Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hangi MMORPG'i oynamalı?

mayfer

Öne çıkan mesajlar

500k hp'li godları 7-8 saate mi öldürüyosun?
adam başı bir seferde 0.01 dmg mi vuruyosunuz? ;)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 22 Mayıs 2004 18:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

biraz değişiklik olsun diyorum... hep orta çağ oynadık su güne kadar, frp'sinden tut uo'suna, lineage'ine.. biraz da şöyle star wars hoş olur. zaten hoşuma giden bi dünya mı desem ne desem artık :) sanırım SWG oynicam. lineage'de warrior ve mage'den başka hiç bişey yok. SWG kadar çeşit sunan ve bu çeşitler dahilinde eğlenceyi yakalatan oyun gördüğümü sanmıyorum.[signature][hline]The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who in the name of charity and goodwill shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger, those who attempt to poison, and destroy my brothers! And you will know My name is the Lord, when I lay my vengeance upon thee.
Sosyal ağlarda paylaş

swg çok boş bir oyun ilk ay herşey yeni durmadan birşey keşfediyorsun saatlerce başından kalkmıyor hırs yaparsan bir kaç ay daha ömrü var ama uzun vadede zaman kaybı[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Mayfer 6 arkadaşına daha kakalamak istiyor swg yi o nedenle soruyor. Olay L2 yada swg. Şimdi szi durup durup dac flm diosunuzda, onu dier arkadaşlarına yutturamaz çünkü hiçbirimiz istemioruz. Sorun L2 yi oynadık bence harika bir oyundu (ben zaten medievil seviorum) ama 50 dolar olduundan mayfer 20 dolara swg alalım diyor. Ben yokken anlaşmışlar alalım demişler ve muratda sürekli herkezin "L2 iğrenç swg oynayın, swgden asla baymazsınız" dediğini söylüyordu. Bu konuyu baştan sona okuyunca doğru olmadığını gördüm. Birçok kişi "L2 daha güzel" yada "medievil seviyorsan L2 daha iyi" gibi cevaplar yazmış. Ben starwars dünyasından nefret ediyorum, gelecekte geçen oyunlar arasında çok az oyun sevdim (fallout harikaydı mesela) ama onun dışında kesinlikle swg oynamak istemiorum. Ancak, swg oynamadım ve görmedim. Sizce 20 dolara değermi yoksa yazık mı olur? L2 mi alıım sizce?[signature][hline]Sacré Bleu!
Sosyal ağlarda paylaş

avatürkte 50 dolara denk geliyo. 80 milyon yani. 50 dolardan bile fazla.
amazon'da shipment işlerine baktım, türkiye avrupa'da sayıldığından shipment başına 4.50usd, item başına da 2.50usd ekleniyo sadece. eğer topluca alırsak bunları kişi başına 23 dolara falan geliyo. çok mantıklı.
sanırım amazonda bi kampanya dönemine falan geldi, çoğu oyun acaip ucuzlamış. amerikada 30 dolar olan ouyunu amazon 20'ye satıyo.[signature][hline]The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who in the name of charity and goodwill shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger, those who attempt to poison, and destroy my brothers! And you will know My name is the Lord, when I lay my vengeance upon thee.
Sosyal ağlarda paylaş

neresi kasmak, bi kaç haftada amazondan geliyor. 20 dolara yakın para veriosun (ki biz 7 kişi 'ısmarlııcaz' o nedenle 3 dolar o kadar önemli değil) senin ayağına getiriyorlar. Kutu başına 20 doalr yani, bi kutuya 7 cd sığarsa hepimiz 3 dolar ödiicez. Türkiyede swg 80 milyon, oysa amazonda 20 dolar! Delimiyim ben neden burdan alıyım?[signature][hline]Sacré Bleu!
Sosyal ağlarda paylaş

hoca bi yanlışınız olmasın
amazon.com da amazon.co.uk de Türkiye'ye video game yollamaz

