Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyene : AION Beta Hesabı !!!!!

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

ben ilk karakteri spirit master yaptim, l2'deki inanilmaz uyduruktular, bunda hatalarindan ders alip degistirmislerdir diye actim. classla ilgili genel yorum yapmam yanlis olur, ama 13 e kadar oynadim, petlerin abilitylerini sen cast ediyosun (wow'daki gibi kendi abilitylerini kendi kullanmiyor), pet'in damage'i icler acisi, taunt kullanmadigi surece asla tanklayamiyor. sen 10'u level'a kadar olan oyun stiliyle devam ediyorsun, sadece ekstra bir *dot* gibi pet senin targetini dovuyor. bugun warrior'u gladiator'e cevirdim, ve spirit master'a o kadar vakit harcadigim icin kendime lanet ettim..

belki ilerde farklidir, ama benim 13'e kadar olan izlenimim bunlardi.
Sosyal ağlarda paylaş

Rajeesh said:
oyunda party sistemi nası

aoe party istiyorum 30 mob a aoe skill atmak istiyorum :(

online oyunlarda sap takılmaktan bıktım tek kas kas nereye kadar

+1

bildigin sogudum oyundan daha 2. karakteri 15'e getiremeden. lineage2 zamanlarini hatirlatiyor, icim karariyor. ne kadar quest sistemi falan filan olsa da grafikler sahane olsa da community olmadan oyunun tam tadini alamiyorsun. sahsen yanima birini bulsam simdi priest acicam tekrar basliycam :(
Sosyal ağlarda paylaş

oyun p2p evet,avrupa release'i en erken eylülde olur.en geç te aralığa yılbaşına doğru kaydırırlar ama bu kadar bekletceklerini zannetmiyorum.

classlara gelince,cleric denediniz mi bilmiyorum ama kasması çok rahat ve hızlı.gladyatörle yapamadıgınız grup gerektiren questlerin çoğunu clericle iki dakkada yapabiliyosunuz.hem dpsi iyi (tabi gladyatör kadar olmasa da) hem de chain armor/shield ve heal spell'leriyle epey dayanıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Anubisath said:
oyun p2p evet,avrupa release'i en erken eylülde olur.en geç te aralığa yılbaşına doğru kaydırırlar ama bu kadar bekletceklerini zannetmiyorum.

classlara gelince,cleric denediniz mi bilmiyorum ama kasması çok rahat ve hızlı.gladyatörle yapamadıgınız grup gerektiren questlerin çoğunu clericle iki dakkada yapabiliyosunuz.hem dpsi iyi (tabi gladyatör kadar olmasa da) hem de chain armor/shield ve heal spell'leriyle epey dayanıklı.

Clericsin diye hava atma şimdi burda =)
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyle cok SS cekmedim, ama bir yer vardi ki durup 3 dakika baktim grafiklere..

beni en cok etkileyen sahne buydu oyunda, ve ilk buyuk sehir.. ah binasinin wow'daki bir sehre denk olmasi gercekten inanilmaz, duvarlardaki detaylar, dekoarlara verilen emek avrupadaki kliselere benziyordu.. ne kadar plaync bu konuda unlu olsada olayi farkli bir boyuta tasimislar..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...