Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SWG - Pre-cu test serverı geliyor

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Official emuyu kastetmiştir. SWGEmu'yu yapanlar kendi serverlarını koyacaklarını açıkladılar geçenlerde, sağda solda official precu servers diye millet forumlara yollamış.

Emuyu yapanlar ilk başta kendileri server koyar mı koymaz mı açıklama yapmamışlardı, biz sadece emuyu yapıp piyasaya yollayacağız falan demişlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
arkadaşlar 2 ay gibi bir sürede ( en son bizim ventte lunatec ( dev ark ) bu bilgiyi geçti..Suncrucher açılıcak.

Ben full emu'dayim guildimiz,ventimiz,web sitemiz var sadece tavsiye üzerine adam alıyoruz ama şuan emunun en güclü ve hazır guildi durumundayiz.

ilk ismimiz AXIS'ti(Axis of Evil) şuan LoRE (Legends of New Mandalore) olarak degiştik iteyen arkadaşlar

www.axisemu.com ( yeni domaini alıyorum şuan bi kaç güne gelicekmiş fln fişman ) başvuru yapabililer.Kim tavsiye etti bölümüne

Anron olarak düşerseniz ve düzgün bi şekilde formu doldurursaniz en kısa zamanda geri dönüş yapılır

işte bilginize buda
Sosyal ağlarda paylaş

Netcafe said:
arkadaşlar 2 ay gibi bir sürede ( en son bizim ventte lunatec ( dev ark ) bu bilgiyi geçti..Suncrucher açılıcak.

Ben full emu'dayim guildimiz,ventimiz,web sitemiz var sadece tavsiye üzerine adam alıyoruz ama şuan emunun en güclü ve hazır guildi durumundayiz.

ilk ismimiz AXIS'ti(Axis of Evil) şuan LoRE (Legends of New Mandalore) olarak degiştik iteyen arkadaşlar

www.axisemu.com ( yeni domaini alıyorum şuan bi kaç güne gelicekmiş fln fişman ) başvuru yapabililer.Kim tavsiye etti bölümüne

Anron olarak düşerseniz ve düzgün bi şekilde formu doldurursaniz en kısa zamanda geri dönüş yapılır

işte bilginize buda

Sitedeki resimler şu anki emu resimleri mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...