Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmiri ben fet ettim sanki

Llama

Öne çıkan mesajlar

Karag8z said:
ben bayraklı sonucuna çok şaşırdım. CHP doğru düzgün yapılanamadı bile orda ama seçimde kazandı. AKP 1 senedir acaip örgütlenmişti o bölgede kömürler havada uçuşuyordu

abi o belediye başkan adayı apartman apartman daire daire gezdi bize bile gedi 5dk oturdu evde
Sosyal ağlarda paylaş

Voys said:
bi an flashback yaşadım.

izmirliler hayatında simit bile görmemişken girişimci bi seyyar simitçi, izmir'e simit getirio. akşama doğru gevrekleşen simitleriyle sokakta yürümektedir. ''Gevrek bunlar ablaaa çok gevreeek'' ''gevreeeek al al al al'' falan die satış teknikleri kullanırken. hayatında ilk kez simit gören izmirliler, gevrek naralarını duyup satılan şeyin adını gevrek sanarlar ve olaylar gelişir.

burda yapma değişik bi çiçek satıolar satıolar vapur iskelelerinin önünde. ''bi milyooğn'' die bağırıolar. Girişimci bi çingene izmir'e getirse bu çiçeği adına ''bi milyon çiçeği'' dersiniz ha. Cümelyede ''geçen sevgilime bimilyonçiçeği aldım..''

ahuahuaz
Sosyal ağlarda paylaş

Voys seni harcarım.

Birmilyonçiçekçisi bizde de var, adları değişiyor, sen rahat ol bebeyim sdf.

NE VAR OLM KENDİMİZE ÖZGÜ JARGONUMUZ VAR BAZI ŞEYLERDE.

kumruyu kuş sanan zihniyetin ürünü hep sizin bu kahkahalarınız.

kumruyu kuş sanmak ya.

HAHAHAJHGJD of.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz de istanbulu gandiye kaptırmadık, keyfime diyecek yok valla. Cuntacılar gavur illerinde kaldılar izmir mizmir, zaten onlar yünanistana falan geçsin türkiyede işleri yok. İşte sabah kalktım açtım zamanımı demledim çayımı, "simit"imle mis gibi yedim çok mesudum.

İstediğim kadar iyi olmasa da fena olmayan bi seçim oldu, ankara da bizde kaldı oh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...