Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başlamaya değer mi?

ekinakis

Öne çıkan mesajlar

pvp de iyi pvm de kötü 1.5 te dahada cosucak. Yani şöyle diyim dahada cosucak derken okudum 1 tane nerf atmamişlar

hatta bak kendin koyayim.
said:

* Arcane Backlash has been augmented. If you are affected by the Corrupted Body effect and Arcane Backlash triggers, it will change into Corrupted Backlash. This inflicts poison damage against the attacker, in addition to the normal Arcane Backlash effects. Further ranks increase the Corrupted Backlash damage.
* The feat Burden to Bear has been changed. It now gives you a chance of triggering the heavy physical invulnerability debuff (-15% to slashing/piercing/crushing/poison). Additional ranks increases the chance for the debuff to proc from your attacks.
* The Corrupted Body feat has been changed. This feat now gives you a 10/20/30% chance of gaining the Corrupted Body effect when hit with a hostile spell effect. The Corrupted Body effect increases your protection value by 10% for 15 seconds and can stack up to 3 times.
* Flesh Necrosis has been augmented. In addition to existing effects, each feat now also passively increases the damage of Corrupted Backlash.
* Fixed an issue with Flesh Necrosis where it would appear that the ability would sometimes not work. This ability no longer has a cast time, so can be used while moving, where previously it would fail silently if used while you were moving.
* Every rank of Grim Corruption will give -10% to Slashing, Piercing, Crushing, and Poison Invulnerability Rating in Poison Stance. In Unholy Stance, it will be -10% to Holy and Unholy invulnerability rating.
* Seeds of Corruption has been changed. It now gives your attacks a chance to build a stacking debuff on the target. When you use Grim Corruption, this stack is consumed and the target is struck with unholy damage. More feat points increase the proc chance, the maximum stack size and the damage inflicted.
* Unholy Armor now gives 20/40/60/80/100% armor bonus when in Unholy Stance.
* The power of Life Leech has been greatly increased.

said:
Rogue - General
* Natural Protection - Changed to increase the rogues magical protection. This feat will increase in power when the player levels.
* Toughness - Changed to increase the rogues armor. This feat will increase in power when the player levels.
* Assassin/Barbarian/Ranger - Swift Shadows now increases your hiding skills. Concealment has been replaced by Lethality and will now increase your base weapon damage by 3.5% per rank. The dependency between Lethality and Swift Shadows has been removed.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer şans verim diyorsan cidden biraz bekle 1.5 gelsin veya şimdiden 80 karetker yoksa başla levellamaya zaten levellama kısmı cidden zevkli ve yormuyor.

onun dışında evet abi sin ler buff yiyorda. conq ve dark templar aldığı buffları düşünürsen çokta imba olmicak gibime geliyor. gerçi oyunun duel kısmı tamamen olmasa da çoğunlukta CC ye ve anti CC ye bakiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
wow/aoc/wh arasında kaldım, hangisine başlasam. pöff.

Wow hakikaten de ptr lerdeki duruma bakılırsa ulduarda da patladı millet yogg saron deniyor...
Warhammer a ben de başlamıştım 20 lvl magus yaptım her türlü sc de ezdim damage rekorları kırdım adam kestim kale aldım hede hödö...Eee?Bir süre sonra sürekli aynı şeyleri tekrar tekrar yapmak bayıyor(gerçi benim makinede AoC full high grafiklerle sürekli 50 fps civarında olsa dahi wh de 20 10 larda sürünüyor nasıl bir saçmalık bilemedim :P )Dediğim gibi pvp iyi güzel de bayıyor bir yerden sonra (en azından beni)
AoC için ben de gerçekten kararsızım oyunun end game contenti nasıldır bilmediğim için yorum yapamıyorum en son 29 lvl a kadar bir assasin kasmıştım 2-3 ay öncesine kadar,ama şunu söyleyebilirim ne oyunun kasması sürüyor ne de bug gördüm şimdiye kadar gerçekten inanılmaz düzeltmişler oyunu biraz daha content eklerlerse dadından yinmez diye düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

wow da progressi achievement ler oluşturdugu için normall boss lar inince eleştirmesi kolay oluyor:) ama "glory of the raider" yapıpta odulunu alınca kimsenin sesi çıkmıyor.:)

wotlk progres=achievements

valla aoc yi bırakalı 1 hafta oluyor benmde:) sebeplerimi anlatmayım ama aoc kesinlikle alınıp denenmesi gereken bir oyun cünkü combat sistemi ilk ve tek şu an :) buyuk ihtimalde cıkacak bir cok mmorpg de aoc nin combat sisteminden esinlenmeler yapıcaktır:)
Sosyal ağlarda paylaş

yani orjinal wow baskaydı tabiki o konu burda uzamaz ama hiç birşeyde eskisi gibi kalmıyor yenilik iyidir:)

neyse aoc guzeldir ! en azından ben mutlaka denemesi gerekn bir oyun olarak bakıyorum cunku zevki bambaska . combat sistemini gectim sadece grafikleri için bile alınabilir bir oyun :)
Sosyal ağlarda paylaş

