Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternmet Optimizer

Asmodeus

Öne çıkan mesajlar

Şu internet Optimizer denilen şeyden nasıl kurtulabilirim.

Yüklemeye çalıştığı şeyleri engelliyorum ama her seferinde explorer a hangi sayfayı yazarsam yazayım sürekli o sayfa açılıyor ve deli olmak üzereyim. Bildiğiniz bir yöntem yada yapılması gereken bişey varsa şimdiden teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.paticik.com/forum/view.php?id=67928
yukarda yazdıklarımı oku...

senin durum "browser hi-jack" denilen bi durum..
spysweeper yükle,
options'tan configure tabı seç, update definitons yap
active shields tabından, IE home page shield on yap
sonra da alta (protected home page) about:blank yaz
restore default without notification seç..

sonra spysweeper ile scan yap, scan sonucunda çıkan şeylerin hepsini sil, komutlara göre internet explorer'ını kapatman gerekiyorsa kapat felan..[signature][hline]Vote Mr. Bilbo For President
Sosyal ağlarda paylaş

walla bikere add/remove hardware'e bakıver ... oraya kendini (bi haltmış gibi ) ekleyen yüzsüz versiyonlari var ...
bide tavsie OPERA kullanın diccen java destekli versiyonunu indirip kurdum ... ie'ye mecbur kalmadıkça dokunmuyorum bile ... arkadaşım başımın etini yerdi "opera abi rahat abi opera abi" diye.. şimdi bende herkesin başının etini yiyom opera diye ...

ie de olmayan bir sürü + özelliği var , ve kendini ister opeara ister ie ister netscape olarak tanıtabiliyor sitelere ( İTÜ sistemi kullanıcısı arkadaşlar bilirler itünün yıt sitesi ie'ye kıllık ypaio :) )
kendinden popup protectoru var ayrıca yine kendinden spyware tarayıcısı var ... pcnize ne yüklenmeye çalışırsa direk "şişt abi yaw bu lavuk site senden habersiz gizli gizli şu scripti çalıştırıp bunu yapıo , VURIYIMMI" gibisinden bir uyarı ile karşiniza çıkıyo vsvs...
edit: soyemeyi unuttum dload'ları otomatik resume edebilio ve hatta istediğiniz her tuşa her türlü kısayolu atamanıza izin bilem veriyo

[signature][hline]"you know , I am a simple man , a mere fighter ..lest know this mate , NEVER TRUST SOMETHING THAT BLEEDS FOR DAYS , YET LIVES "

[Bu mesaj hired_gun tarafından 21 Mayıs 2004 00:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...