Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server seçimi?

darrrk

Öne çıkan mesajlar

Arkdaşlar 10 günlük trail üyeliğim son buldu ama oyuna devam etme kararı verdim gerçekten sardı beni oyun. Eski bir wowcu olarak oyunu kısa sürede kavrayacağıma eminim. Aslında biraz karışık geldi :) Benim için önemli olan SERVER'IN LAG durumu. Ortam ne kadar güzel olursa olsun lag olduktan sonra o serverda oynamak çile oluyor. Sizden server tavsiyesi istiyorum. İyi bir PVP oyuncusuydum Wow'da ... Eğer yardımcı olursanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Tesekkurler cevaplariniz icin. Dok acmayi dusunuyorum cunku knightta battle priest oynayan biriydim. Ruhumda bu var :) forumu biraz arastirdim T4 de heallera gore set varmis. T4 ne onu da tam anlamadim ama :) dok acip onlerde savasabilir myiym sizce?
Sosyal ağlarda paylaş

Ko üzerinden doku anlatmak gerekise.Nasıl ko'da master seçip Judgment yada hellis açıyorsan burda dmg skillerini açman lazım.Ko'daki gibi itemların bonus özelliği war Str hp int vs...Set itemleri war ek konus veren ve genelde sana heal'lemen için bonus veriyor olucaklar ama üzerindeki itemlere ek olarak talisman denilen takılardan takıp bir Str set yapabilirsin.Talismanlar kalııc yada 5 oyun günü olark war.Dok'ta parti içi inanılmaz iyi bir heal'i war bu yüzdende genelde healer mod'da oynanıyor.

K8P keyifli bir server :) Bundan 2 ay önce Order bizim war camp'in içine gircekti nerdeyse şimdi biz onların war camp'in içine gircek durumdayız B)
Sosyal ağlarda paylaş

DoK'u savasta one saflarda oynamak istiyorsan tier 4'te cok zorlanirsin. Ayni zamanda instancelarda war pri'leri (tahminen destro tarafinda da DoK'larin durumu da aynidir), sadece healer olarak aliyorlar.

Malesef ust levellardaki armor setler veya ekipmanlar da genellikle heal kabiliyetlerini artirici sekilde.

Benden soylemesi. lvl 32'e kadar savasci bir kisilik olabilirsin o ayri bir durum :)
Sosyal ağlarda paylaş

40 ta Ne Sc de ne rvr'de görmedim bp modunda dok.Bireysel karşilaşmalar cok nadir olduğu için oyunda ( ko nun aksine ) genelde dokun heal ından yararlanmak isteniyor.Pve'lere takımında dps yoksa dps e donerek girebilirsin mele dps'kende atack yaptıkca 30 metre yakınndakilere heal veriyorsun zaten ( yanlış hatırlamıyorsam )bu tip şeylerle dewam edebilirsin ama asli görevin herzaman healer'lık olcaktır.

Dn:Ben Dok'u cok sewdim için alt karakter olarak kasıyorum gerçi o karakterin 40 olması baya sürer ama olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında pvp oyun olarak warhammer super fakat sadece karakter tiplemeleri yuzunden oyunu cok kısa oynadım:) yani hayatımda bukadar mal human tiplemesi gormedim :D hani elf ler narin yapılıdır fakat warhammer da ole bir yapmışlarki dal gibiler:D
oyunun yapısına hakaretim yok ama zevk meselesi sanırım karakterler yuzunden şu guzelim pvp tadına varamadım:D
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben PVP tadına vardım neyse tartışma yeri yapmayalım :(

Ben de vuruyum party heal alsın diye istiyorum. Olmadı artık deniyecem ilerde patchlerle istediğim gibi bir char. yaparım inşallah... Bir de PVE yapmadan sadece PVP ile item kasılıyor mu? Ben PVE'den nefret ederim... Zaman kaybı :S
Sosyal ağlarda paylaş

