Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman..

aslan.

Öne çıkan mesajlar

Auchindounda 75 level horde shamanım var. Bir siteden veriyordum skillleri orada 75 level olduktan sonra Use Windfury weapon enchant on main hand and Flametongue on your off-hand. Still take a slow off-hand (Because of Stormstrike, Lava Lash and Windfury will still be used. denilmiş ayrıca Priority list: Stormstrike > Earthshock > Lava Lash. olarak gösterilmiş, ben 2 weapon'ada wf kullanıyordum sizce hangisi daha yararlı olur ? ayrıca pve için skill dagılımım http://www.wowhead.com/?talent=hi0NqZ0xgcoxzAIkzfot olacak.Sizce iyi mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Adam lvlliyor hala yalnız.

Off handde wf ya da flametongue olması pek birşey farkettirmiyor aslında. Hangisi sana daha rahat veya eğlenceli geliyorsa onu kullan, düşünme o kadar. Offhandde flametongue'nin bir avantajı spell power veriyor olması yalnız, spelllerine de etkiyor, lava lash'ı boostlaması yanında. Onu da hesaba kat.
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman hic kasma daha ii resi gelince kimselere wf vuramaz oldun blizz enc shaman ı pvp de bitirdi. ben ele shaman hastasıydım tbc den once tbc de ele shaman ın icine ettiler pvp de de pvede de. sadece healer oynayabiliyosun pvp de onda da bg larda dayak yemekten baska birsey olmuyor arenalarda ilk hedef shaman oluyor o yuzden pve dısında elimi birseye surmem diyorsan kas yoksa yoluna baska turlu devam et eheh fena moral veririm :)

shaman bu oyundaki en sevdigim class dı sagolsun blizz icine etti shaman zevkimin :S

priest ve shaman bg kapısının onunden bile gecmemesi gereken 2 class... direk uvey evlat oldular ...
Sosyal ağlarda paylaş

Kimi arkadaşlar fazla ön yargılı sanırım üstte belirttiğim gibi öncelikli hedefim pve zaten cümlesinden sonra pvp kasıyorsan direk sil demek ne derece doğru bilemiyorum ama ele shamanların o kadar kötü olmadığını söylemek istedim..
Sosyal ağlarda paylaş

aslan. said:
Kimi arkadaşlar fazla ön yargılı sanırım...

Onyargı deil de tecrube diyelim : ) ele shaman kimse oynamaz iken ben lvl i bile ele kasardım o derece severdim ele shaman ı onyargılı oldugum tek nokta blizzard eheh
shaman yeni resto talentlerle gercekten guzel oldu pve icin
ama herseye ragmen soguttu beni assalık blizzard shaman dan umarım sen benden fazla zevk alırsın
su oyundaki en guzel class dı shaman (2 acc da 2 kere kastım zevk alacagımı bilsem gene 0 dan bile kasarım ama 70 de duruyo arkada oylece uzgun, yorgun...:( )
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeper said:
Shaman hic kasma daha ii resi gelince kimselere wf vuramaz oldun blizz enc shaman ı pvp de bitirdi. ben ele shaman hastasıydım tbc den once tbc de ele shaman ın icine ettiler pvp de de pvede de. sadece healer oynayabiliyosun pvp de onda da bg larda dayak yemekten baska birsey olmuyor arenalarda ilk hedef shaman oluyor o yuzden pve dısında elimi birseye surmem diyorsan kas yoksa yoluna baska turlu devam et eheh fena moral veririm :)

shaman bu oyundaki en sevdigim class dı sagolsun blizz icine etti shaman zevkimin :S

priest ve shaman bg kapısının onunden bile gecmemesi gereken 2 class... direk uvey evlat oldular ...

tbcden once ele shaman diye bisi war miydi ki
yane wardida yarim yamalak bisidi
pvp ele/enh bi templateyle bisiler yapiydunda
pvede kiciyla bile gulmezdi kimse
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:
tbcden once ele shaman diye bisi war miydi ki
yane wardida yarim yamalak bisidi
pvp ele/enh bi templateyle bisiler yapiydunda
pvede kiciyla bile gulmezdi kimse

asıl eglence oydu zaten kimse bilmezdi lvl 60 da ele shaman ın neler yapabildigini biraz zg/aq itemlar ve wsg dan berserk alınca 2k frostshock vurulabildigini cok fazla oyuncu bilmez :)
*yeni oyuncular icin dip not lvl 60 da max hp tanklarda 6-7k rogue larda 3.5-4k idi : )
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma bir soru takıldı bu başlığı okuduktan sonra;
her ikisini de resto veya caster dps olacağını farzedersek shaman mı druid mi?
cevap olarak sanki druid gelcek gibime geliyor, ama bi sorum daha olacak o zaman :D bir aralar resto druid oynamıştım (teee tbc ilk çıktığında), 6 sn'de bir 3-4 targetin lifebloom tick takibi olsun, boş bulduğna reju+swiftmend vs... çok uğraştırıyordu :) o yüzden chain heal spam shamanlara özeniyordum ^^ halen shaman - druid healing mekanikleri bu şekilde mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...