Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lucescu İstifa Etti!!!

SbNN

Öne çıkan mesajlar

said:
Azmodai, 18 Mayıs 2004 19:05 tarihinde demiş ki:
herif size 10 sene sonra sampiyonluk yasatti bir sezon kotu gecti diye boyle laflar ediyorsunuz. lol.

2-3 gün önce yerden yere vurduğunuz adamı şimdi göklere çıkarıyorsunuz.LoL[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

tabi bizde çok yararını gördük ama allahın lamerı olacak herif olmasaydı şimdi biz şampiyonlar ligi kupasını almıştık o hagili takımla tabi hagi gidicekti jardel fln gitmezdi okan emre fln biz gotururduk işi :)[signature][hline][b]¦¯`¤²¤†§yßrô†¤²¤`¯¦| †GaLaTa§aRaY† | ¯¯¬§¢howNôMér¢Y¬¯¯
[b]Lig bitti :) ehue
Sosyal ağlarda paylaş

Şayet Y.Demirören seçilirse Lothar Mathheaus(yazım yanlış olabilir) geleck.Bunu Y.Demirören bu günkü basın toplantısında açıkladı.Mattheaus Partizanı şampiyon yapmış bir teknik adamdır ve geçmişide bir o kadar parlaktır.Avrupadaki saygınlığı ise sonsuzdur ve gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan biridir...
Bunlara dayalı olarak ben olsam böyle bir teknik adamla çalışmak isterdim ; genç,dinamik,hırslı...
Futbolcu transferi açısından çok yararlı olacağından eminim(Zati yanında 2 genç yıldızla gelecekmiş).

En azından allahın kokaincisinden çok çok çok iyidir...[signature][hline]_NoelBaba_ ''Orkidin şarkısını her akşam televizyonda dinliyorsam Ajdarı(Vatana millete mal olmuş şahsiyeti) hayli hayli dinlerim'' der.Nane nane nane nanna nanna ne!!! :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi tıldırım demiören seçilsin....
Mathaus gelirse kralızzzzzz :D[signature][hline][b]-Asitin üstüne baz döktüm; maksat PH oLsun..
-BuKülTablasıKaçıncıKezYattıSigaraAltına?SöyleHerNefesteKaçAdımYanaştımTahtıma?
BıkıktınHaldenAnlamazlarOrdusuylaAynıYereTıkıktınSancılarınaKarşıSenYıkıktınHepBatıktın....
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok heyecanlandım şimdi ya :D cidden[signature][hline][b]-Asitin üstüne baz döktüm; maksat PH oLsun..
BıkıktınHaldenAnlamazlarOrdusuylaAynıYereTıkıktınSancılarınaKarşıSenYıkıktınHepBatıktın....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_NoelBaba_, 18 Mayıs 2004 21:05 tarihinde demiş ki:
Şayet Y.Demirören seçilirse Lothar Mathheaus(yazım yanlış olabilir) geleck.Bunu Y.Demirören bu günkü basın toplantısında açıkladı.Mattheaus Partizanı şampiyon yapmış bir teknik adamdır ve geçmişide bir o kadar parlaktır.Avrupadaki saygınlığı ise sonsuzdur ve gelmiş geçmiş en iyi futbolculardan biridir...
Bunlara dayalı olarak ben olsam böyle bir teknik adamla çalışmak isterdim ; genç,dinamik,hırslı...
Futbolcu transferi açısından çok yararlı olacağından eminim(Zati yanında 2 genç yıldızla gelecekmiş).

En azından allahın kokaincisinden çok çok çok iyidir...

geçmişi parlaktır da futbolcu oalrak :) partizanda gerçekten iyi işler yaptı doğrudur. beşiktaşa gelmesine itiraz etmem ama sonuçta soru işaretleri de bırakır yani. heyecanlı olması başarıya aç olması güzel birşey ama

fikret orman gelirse santini gelecekmiş. o daha iyi açıkçası ama bilemiyorum kim gelirse gelsin bize laf değil desteklemek düşer

kokainci lafı çok gereksiz. daum iyi bir beşiktaşlı ve bu lafları bir bjklinin söylemesi üzüyor beni
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hangisi gelirse gelsin iyi olacak inşallah..
Şu sene şampiyon olamadık ya hala içimde...[signature][hline][b]-Asitin üstüne baz döktüm; maksat PH oLsun..
Sosyal ağlarda paylaş

lucescu şampiyonlugun gidicegini anladıgı zaman sapıtmıştı.paso hakemlere cart curt bişiler diodu.Canlı yayınlara cıkıp bişiler diodu.Ortalıgı karıştırdı.Hadi herşeye tamamda adam gs-bjk maçındaki penaltıların hatalı olduguun bile kabullenmedi ya.
Bence lucescunun bu giden şampiyonlukta hatası yoktu.Aama adam napcagını şaşırdı.Sora gidicem ben kimse tutamaz beni dedi sora geldi gene ben devam etmek istiyorum dedi.Bole acaip hareketler yapmasa seneyede devam ederdi herhalde[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Lucescu 3 takımada 1 tane yıldız hediye ettig gitti...[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...