan gelen %3 Melee crit e ihtiyacın yok Ghoulunu bufflamak dururken :) ve %3 fazla STR
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:
0/10/61 ile xt002'de 5-5,5k dps çıkıyor. ama bana 12/0/59 ile de çıkar gibi geldi. deneyen var mı?

cok farkı yok, ama desiase damage i biraz daha yuksek gibi 0/10/61 de ve DC ve SS damageleri daha yuksek, white damage daha dusuk threat fazla ama sorun ıoldugu fight olmadı daha ...

10 ar dakika dummy de denemistim, 12/0/59 2950 dps gibi cıktı, 0/10/61 3050 gibi cıktı, bence 0/10/61 hafif daha iyi.

bizim guildden bir arkadasın denedigi 0/10/61 le cok yaklasık (bazen az bazen cok) 0/13/58 var dual wield. oda aklınızda bulunsun eger adam gibi bir 2 handed weap yok ama guzel 1 slow 1 fast 1 hand silahınız varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

MT lik yapmıyom genelde OT, Buildin adı o 3.1 oncesi sart taking build idi nerflerden sonra bu sekilde ama ben hala bunu kullanıyorum.
Rune tap i kullanınca 10k seni heallıyor party de damage almıs birileri varsa 2-3k larda onları tek Rune tap overall 20k heallayıp 10k*1.8=18k threat uretebiliyor,Death strikelarda kendi 3-4 k damage leri +4k heallarıyla 7-8k threat per hit treat yaratıyorlar, MT ligi denemedim ama OT dede pek sorun yasamadım threat olarak.rune strike DnD UB surekli acık zaten pek sorun cıkmadan tanklıyorsun ama bir prot pala yada warrior kadar degildir threat sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:
dun bunu kullandım ulduarda fightlar bi acayip oldugu icin net rakam almak zor tabi.

0/10/51 (is yerinden acılmıyo gaming sitelar senni linkledigin sanırım)

Scourge strike yerine desiase glyph i kullandım (2 si arasında kaldım denemek icin) + death coil ve ghoul glyph leri.

3.09 da max 8-8.5 gordugum ss 11-12K larda vurmaya basladı, DC ise nerfe ragmen + Glpyh le dengeli gibi idi 7.5-8k da ondan geliyor.IT 1k vurmuyor bile, desec ground imba, sıkıstıgında death strikela 4-5k heallayabiliyorsun kendini (lazım bence)

Gargoyle 2.5-3k düz 4.5-5 civarında critler vuruyor, runic power ı 130 yapıp kullanırsan bayaa da kalıyor sonra pet vsvs...

vsvs 3.09 dakinden PvE olarak %10-%15 daha fazla Dps cıkıyo diyebilirim Unholy icin, ama MT 1 shot yatınca pek onemli degil tabi :P

8.5k dps thaddiusta zor yaparsn , he diosan normalde yapıorm bi dk olarak tarihe geçtn galiba arkadaşım. he işin güzel tarafıda bunu 61 talent wererek başarman , walla helal olsun. Glyphlerde tadından yenmio walla , %15lik deathcoil dmg arttıran bi glyph takıp 4.5k criti olan bi spelli 7.5-8k wurman gerçekten bi şaheser. En ilginç kısımsa rune harcayarak diseaselerini yenilemeyi düşünmen , bak bu en aklıma yatan kısım oldu , çünkü ss atın %25 şansla diseaselerin yenilenmesi olayı çok saçma ya , zaten %25 şansta çok düşük bi şans he zaten scourge strike ı 21 sn de 8 kere wuruosn kesinlikle diseaselerin yenilenmez , gogo pestilence glyph hücüm!!. Gargoylede mesir macunu yemiş 5k wuruo way anasını , hayır bırak senin yerine gargoyle girsn raide sen git bi .çayını iç , nede olsa gargoyle 3.5k dps ortalamayla takılıo yaw. Ben bundan sonra 61 talentten fazla wermem.
Sosyal ağlarda paylaş

0/10/61 olacak o yanlıs yazım olmus ama IQ su insanın tabi bunu algılayıp ona gore konusmasını saglamaya yetmesi lazım zannedersem bu noktada ufak bir eksikligin var,

"3.09 da max 8-8.5 gordugum ss 11-12K larda vurmaya basladı" meali : 3.09 da maximum 8-8.5 K vuran scourge Strike ım 3.10 da bu buildde 11-12k vurmaya basladı.Dps demiyorum K damage vurdu diyorum halusilasyon gormeyelim.

