Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kırık fren lambası

Mirage

Öne çıkan mesajlar

hahahh gece gece iyi güldüm ya ahahahahhahaahah

bizde mitsubishi lancer var, aynısı başımıza geldi reflektör gg oldu.

herifler o reflektöre utanmadan 115TL para istediler, babam camcıya gitti (espri yapmayın hepimzi yetişkin insanlarız) kırmızı cam kestirdi uygun ölçülerde onu koydu. fark yok 15tl ye mal oldu :P
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:
Selam,

Arkadan gerdirme kısmı olması gerek. Yani arkayı gevşetince, parçayı önden alacaksın. Gidip bir Corsa bulup altına yatırtma beni :P

Saygılar.

Parçayı almıştım günlerdir arabada paket halinde duruyodu. Bugün vakit bulunca gidip takmayı deniyeyim dedim. Parça baya geniş bir şey. Tamponu sökmeden oraya girmesine imkan yok gibi. Tamponu sökmek için de uygun anahtar yoktu, yarım kaldı. Tamponu sökmek kolay mıdır peki?

Bu arada denemek için arkadaki somunu gevşetmeyi denedim. Tekeri sökmeden yapmaya çalışınca anahtarı döndürmek için çok az yer kalıyor. Anahtarı yüzlerce kez takıp dönürüp çıkarmak zorunda kaldım.

Uygun anahtar al, tamponu sök, somunu sök, sonra parçayı takıp onca işlemi tekrar yap vs en az 1-2 saatimi alır gibi gözüküyor. Onca uğraş yerine 20-30 euro verip rahata konmayı düşünüyorum şimdi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:
Quibble said:
oha bu konu ciddi miydi ?

ayni $eyi yazmak icin girdiydim asdf.

birak yapma bi$ey kullan oyle, ya da 3 kuru$luk bi parcadir o tahminen vidasiz sokersin.

türkiyede olsa kalsın da almanyada adam,
çeviriverirler hemen basarlar cezayı belli mi olur. allah kimseyi alman polisinin eline düşürmesin. amin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...