Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

QuestNet - QI

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

mahkeme kararlarınada mı inanmayalım. yaptıgınız iş daha once hukuken suclu bulundu ve kapatıldı. yeni versiyonuyla cıkıp geliyonuz. hukuksal acıdan şimdilik uygun gorülmeniz ahlaken de uygun oldugunuz anlamına gelmez. 5 kuruş etmeyen şeyleri insanlara fahiş fiyatlara satmanızın tek bir anlaşılır yanı yok. biri seni kazıklamış sende birilerini kazıklamak istiyosun normal. dolandırıcısınız. arkadaşlarınızı, yakın cevrenizi kandırmadan bu işten para kazanamazsınız. işte bu yüzden dolandırıcısınız
Sosyal ağlarda paylaş

moonfall said:

mahkeme kararlarınada mı inanmayalım. yaptıgınız iş daha once hukuken suclu bulundu ve kapatıldı. yeni versiyonuyla cıkıp geliyonuz. hukuksal acıdan şimdilik uygun gorülmeniz ahlaken de uygun oldugunuz anlamına gelmez. 5 kuruş etmeyen şeyleri insanlara fahiş fiyatlara satmanızın tek bir anlaşılır yanı yok. biri seni kazıklamış sende birilerini kazıklamak istiyosun normal. dolandırıcısınız. arkadaşlarınızı, yakın cevrenizi kandırmadan bu işten para kazanamazsınız. işte bu yüzden dolandırıcısınız

arkadaşım hangi mahkeme nerde hangi kanun gereği uygun görülmemiş açıklayıcı bilgi verirsen sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

al sana guvenilir kaynak: http://www.milliyet.com.tr/ikinci-titan-mi-/guncel/haberdetay/22.02.2010/1202156/default.htm

ayrıca bir blog sitesinde questnet hakkında kötü şeyler soylenir ve olaylar gelişir yorumlarda(questnet uyelerinin ne kadar iğrenç insanlar olduğunu yorumlarda yazdıklarından anlayabilirsiniz): http://zaferugur.net/ilgimi-cekenler/questnet-nedir-ne-degildir/
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

verisign hakkında bilgisi olan var mı ? arkadaşlar :)

allahım yarabbim.

biliyoruz insanlara biz verisign şirketiz paranızı kaybederseniz oradan ödeyecekler dediğinizi.

kardeş sen kandırabileceğin en son insanlarla konuşuyorsun şu an. yakın bir zamanda o çok sevdiğin şirket içinde patlarsa görürüz :) :) :)
Sosyal ağlarda paylaş

hayal aleminde yaşıyorsun. yarın obür gün bi şekilde nitelikli dolandırıcılıktan toplarlar hepinizi senin gibi altta kalanların canı yanar. vaktin varken buralarda 'cok dogru' sistemininin cıgırtkanlıgını yapcagına gercek hayaller ve gercek bir iş peşinde olmanı oneririm. hadi allah sana kolaylık versin.
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

e - ticaret ne demek gelecekte nerde görüyorsunuz arkadaşlar :)

e-ticaret'in ne olduğunu, e-ticaret ile e-işletme arasındaki farkı? Konuyla ilgili okuduğun kitapları fln bi anlatsana güzel kardeşim. Bu kadar çok bilgilisin ya Questnet'in size sunduğu okumanızı istediği kitaplar yada onun bunun anlattıkları dışında gerçekten de konu hakkında bilgi sahibi misin çok merak ettim?
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

said:
bir de verisign tarafından güvenilirliği onaylanmış diye reklam yapıyor ibneler.
verisign internetten alış veriş yaparken kredi kartı bilgilerinin çalınmayacağını onaylıyor dingil, quest.net'in sigortası değil.

arkadaşım isterseniz siz kendi kelimelerinize ve ciddiyetinize bir bakın buradan ne anladın sen dediğn gibi demekki internetten bi alış veriş var dimi ve veri sign kontrolunde titan değil yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

şirketin sponsorluklarını biliyormusunuz . olimpiyatların yöneticileri hiç mi araştırmamışta titan yapan bir şirkete sponsorluk vermiş. sence olabilir mi ?
adam kazandığı paraya bakar.
ben de yeterli parayı bastırırsam olimpiyatlarda adımı yazdırabilirim sağa sola.

(ha tüzel kişilk olmadığım için olmaz belki ama sadece paranın yeterli olduğunu anlatabildim umarım)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında aynı sşistem avon ve oriflame gibi çoğu yerde var başka herbal life, shop and earn gibi yerleri de sayaiblirim

sonuç olarak sizin altınıza kaydettirdiğini kişi satış yaptıkça siz de kazanıyorsunuz bugün bu işte en iyi parayı kazananlar bu işe ilk girenler hep o yüzden böytle bir işe girilecekse henüz türkiyeye gelmemiş olan bir firmayla girmek lazım

ben oriflame üyesiyim ama kendime kullandığım bir kaç ürün var senede 4 kere fln sadece kendim için alışveriş yapıyorum o yüzden bana koymuyor açıkcası :)

ha "bu işi yapacağım, çok para kazanacağım" diye okulundan olan da var.. ki onlar okullarını bitimiş olsatydı bugün iyi kötüğ bşir yerden sabit maaşla işe başlamış olurlardı.. bir tanesi şu anda açık öğretimden okul bitirmeye kasıyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dear aunt patricia,

i am a quest.net member. you know bill gates tells quest.net rocks, but i cant find left and right people. sorry but i try. anyway send my money back. my account number written on verisign servers. find me via biodisc, i am rubbing mine now. me love you aunt patricia.

quest.net member, bla bla
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

Buyse said:

said:
bir de verisign tarafından güvenilirliği onaylanmış diye reklam yapıyor ibneler.
verisign internetten alış veriş yaparken kredi kartı bilgilerinin çalınmayacağını onaylıyor dingil, quest.net'in sigortası değil.

arkadaşım isterseniz siz kendi kelimelerinize ve ciddiyetinize bir bakın buradan ne anladın sen dediğn gibi demekki internetten bi alış veriş var dimi ve veri sign kontrolunde titan değil yani :)

ya süper zeka insan. garanti kontrol falan yok. bu kadar aptal olmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...