dagon serverında lvl 56 dark templarım vardı.ancak grup kuracak adam bulamadığım için oyundan soğuyup kapatmıştım acc.yi.sorum şu:pve serverlarında durum nedir?kalabalık bir serverda tekrar oynamak istiyorum bu oyunu.hiçbir zaman kötü bir oyun olarak da görmemiştim zaten.bırakmamın tek nedeni bomboş serverdı.
Sosyal ağlarda paylaş

geran said:
dagon serverında lvl 56 dark templarım vardı.ancak grup kuracak adam bulamadığım için oyundan soğuyup kapatmıştım acc.yi.sorum şu:pve serverlarında durum nedir?kalabalık bir serverda tekrar oynamak istiyorum bu oyunu.hiçbir zaman kötü bir oyun olarak da görmemiştim zaten.bırakmamın tek nedeni bomboş serverdı.

serverlar birleşti boş server yok abi dolular .
Sosyal ağlarda paylaş

1 sene aradan sonra bi bakiim diye açtım dx10 u duyunca ölesine class denemeye önce bi demon denedim sonra bi barbar sonrada assassin , (guardianım vardı ilk ay oynadığımda 32level)

söle bi bakınınca görece survivalitysi daha az assasin in ama daha keyifli geldi siz nediyorsunuz? abi gel vazgeç bu sevdadan asass sux mı yoksa iidir flnmı? öneri bisi varmı ne derece değişti karakter dengeleri?

en son bildiim

guardian über
necro über
pom über
tos über

assasin buglı
barbarian sux

seklindeydi düzeldimi buncacık seyler?
Sosyal ağlarda paylaş

walla açtım işte dün gece biraz gititim whitesands de bakim nası oluo pvpsi assasinin diye

level 14...

hey allam 20+ dolmuş kanırtıolar milleti direk stealth kaçtım gittim bi level 14 rangerden ilk pvp killimi almış oldum sonra gitmiş 15 conqueror bulmuş reskill e bağladılar beni :D 4-5 kere yatırdılar quest yaparken sdfsd

conq solo yakaladım ama az hpsi kala yatırdı beceremedim ztn bişiii bilmiom ki oyunla ilgili bide gidip en garip classlardan birini açmışım :D

bir sürü soru va kafamda bakalım toparlamak lazim

mesela neye göre topluo soul shardları , (combo point sanırım wow rogue gibi?) poison stance de toplamıo bunu kesfettim ama ben lotus tree ye gidiorum suan o yüzden cok kullanmadım bunu ve tam olarak kullanma şekli nedir yani bu shardların ne işe yarıo tam böle Shard101 tarzı bi kaynak varmı bi yerde?

Eledhwen / Aquilonia RP-PVP deyim efendim
Sosyal ağlarda paylaş

aynen bir bilen yardım ederse süper olur.

unholy stance'da takılıyorum, şu soul'lu zımbırtı ne hala çözemedim.

combo mantıgını da çözemedim pek. ben pve realmdeyim ama gankfest'e bağlanmıyorum :D

birkaç sorum daha var;

1- pve realmde low level için pvp eventlar var mıdır? hani wow bgleri gibi? varsa nasıl giriyoz buralara?

2- dungeonlar level kaçta başlar aoc'da? kaç kişi yapılır? ilk dungeon bölgesi nerdedir.. level 20 lere geldim, maşallah hala tortage'dayım. xD
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 20 civarı var. Pyramid diye biryer var khopshef'te . Ondan sonra zaten paso dungeonlar var merak etmeyin o konuda.

assasion konusunda pek yardımcı olamiycam bir bilgim yok :/ . Wow'da ki gibi battleground'lar var 3 tane Mini game diye geciyor. şuanda yapabilirsin ama lvl 40 civarı baslasan iyi olur cunku lvl 20 ile 40 aynı yerde... Ondan sonra (tam emin değilim ama) 40-50 50-60 diye..... gidiyor lvl'a göre minigame'e girme
Sosyal ağlarda paylaş

ya soul fragment onun adı :)

Unholy de topluyabilirsin sadece onları. Combo filan vurdun mu veya charge yaptın mı veya stealth'den vurursan direk kazanıyosun, onlarla da feat kullanıyosun.

işte ne bilyim; fear, heal tarzı şeyler.

Lotus da ona gerek kalmıyor. ama pvp de unholy ve corruption daha iyi.

pve de Lotus.

assassin pvp si çok zor. ben beceremiorm ki genelde 6 vs 1 becersemde işe yaramaz :p

mesela bende ki soul fragment ihtiyacı olan featler şunlar hatırladığım kadarıyla:
fear var, vurduğunun %30 u nu heal eden var, belirli alana hem dmg vuran hemde dağıtan var, hepsiyle stamina dolduran var, dmg vuran var, %20 off chance var. varsa 1 tane filan daha var. ama yani değerli şeyler :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

2- dungeonlar level kaçta başlar aoc'da? kaç kişi yapılır? ilk dungeon bölgesi nerdedir.. level 20 lere geldim, maşallah hala tortage'dayım. xD

25 den sonra başlıyor. şu çöl mekanında black castle var işte. ama oradayada seni almaları için 28-29 olman lazım. içerde 3-4 level atlarsın ama rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...