Glyph yanlıs desiase yerine SS desiase i daha mantıklı ustteki acıklamayı 3.10 cıktıkdan 1-2 gun sonra yazmıstım ama sonra SS glyph inin daha dogru oldugunu farkettim onu kullanıyorum,

dip not : cıkarttıgın/kullandıgın moblar summoningler senin o anki bufflarını tasırlar.sen fight icinde 100 rune power varken buff ların procladıgı zaman (%15 str + 1000 Ap + 300 str artık ne kullanıyorsan) gargoyle yi cagırırsan o da bu buffları alarak dps yapıyor senin buff/debufflarınla scale (terazi) oluyor. haliylen bu esnada 4-5k critler goruluyor ki gene senin gearının geri kalanıylada scale ediyor zaten.

şaka sanırım bu, neyse anlayan anlasın anlamayandan banane ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben SS glyph i kesinlikle pest glyph inden daa iyi Enrage time a yaklasmıs 5 dklık bi fighttta bi baslarken bi de arada max 1 kez disease yeniliyorum.. SS glyphi cok yeterli..

Ghoul frenzy i hep up tutmak icin rotation ı mahvetmiyorum.. onun yerie 0/11/60 yaptım.. ama blood rune u unholy e ceviren skill le macro hazırlanırsa ghoul frenzy daa duzgun kullanılabilir BS yerine..ozaman rotasyon da bozulmadan dewam edersin =))

yaa benim ss lerim sadece 10k vuruo nedir bunun olayı sdf =)) yanımda lock arkadaslar 18 17k lık critler goruruken valla canım cekio :D
Sosyal ağlarda paylaş

The_Delucian said:
0/10/61 olacak o yanlıs yazım olmus ama IQ su insanın tabi bunu algılayıp ona gore konusmasını saglamaya yetmesi lazım zannedersem bu noktada ufak bir eksikligin var,

"3.09 da max 8-8.5 gordugum ss 11-12K larda vurmaya basladı" meali : 3.09 da maximum 8-8.5 K vuran scourge Strike ım 3.10 da bu buildde 11-12k vurmaya basladı.Dps demiyorum K damage vurdu diyorum halusilasyon gormeyelim.

Glyph yanlıs desiase yerine SS desiase i daha mantıklı ustteki acıklamayı 3.10 cıktıkdan 1-2 gun sonra yazmıstım ama sonra SS glyph inin daha dogru oldugunu farkettim onu kullanıyorum,

dip not : cıkarttıgın/kullandıgın moblar summoningler senin o anki bufflarını tasırlar.sen fight icinde 100 rune power varken buff ların procladıgı zaman (%15 str + 1000 Ap + 300 str artık ne kullanıyorsan) gargoyle yi cagırırsan o da bu buffları alarak dps yapıyor senin buff/debufflarınla scale (terazi) oluyor. haliylen bu esnada 4-5k critler goruluyor ki gene senin gearının geri kalanıylada scale ediyor zaten.

şaka sanırım bu, neyse anlayan anlasın anlamayandan banane ...

ya ben sana inanmak istiyorumda gerçelde o gargoye arkadaşı nasıl çağırıyorsun böyle bir makromu var? yoksa sen raidde üzerindeki 50 tane buff içinde onamı bakıyosun trinket procladımı diye? macro varsa yardımını bekliyorum görmedim duymadım çünkü :)
Sosyal ağlarda paylaş

makro yok neticesinde neyin ne zaman proclayacagını bilemiyorsun ama genel olarak ilk 3-4 atagında nobles kart ve unholy Str proclar haliyle ilk 3-4 atagı sadece rune power gain edebilecegin ataklarla gecirip kombatın hemen basında gargo cagırabilirsin, diger zamanlarda tamamen sans, milk tarzı aldıgın Buff ları gosteren bir combat text ekranın varsa ordan buffını secerek birazda hissetme/alıskanlıkla acacaksın, 3 u ustuste gelmeyebiliyor baslangıc haricinde ikisi olsada olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...