Teorik olarak kasarsın:) Ama pvp ile verilen setler pek iyi değil...Pve'leri cok büyütme gözünde en kötüsü sadece bb be dedimiz pve leri yapar'sin ( 1 kere yaptın mı 3 gün locklusun) ordan drop alabilirsen ordan düşen setle takılırsın ama hep daha ii heallemek daha iyi dps yapabilmek için bi pve ye girmen gerekcek...Bende pve'den pek hoşlanmam ama iyi bir charin olması için yapman gerekiyor belli ölçüde.
Sosyal ağlarda paylaş

Kasabilirsin tabi ama healer olarak. Yinede pve yapman gerekiyor. Talismanından tutda bir kaç parça item için ara sıra girmeye mecbursun. Hiç pve yapmayacam diye bişey olamaz zaten.
Hem pvp de item kasarken bile, fortress larda keeplord u öldürmen.
Şehir alındığında pq farmlaman gerekecek. Pve yapmamana imkan yok yani. Her türlüde healer oynamak zorunda kalacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

darrrk said:
hmm DoK açmasam mı ki?! Healer olarak oynamak da sıkar belli bir müddetten sonra... Lock oynardım Wow'da da... :S Kafam karıştı...

Dps'te oynasan aynı pq lara gircen heal'de :) Heal Dps olabilmenin en buyuk ozelliği kendıne heal verebilcen bu fark yeter:) Misal benım sorc'um war kendımi oldurmekten bi hal oluyorum arkamda healer olmadan cok bi iş yapamıyorum ama bi healer dps healde olsa solo healde olsa kendi başına bişiler yapabilir... Senın karar vermen gerken ben dps yapip ole takılcam mı ? Yoksa takım oyunu içinde bir rölü üstlenip onu mu sürdürcem...

Dok'u kasarkende zevkli quest yaparken dps iyi ve heal yeteneği war olmeden seri seri quest yapabiliorsun...Hizli kasmaya yardımcı bi unsur
Sosyal ağlarda paylaş

Şu dps sevgisini anlamıyorum.
Ha damage sende yazmış, ha takım arkadaşında yazmış. Pve yapıyor olsak sıkılsanız anlarımda. Pvp de heal atmayı sevmemek?
Dok healer. rr yükselirse dps olursun. Yinede itemlerini tamamlaman için healer oynayacaksın. Rr yükseldikten sonra solo alamayaacğın sınıf olmaz.

Bence arkadaş çevrene son bi kez daha danış. O na göre bi karakter aç. Healer oynamayacaksan boşa kasma.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun aylardan sonra azgaldaki wp me döndüm ve ben nası bu karakterden sıkılmışım veya haz almamışım anlamadım. herhangi bir roll de bonus problemi yok 2 aksamda anhi fulledim. renown desen deli gibi akıyor grup ve aoe heallerle. dungeon desen sürekli aranan classlardan.

k8p de ki çöküşten sonra ilk defa İC yüzü gördüm dün azgalda. 500 bonus almama ragmen atılan 77 zarla invader alammadım. artık diger sefer:)
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
uzun aylardan sonra azgaldaki wp me döndüm ve ben nası bu karakterden sıkılmışım veya haz almamışım anlamadım. herhangi bir roll de bonus problemi yok 2 aksamda anhi fulledim. renown desen deli gibi akıyor grup ve aoe heallerle. dungeon desen sürekli aranan classlardan.

Aynısı Dok içinde geçerli ve dokun renow'da bir skili war Khaine's Refreshment diye bu skill etrafındaki herkeze heal veriorsun 30 metre yakınndaki parti dişida olsa herkeze bu skill ile rvr de deli gibi rp kasabiliosun cok faydali :)
Sosyal ağlarda paylaş

darrrk said:
yorumlariniz icin cok tesekkurler dok kasicam basta healer set yapabilirsem dps/healer olucam(hayalim)
Tekrar tekrar cok tesekkürler aydinlandim :)

Rica ederiz yardımımız olduysa ne mutlu bize :)

k8p'de dest tarafında char açarsan elimden geldince yardımcı olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...