Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

QuestNet - QI

KillJoy

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

disikurt said:

Buyse said:

http://www.ekoayrinti.com/images/news/12889.jpg

bunun kaynağı nedir arkadaşım söyleyebilirmisin

troll falan eğlenceli tabii de "BUNUN KAYNAĞI NEDİR?" diyecek kadar netten uzak birisinin "e ticaret" gevelemesi kadar çocukça bir olay yok..

bakınız ne kadar kolay
1.resmi açıyoruz
2.siteye bakıyoruz
3.sitenin ana sayfasına gidiyoruz
4. quest net olarak aratıyoruz
5. tıklıyoruz
6. kaynak çıkıyor
http://www.ekoayrinti.com/news_detail.php?id=40263
kaynak cihan haber ajansı, yayınlayan zaman gazetesi

dijital dünyada bu kadar aciz olmayın bre

sen benim kaynağı bilmediğimi zannettin heralde :) ben mesajı yazana gönderme yapmıştım arkadaşım. :)
Sosyal ağlarda paylaş

belli ki konudan uzaksın. gelecek e-ticarette, e-ticarete yatırım yap şimdiden gir gibi yalanlar söylemişler. burada asıl yapılan e-ticaret değil, "multi-level-marketing" oluyor. özünde herkes bir üstünden mal alıp altındakine satıyor.

gerçek anlamda e-ticaretin en basit örneği internetten mal aldığın siteler. hepsiburada.com gibi. e-ticaretin e-ticaret olması için insanların bir siteye girip mal-hizmet siparişi vermesi gerekir. onun dışında işletmeler arası ticaret de internetten yapılabilmektedir de konumuz değil.

konumuz multi-level-marketing sistemlerinde bir ekolojik piramit gibi, (besin piramidi değil) biyokütlesi en yüksek canlıların en tepede durması durumu gerçekleşir. en karlılar tepededir. onun dışında alt basamaklarda birbirini yiyen fukara böceklerden başka bir şey yok yani.

böyle bir sistemden kar elde etmek istiyorsan tek çıkar yok yeni bir sistemi senin kurman.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

belli ki konudan uzaksın. gelecek e-ticarette, e-ticarete yatırım yap şimdiden gir gibi yalanlar söylemişler. burada asıl yapılan e-ticaret değil, "multi-level-marketing" oluyor. özünde herkes bir üstünden mal alıp altındakine satıyor.

gerçek anlamda e-ticaretin en basit örneği internetten mal aldığın siteler. hepsiburada.com gibi. e-ticaretin e-ticaret olması için insanların bir siteye girip mal-hizmet siparişi vermesi gerekir. onun dışında işletmeler arası ticaret de internetten yapılabilmektedir de konumuz değil.

konumuz multi-level-marketing sistemlerinde bir ekolojik piramit gibi, (besin piramidi değil) biyokütlesi en yüksek canlıların en tepede durması durumu gerçekleşir. en karlılar tepededir. onun dışında alt basamaklarda birbirini yiyen fukara böceklerden başka bir şey yok yani.

böyle bir sistemden kar elde etmek istiyorsan tek çıkar yok yeni bir sistemi senin kurman.

arkadaşım asılsenin bu şirket haakında bilgin eksik konudan uzak olan sensin .
şöyle söyliyim şirket e- ticaret bizde network ve referans satışı yapıyoruz hiç kimse ürünü bi altındakilere satmıyor be binary sistem dediğimizde şirket sağ ve sol dengesinde organizasyon kuruluşuna komisyon veriyor bu şekilde alttaki kişiler kendi üstündekierden fazla kazanabilir :) sistemi bilmediğin için :)
Sosyal ağlarda paylaş

disikurt said:

şöyle söyliyim şirket e- ticaret

bizde network ve referans satışı yapıyoruz

hiç kimse ürünü bi altındakilere satmıyor be binary sistem dediğimizde şirket sağ ve sol dengesinde organizasyon kuruluşuna komisyon veriyor bu şekilde alttaki kişiler kendi üstündekierden fazla kazanabilir :) sistemi bilmediğin için :)

şu bold kısımları biri türkçeye çevirsin lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

sağ ve sol dengesi diyorsan sistemin özünde piramit olduğunu kendin itiraf ediyorsun farkında değilsin.

bak çok ciddiyim, umrumda değil kandırılman ama biraz şüpheci yaklaş, bizden dinleme kendin araştır, ama kendin için ne olur araştır.

arkadaşım şu da piramit mi orduda askerlikteki sistem ne söyler misin
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

tamam çok biliyosan git kazan sen. üstelik boşuna nefes tüketiyorsun. zaten admin demiş, banlıcaktım da kıyamadım eğlenin diye bıraktım diye. tüm yazdıkların kuş olup uçacak. hadi yorulma daha fazla :?

onu bunu bırak alayını silsin umrumda değil ki cevap veremedin :):):):):):):):
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...