Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kizlararasinda.com

di

Öne çıkan mesajlar

peşinde meme başına en az 3-5 sap olan, 1.55lik yurdum kızlarının sahip oldukları garip özgüveni, yazılı olarakta görmek baya güldürdü beni:)
ve bu sayede biricik kurtarıcımız gördüğüm, putin babamıza olan inancım, saygım her geçen gün artıyor...
bu salak siteye karşı bende bir slogan geliştirdim, ama oraya yazmaya üşeniyorm:
Rusya&Türkiye birleşsin, tüm kızlar karşılıklı ülke değiştirsin!!
iki millet tek devlet!!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nasil bir psikolojidir anlamis degilim.

Dizide sitenin reklami cikiyor ve o anda trafik normal seyrinin 7-8 katina firliyor. 20-30-40+ mbit diye artisi izliyoruz direkt.

Anlayacaginiz millet kucaginda laptop ile izliyor diziyi ve bir anda uye sayisi da yuzlerce artiyor. Hem diziyi izleyip hem siteye uye oluyorlar =)

Ilginc hakkatten. Bi ara baktim sunucu agliyo, dedim bari patidekiler girmesin. 10 kisi 10 kisidir =)
Sosyal ağlarda paylaş

Mohi said:
peşinde meme başına en az 3-5 sap olan, 1.55lik yurdum kızlarının sahip oldukları garip özgüveni, yazılı olarakta görmek baya güldürdü beni:)
ve bu sayede biricik kurtarıcımız gördüğüm, putin babamıza olan inancım, saygım her geçen gün artıyor...
bu salak siteye karşı bende bir slogan geliştirdim, ama oraya yazmaya üşeniyorm:
bu mesajı aynen bilgeye sorun bölümüne gönderiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bilgecim ocağına düştüm ... 15 yaşındayım ve hala tarzımı bulamadım dergilerde verilen tarzlar , trendler gibi birsürü test çözüyorum ama hiç biri birine uymuyor ... yaşıtlarımın bi tarzı var ama ben kendimi bazen cici kız bazen spor bazen rock ve ya metalci bazende bohem tarzında buluyorum kendimi farklı farklı görmek çok canımı sıkıyor... nolur bana bi yardımm....

Bu soru beni benden aldı, bu nasıl bir site?
Sosyal ağlarda paylaş

Mohi said:

Bu sozlerin altina imzami atarim :D

Yalniz kisa ve orta vadede dedigin olamiycagi icin , bunu beklemek yerine , elime bavulumu ucak biletimi alip ben gidiyorum oraya.Onlarin gelmesini beklersek toplu olarak , isimiz uzun :)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:
Abi nasil bir psikolojidir anlamis degilim.

Dizide sitenin reklami cikiyor ve o anda trafik normal seyrinin 7-8 katina firliyor. 20-30-40+ mbit diye artisi izliyoruz direkt.

Anlayacaginiz millet kucaginda laptop ile izliyor diziyi ve bir anda uye sayisi da yuzlerce artiyor. Hem diziyi izleyip hem siteye uye oluyorlar =)

Ilginc hakkatten. Bi ara baktim sunucu agliyo, dedim bari patidekiler girmesin. 10 kisi 10 kisidir =)

evet evet bunu bende arkadaşlara söylemiştim hatta.millet yaıyo pusuya bi reklam çıksada girsek diyo resmen siteye :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ooo ne salak ssiteymis lan bu :) Simdi biraz incelemis bulundum , su ana kadar gezdigim ulkeler arasinda en gudubet , en cin carpmis tipli kizlar bizimkiler olmasina ragmen , kendilerini nimetten saniyolar , superler :)

edit : Turkce`de boyle bi kullanim da ilk defa goruyorum ayrica , direk ingilzceden almislar :D google translater mi kullaniyolar napiyolar yoksa :P

said:
Doğum günü, tanışma yıldönümü, mezuniyet; her şeyi partilemeli, eğlencenin hızını kesmemeliyiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...