Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

süper kısa msn yazışması

huun

Öne çıkan mesajlar

arkadaşın tekiyle msn'de yazışırken evleniyorım falanca tarihte dedi. tabii hemen dedikodu kazanı kaynamaya başladı oha lan zibidi evleniyormuş vs

gelen cevaplardan birisi:

kimle
fulyayla mi ?
eheheh
yalnız iyi laf soktum

çıkarılacak ders. şeref onur haysiyet. aşk bunlardan daha önemli değildir yoksa 10 sene sonra böyle dedikodu yapılır arkanızdan ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

fulya şimdi allah için süper biçimli kalçaları, tam kararında memeleri, bebek gibi yüzü olan bir 7'lik hatundu. bunlar bir gerçek olarak kenara not edilsin.

bi de hani böyle sevdiğiniz bir arkadaşınız vardır, atsan atamazsın satsan satamazsın. işte bu tipte adamların fulya gibi kızlar için yaptığı yamuklar seneler sonra bile "evleniyorum lan ben" dediğinde bile taşak konusu yapılır.

anlamayacak bişi yok yani. çoknet mesaj var burda ama tabii fazla da kişisel kaçmış olabilir o yüzden siz dulya'ya değil mesaja odaklanın hehe
Sosyal ağlarda paylaş

bi arkadaşım vardı.

Üninin ilk senesinde geziden kızla tanıştı.Kızla yaptıklarını kantinde bir bir anlattı.Sarhoş gecelerimizin kırmızı noktalı hikayeleri oldu.
Gel zaman git zaman bunların iş ciddiye bindi.Kız çocuğun yanına taşındı.
Bunlar evlenicez diye çıktılar ortaya.İşin kötüsü kızın en çok hangi pozisyonda yaptığını neresinde ne var ölçülerinin ne olduğunu bile bilmemiz.

E haliyle birşey diyemedik tabi.
çocuk dünyanın parasını yedirdi kıza.

Kız sonra çocuğu başkasıyla aldattı.Çocuğun altından arabasını aldı 40milyara yakın parasını hiç etti.

bizim zavallı kendini içkiye sigaraya vurdu.Halada mal mal takılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sonra luke; baba yapma etme salla imparatoru gel ışığın tarafına geç dedi.

vader'da dedi ki; oğul sen bilmezsin. gücün karanlık tarafı acaip bişi, öyle böyle değil, hem bide "i must obey my master."

luke: o zaman babam ölmüş harbi ayem bye.

hani anakin'de padme ile evlenecekti falan ya ordan şeyettim. evli miydi lan yoksa onlar?
Sosyal ağlarda paylaş

sinad said:
bi arkadaşım vardı.

Üninin ilk senesinde geziden kızla tanıştı.Kızla yaptıklarını kantinde bir bir anlattı.Sarhoş gecelerimizin kırmızı noktalı hikayeleri oldu.
Gel zaman git zaman bunların iş ciddiye bindi.Kız çocuğun yanına taşındı.
Bunlar evlenicez diye çıktılar ortaya.İşin kötüsü kızın en çok hangi pozisyonda yaptığını neresinde ne var ölçülerinin ne olduğunu bile bilmemiz.

E haliyle birşey diyemedik tabi.
çocuk dünyanın parasını yedirdi kıza.

Kız sonra çocuğu başkasıyla aldattı.Çocuğun altından arabasını aldı 40milyara yakın parasını hiç etti.

bizim zavallı kendini içkiye sigaraya vurdu.Halada mal mal takılıyor.

AHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...