Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wow için laptop

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Konunun yeri normalde donanım&yazılım bölümü biliyorum arkadaşlar,

Ama özellikle dışarda dvd izleyeyim, müzik dinleyeyim, bir de WOW oynayabileyim diye bir laptop alma gazına geldim.

Alacağım laptopun wow+vent+kis+firefox+yf+freecap çalışırken kasılmaması gerekio

1) Bunu sağlayacak bir laptopta ekran kartı ne ve ram kaç olmalı işlemci ne olmalı?

2) Minimum hangi nvidia veya hangi ati kart beni sorunsuz götürür?

3) 1000tl bir bütçe yeterli midir ya da ne kadar aşmak gerekir?

4) Öyle crysis farcry gibi high end oyunları da oynayayım diye bir derdim yok. anırım gta4 de oynansın dersem rakam uçup gider.

(evet konuyu halihazırda laptoptan wow oynayıp raid yapan arkadaşlar biliyordur diye buraya açtım yanlışım varsa affola)
Sosyal ağlarda paylaş

ısınma olayınıda araştır bizim arkadaşın bacaklarında ciddi yanık oluştu raidde dalmış gitmiş ısınmış ısınmış farkına bile varmamış sdfsdfds

bi video vardı kurbağanın durduğu suyu yawaş yawaş ısıtıolardı en sonunda ölüodu kurbağa yanarak , onun gibi olmuş farkına varmamış yawaş yawaş ısınınca ahhahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
ya ipod touch alcaktım, dedim ki aynı paraya netbooklar varken nie ipod? sora netbook alıcagıma adam gibi laptop alim dedim. sora da laptop alıosam öküz diilim ya wow da oynatsın bana dedim

sonuç feci

:(

gief alienware for free :D

canım alıcaksan su anda kdvler %8 e indi 30 hazirana kadar ona göre hesabı bi %8 den yap bide %18 den 30 marttan itibaren %8 oldu
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten %8 kdv ile düzgün bişeyler olmuş 1500 1700 fln

http://www.sicakfirsat.com/uygun-fiyata-oyun-canavari-laptop-acer-as4935g-644g32mn-notebook-bilgisayar/

bunu buldum mesela peşin 1200 civarına gelio ama bu modelle ilgili inceleme bulamadım acer ın çakma bi modeli gibi geldi lol
Sosyal ağlarda paylaş

baya oluyo alalı ama Acer 5920g kullanıorum 1182$ vermiştim makinaya isteklerimi karşılıyor.. şu an yenileride çıktı 8600m ekran kartı var üstünde hoş bi kere yaktım yenisi geldi :D 9000 serisi kullanan o fiyata makina bulursan al derim onların performansı çok iyi
Sosyal ağlarda paylaş

tam 12 ay once aldığım geforce 8400 lu laptop orta ayarlarda ve laptop lcd sının ızın verdıgının bır sevıye altı olan cozunurlukte, AA kapalıyken ve nvidia surucu ayarı performance tayken cok guzel dedıklerının hepsını yapıyor.

8600 uzerı ekran kartı olan bır laptopta rahatca daha yuksek detay seviyesınde bunu yapabılırsın sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

9300M-GS

tavsiye etmem.

7000 lerden beri 300 lu olan kartlar hep bır alt nesil onboardların orta seviyesi kadar ya da altında performans verir.

8400 ıyıyken 8300 ler 7600 lerden bazı durumlarda, 7800 ve 7900 lerden her durumda kotudur ornegin performans testlerınde.

9xxx li alacaksan 9300 olmasın. 9400 ler eger 8400 ler gıbıyse onlarında degısık performanslarda bır kac modelı vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...