Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sony psp 3000

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bi psp3000 almayı düşünüyorum (evet önce ipod touch alim dedim sora laptop a dogru yöneldim sonra fiyat/istekler oranında psp de karar kıldım galiba)

Ama kullanan bilenlere sorularım var yine :D

1) 30004 30006 sonundaki rakamlar region rakamları biliyorum ama Türkiye'de 30006 almamın (veya getirtmenin) zararı olur mu?

2) psp3000 kopya oyun çalıştırmıyordu en son hala öyle mi?

3) skype ı nasıl kullanabilirim?

4) wifi'ı var ama internette browserla gezilio mu klavyesi var mı sanırım yok ama kullanımı nasıl var ise

4) film izlemek için ne yapmak gerekiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

psp'de region yalnızca umd filmlerde olduğunu sanıyorum ki o da pek lazım olmaz herhalde

son psp anakartı hala adam gibi kırılamadı, geleceğe dönük olarak ümitsizlik hakim.

skype için dahili mikrofon var ancak yalnızca konuşma yapabiliyorsun. Yazışma yok.

browserı küçük ve kısa işlere yarayabiliyor ama internette zaman geçirme aracı olarak bir beklentin olmamalı.

Ekranı güzel (: (araştırırken "scan lines" diye bir şey görürsen pek tasalanma, göze gelen bir şey değil o)

öylesine yazdım bunları da daha fazla merak ettiğin bir şey varsa sor tabi, bildiğim bir şey varsa paylaşayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
1- adaptörü değişik olabilir, bana ingiltere'den geldi adaptörün ucuna 3-5 liralık çevirici taktım.

2- evet kırılmadı.

3 & 4- wi-fi bağlantı yapacak aleti alamadım henüz, wireless modem mi alsam diye düşünürken x-link kai olayları çıktı filan. pc üzerinden multi oynayabilmek için biraz gelişmesini bekleyeceğim ad-hoc party programı ve onun için yaratılan pc çözümlerinin.

5- çok güzel seyrediliyor, psp converter diye bir program var ücretsiz onu indir. istediğin videoyu çeviriyor koyuyor içine.
Sosyal ağlarda paylaş

xlink kai çok eski bir program, çok uzun süredir var. Daha da gelişmesini bekleme derim.

Ben xbox aldığımda kullanmıştım ama o zaman arayüzü çok daha kullanılabilir durumdaydı.

Ayrıca pek oyun da görememiştim galiba psp için baktığımda. Genelde Tekken oynayan 2 ya da 4 kişi oluyor; hiç dahil olamadım. Ama deliler gibi monster hunter freedom unite oynuyordu millet.
Sosyal ağlarda paylaş

heh evet monster honster freedom unite alacağım çıktığında, sanırım o zaman karar veririm wireless için.

olgunlaşmasını bekliyorum dediğim yazılım olarak değil de donanım uyumsuzluğundan şikayet çoktu en son baktığımda, yeni yeni 1-2 firma bu işe özel wireless cihaz çıkarıyordu ama türkiye'ye gönderen site bulamadım. belki iki aya kadar yeni bir gelişme olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...