Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.1 Goes live this week

ses

Öne çıkan mesajlar

3.1 ile 3 core desteği geliyor. Wowda elde ettiğimiz fps ekran kartından daha çok işlemci performansına bağlı olduğu için 3 ve daha fazla çekirdekli işlemcilere sahip kullanıcılar için çok güzel bir haber.

Bu desteğin performansa nasıl etki ettiğini belirten bir mesajı sizlerle paylaşayım.

PTR running on 3 cores I'm seeing about 45 fps in Dal, with higher settings compared to 20-25fps in Dal with med-high settings.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet güzel yeniliklerden birisi de video ayarlarıyla ilgili olanlar. Eskisi gibi sistem kasılıyor diye spell details'i azaltmak zorunda değiliz. 2'ye ayrılan bu ayardan sadece particle density düşürülse bile epey fps artışı oluyor.

Benim ptr'de gördüğüm kadarıyla 5-10fps artışı oluyor görsel olarak pek bir değişiklik olmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
yeni gelen ultra ile high settings in farkini gosteren sshot var mi bilen ? karsilastiralim, yoksa sadece laf salatasi mi anlayalim.

- Added new Video Mode Ultra (should only be used on the highest-end systems).

PTR döneminde benim sistemim eski olduğu için bakmamıştım ultra settingse, zaten bundan verim alacak sistemler yeni nesil sistemlerdir. Bende neye benzediğini merak ediyorum, serverlar açılınca göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...