Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

QuestNet - QI

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

disikurt said:

arkadaşım ben bu işe yatırdığım parayı kazandım zaten :) amacım sadece insanların yanlış bilgilenmesini önlemek :) sadece merak eden arkadaşların sorularını cevaplamak

isim alabilir miyim? kayitta dursun. bu sirketin calisaniymis.ne calisani hangi sirket? bana onyargilisin falan deme. seni kim calisani yapti, bide gorev edinmis :)
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

arkadaşım ben bu işe yatırdığım parayı kazandım zaten :) amacım sadece insanların yanlış bilgilenmesini önlemek :) sadece merak eden arkadaşların sorularını cevaplamak

yani diosunki bana guvenip bana paralarını verenleri dolandırdım şirkete para kazandırdım ve şirketde bana arkadaşlarımı dolandırdığım için yatırdığım parayı geri verdi. gerçekten çok iyiymiş ya.
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

Holy arkadaşım dünyadaki bütün insanlar bu işi yapacak diye bişey yok dimi . herkes şarkıcı herkes doktor futbolcu değil dimi zaten herkes geleceğide göremiyo :)ve bu işe giren herkesinde zengin olacağını söylemiyorum gereken emeği veren arkadaşlar para kazanabilecek :)
Sorduğum sorunun cevabı evet mi hayır mı peki?

Mesela o dünyadaki son insan terzi olabilir, doktor olabilir vs. bir şekilde para kazanma ihtimali var.

Burda var mı o ihtimal?
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

arkadaşlar dolandırıcı diyosunuz ilk başta neden onu konuşalım isterseniz

en yakın arkadaşlarımdan biri bu işe giriceğini soylediği zaman onu engellemek için gayet araştırma yapmıştım şirket hakkında. satılan ürünler ürün değil öncelikle onu soyliyim. tatil falan satıosunuz ama tatil değil. bildiğin içi bombos devremulk. ama tatil koyu fiyatına tabiki. satılan ayakkabılar falan adi marka. ama paçotti fiyatlarında. saatler de ole tabi. amaç tamamen işe yeni girenlerin paralarını şirkete vermek ve deli gibi tanıdığın insanları dolandırmaya çalışıp hayal kurmalarını sağlamak. yok ole 3 ayda 21341412$ yaptım falan olayları. bırakın bole işleri. insan gibi para kazanın. bilgisiz insanların parasını gasp etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...