siz sanırım international shipping diye girip avrupa listesinde Türkiye'yi görünce böyle bir karara vardınız ama o kitap ve müzik cd'si falan isterseniz öyle

shipping restrictions

ayrıca 7 oyun isteme konusunu tekrar düşünün derim, amazon olmaz da nerden olursa olsun, gümrük iki şeye bakıyor birincisi belli olduğu pek söylenemeyen bir toplamın üstündeki kargolar gümrüğe takılabiliyor, ya da sayıca böyle 7 gibi ticari bir amaç kuşkusu uyandıran paketler de takılabiliyor

kaldı ki 7 kutu bir pakete kesinlikle sığmıyor onu da söyliyim, bu adamlar ağırlığını falan düşünmüyolar 3 er 4 er paketliyolar bazen, bu durumda hesap ettiğiniz shipmentlar/kargo masrafları değişebiliyor, altı üstü 7 cd demeyin öyle bir paketliyolar ki Aras kargonun meşhur "kargoların üstüne oturan adamı" bile gelse eşyaya bir şey olma durumu olmuyor

[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 23 Mayıs 2004 19:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

60 dolarlık SWG'yi benle birlikte sipariş verip 120 dolara almak zorunda kalan (ya da 120 dolar oldu diye almayan) vefakâr arkadaşlar var tanıdığım, onlar bilirler bu hikayeleri :p

eğer gerçekten yurtdışından alacaksanız kanada siteleri var benim pek güvenmediğim yerler olsa da (geçmişte bu sitelerden batıp kapananları oldu çünkü) yine de en ucuza oralardan gelebiliyor

ha yok güvenilir bir yer istiyosanız ona da yardımcı olim;

www.gamestop.com
burada 30 dolar ama 60 dolar shipping ister Türkiye için, paket başı tabi, büyük ihtimalle de 7 oyun için 2 paket yaparlar

www.chipsbits.com
bunun kargosu biraz daha ucuzdur ama burda oyun 40 dolar şu anda

www.specialreserve.com
bu benim favorim, oyun burda 26 pound ama buranın kargosu çok ucuz, sadece 3 pound, hesaplarsanız en uygun bu siteden gelir, hem avrupada daha yakın kargo mesafesi olarak, en ge. 1 haftada da elinizde olur

[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 23 Mayıs 2004 19:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Peach_Riza, 22 Mayıs 2004 13:10 tarihinde demiş ki:
said:
GEd, 20 Mayıs 2004 23:56 tarihinde demiş ki:[/b]
hic uo oynamadim oynadiktan sonra uoyu gorunce gülmüstüm direk.

hic oynamadigin burdan belli :)
Uzun sure uo oynadım şu an daoc oynuyorum ve uo ile daoc karşılaştırılıamaz bile uo bitti artık anlamak istemiyosunuz ama...[signature][hline] Justin, 22 Mayıs 2004 15:39 tarihinde demiş ki:
ben mageryi 5 saatte gm lerimden skiller daha zor artmalıyı çıkarıyorum şahsen
senin anlama kapasiten nekadar bilemem tabi
Sosyal ağlarda paylaş

abi hepiniz haklısınız bence swg almamalı. Zaten deymezdi hele bööle binbir cambazlıkla uuraşcaksak hiç deymez. gel mayfer biz en iyisi lineage alak, nassı olsa onda kargo flmd derdi yok. ÜSTELİK birçok kişi L2de pvp daha iyi dedi, medievil seviosanda daha iyi dedi.[signature][hline]Sacré Bleu!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 23 Mayıs 2004 21:06 tarihinde demiş ki:
Social Life Online.
Süper bir oyun, 17 senedir beta testerlığını yapıyorum.Böyle sigara içmeye devam edersen 20 seneye kalmaz atılırsın diyorlar beta'dan.Ama kimin umrunda?

aslında sende haklısın, ne zorumuz var dier abuk subuk oyunlarla ama işte gerçek hayatta kılıcı alıp dalamıon dragona :)[signature][hline]Sacré Bleu!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...