Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin talent ve gear yardim

DoubleW

Öne çıkan mesajlar

yeni 80 oldu charim. surekli retri oynadim ama suanda holy yaptim talentleri ve holy devam edicem pve icin

ama holy talent hakkinda yeterince bilgim yok. rastgele kendime uygun olanlari verdim.tecrubesi olan arkadaslarin yardimina ihtiyacim var

pala armory

daha yeni80 oldugundan baya bi iteme ihtiyacim var, armorye bakarak bana tavsiye verebilirmisiniz, yardimci olan herkese tesekkurler simdiden

bi de meslekler konusunda yardim ederseniz sevinirim, mining in yanina ne alsam diye dusunuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

mining yanına jewelcraft yada blacksmith iyi gider ^^

retri paladinim var benimde lvl 80 üstü başı idare eder ^^ holy oynamak ne bilim sıkıcı biraz aslında ^^ bütün trinketlerin değişmesi lazım. senin ihtiyacın olan şeyler crit - haste - spellpower sanırsam pek bilmiyorum ama mantıklı olanlar onlar.. en hızlı şekilde 80 dungeonlarından önce kendine full 80 mavi item dizmelisin. daha sonra heroic itemlerden güzel bi liste yap. haste sp haste crit üzerine.

holy oynamayı denediğimde şöyle bi build hazırlamıştım.

talent bıdı

tam item listesi çıkaramadım da atlas loot addon u baya işini görür ^^ ordan bakıp liste çıkarırsın.

kolay gelsin şimdiden
Sosyal ağlarda paylaş

tailoring craftable cloak; badge trinket; shield ve belt; Nexus Heroic'ten mace; UK heroic'ten ring; CoStratholme heroic'ten Ring; Mining varmış sende; bir Blacksmith'e helm ile boot yaptır. Argent Crusade Exalted epic helm ve yüzük veriyor ona kasabilirsin. Mümkün olduğunca çok intellect; spellpover ve crit rating kas. Spirit ve mp5 fazla iyi değil.

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/paladin/talents.html?tal=503501523001300531025012510000000000000000000000000052300500030000000000000000

benim kullandığım talent built

Glyph of Holy Light
Glyph of Divinity
Glyph of Lay on Hands
Glyph of Seal of Visdom
Sosyal ağlarda paylaş

Talent olarak benim spec'i önerebilirim holy için, şu an üzerimde Deadly Gladiator ve Hatefullar var ama raidler için giydiğim gearların özelliği şu şekilde oluyor,

2108 Spell Power
30.48 Crit Chance
270 Haste
200 küsür de mana regen oluyor Wisdom buffı ile.

Ahanda link,

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Boulderfist&n=Chisvita
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...