Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başlamaya değer mi?

ekinakis

Öne çıkan mesajlar

odiflame said:
Şaman kasmaya başlayacağım.pvpsi nasıldır?

Öldürülmesi en zor melee sınıflardan. 1vs1de tartışmasız en iyi sınıf. Tek dezavantajı çok fazla tuşa hakim olmak lazım hakkıyla oynamak için.

bingildak said:
biraz kopuk olcak ama, bu aylik ucret icin kredi karti 1 saattir pending'de ortalama ne kadar suruyor sizinkiler? :S

Bende en fazla 15dk olmuştur şimdiye kadar
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda zone degistirirken load ekrani geldi, ama oyun hicbir sey yuklememeye basladi.. bende oyunu kapatip, tekrar actim. Yine ayni problemi verdi, yine kapatip bu sefer baska bir karakterle denedim, yine yuklemedi. Sonra corrupted data falan dedi, tarama/duzeltme yapti 15 dk, sonra tekrar girdim oyuna, yine content load screen'de kaldi oyle. Baska karakterle denedim, o da yuklemedi. Simdi tekrar girdim 280 mb patch indiriyor... Hic ama hicbir sey anlamadim, oyun duzelmis ama o kadarda duzelmemis anlasildigi kadariyla... Ne sistemde, ne software'de hicbir degisiklik yapmadim 3 gundur tikir tikir calisan oyun bir anda bunu yapti..
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:
oyunda zone degistirirken load ekrani geldi, ama oyun hicbir sey yuklememeye basladi.. bende oyunu kapatip, tekrar actim. Yine ayni problemi verdi, yine kapatip bu sefer baska bir karakterle denedim, yine yuklemedi. Sonra corrupted data falan dedi, tarama/duzeltme yapti 15 dk, sonra tekrar girdim oyuna, yine content load screen'de kaldi oyle. Baska karakterle denedim, o da yuklemedi. Simdi tekrar girdim 280 mb patch indiriyor... Hic ama hicbir sey anlamadim, oyun duzelmis ama o kadarda duzelmemis anlasildigi kadariyla... Ne sistemde, ne software'de hicbir degisiklik yapmadim 3 gundur tikir tikir calisan oyun bir anda bunu yapti..

daha önce girmediğin bir zone sa belki bölgeyi indiriyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...