Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DK pvp build ve yapılacaklar?

Xoo

Öne çıkan mesajlar

21/0/47 yada 0/20/51 gibi 3 desiase li bi build yap.
1=Icy touch ( glyphini al)
2=Plague strike
Shift +2 = pestilence (glyph ini al)
3=Blood Strike
4=Death Strike
5=Scourge Strike
Shift 3 = Bloodboil (glyphli %50 slow)

her birine macro icinde cast ve cast random koy :

orn : 4 = /castrandom Death Strike,Death Coil /cast Rune Stike (gibi gibi )

orn 2v2 arena : rakip Dps yanındayken healer a death grip at, 2 side yanına gelsin

1-2-S2-3-4-4-3 diye gidersin yok adamlar sana degil sizin healera calısıyosa 4 yerine 5 kullanırsın, 3x2 desiase i dispellerse mana yetismez keza overhealda edemezler, sırtınıda bi holy palaya yaslarsan totem temizleyen %20 stat azaltan slow judge eden tadından yenmez ...

burstleyecen zamanda bloodboil le slow ladıktan sonra garyoyleyi salıyosun orama ,rakip healer bisi cast ederse (instant olmayan) interrupt + strangulate = win zaten eger surekli instant cast edersede bi yerde oom olacak ki zaten senin dot gargo + pet + desiase i overheal edemez Hot la

vsvs ... ezmode yani ...
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
lvl 67 dk benim 80 priyi halaa da kusdayken asagıya cekiyorsa o class ne kadar saysan azdır

Güzel kardeşim Death Grip'in menzili 30yard. Kim diyor sana 30un altında uç(yada bekle) diye. Ayrıca paladin diye bir class varken DK size niye bukadar batıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

dkya olan nefretim tbc oncesi baslayan paladin nefretimle yarisir hale geldi su kisa zamanda helal olsun valla bukadar op yapan ve hala ellesmeyen blizzarda.oysa wotlk alip oyuna donmemin nedenlerinden biriydi kendisi ama bukadar op class oynayip ailemi olaya dahil edemem her combat sonrasi :)
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
töbe yerim onun 30 yardını ben 80 im adam 67 bunun resisti mesisti bi haltı yok mu

Normalde hasar veren veya stunlayan birşey değil. Çok hızlı hareket ediyorsan ve adam da Chains of Ice'ı hızlı atamıyorsa çok fazla bir sıkıntı(bg'de 20 hordeun arasına çekmiyorsa) yaratmıyor. Normalde 67de seni çekememesi lazım o konuda haklısın. 67'yi 76 gibi algıladım.

Ama paladinler konusunda da ben haklıyım. Paladin classı varken DKlardan şikayetçi olmak çok saçma bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya wowun ilk zamanları ve TBC zamanı retri paladinler hiç bi işe yaramıodu pvpye girersin 10. snde manan biter judgement bile atamazsın ölürsün.Anca Shield ac heal bas gene manan bitsin cıkınca öl.Wotlkde lockların yerine gecti dicem locklar hala pvpde abartı seviyesinde güçlüler. adamlarda divine shield yok cloth giyiyor benden zor ölüor. Ve sonunda mana bitmio özgürce skilleri sıralıoruz ve allah kahretsin herkeste olan burst dmg combosu bizdede var. Niye bi anda herkes aglamaya basladı. Paladin seni kesiosa nasıl kestiğine bak öğren ona göre bi taktik geliştir öyle combata gir.Aynı sey dklar içinde gecerli öle asırı güçlü değil 2 classta sadece karsı taktiklerini bilmio insanlar die sürekli sorun ediolar + death gripte resistlenen bişi değil çünkü magic değil hit ratingi yüksekse misslemez bukadar basit.

Hayır mage gibi hayvan burstü olan bi classa 5sn stun gelio sorun yok.(arcane talentı saymıorum bile..)
Hunterlar düzgün gearla instant attıkları skille 3snde 9k vuruolar sorun yok..(pvp gearla 2.6k ticklio resmen dispellenemio ama fire dmg armorda işlemio )
Warriorlara 3.1le gelicek jaggernaut bi tek banamı fazla gelio bilmem ama adamlara sudden death geldi tüm ragei yiyo dediler begenmediler 30 rage harcayıp 100 ragelik execute atıolar gene sorun yok.
Roguelar desem 22k armor falan dinlemeyip 7k eviscerate vuruolar bana.
Druidleri saymıorum bile üstüne DoT crit gelio ama dengeli sorun yok dimi...
priest ve shamanlara lafım yok adamlar blizzardın üvey evlatları resmen.
geldik locklara metamorphtanmı yoksa haunttanmı bahsediyim bilemedim yada asla bitmeyen fearlarından.. fear curse corruption siphon life fear unstable aff. haunt sonunda feara immune olursun bam Howl of Terror full süre fear oda biter death coil bu arada life drain falanda derken zaten can full.

Ama bunlar dengeli paladinin hammer of justice attıgı sürede yüksek dmg vurması dengesiz
veya dklarda 2 death gripi düzgün kullanırsan 3 cast interrupt olması.
dk beni 20 allyın arasına cekior(bu arada ben adamın gelmesine izin veriorum line on sight die bişi yok.) mage beni ucan binekten düşürüor. Sonrada slow fall acıp mutlu mesut inior. Hangisi daha ayıp? Havada afk karakter bırakmaya tırsar oldummage gördüüm zaman paranoyak oluorum.Ama hayır dklar ve palalar OP dierleri dengeli...
Retrisin OP der baska sey demezler.Holysindir ölmüolar diyip forumlarda 50bin tane konu acarlar. E ozaman tüm paladinler prot olsun dier 2 agacta kalksın. Ozaman oyun istediğiniz gibi olucakmı merak ettim acıkcası
Sosyal ağlarda paylaş

Optimus said:

geldik locklara metamorphtanmı yoksa haunttanmı bahsediyim bilemedim yada asla bitmeyen fearlarından.. fear curse corruption siphon life fear unstable aff. haunt sonunda feara immune olursun bam Howl of Terror full süre fear oda biter death coil bu arada life drain falanda derken zaten can full.

saka maka sanırım lockların ve prilerin fearları dot varken bozulacak oyle bi blue okudum yanlıs anlamadıysam. en sonunda bunu akıl edebildiler gz
Sosyal ağlarda paylaş

BRACE FOR RAGE, PATİ.

said:
Hayır mage gibi hayvan burstü olan bi classa 5sn stun gelio sorun yok.(arcane talentı saymıorum bile..)

5 saniyenin çoğu global cd'de geçiyor, başka hiçbirşey yapmazsan , direk cast etmeye başlarsan bir shatter combo indirirsin, ve ikisi de critlerse pvp gearlı bir adama 8-9k indirirsin. Bu kadar. DK'in bir obliterate'iyle eşit. 5k frostbolt, yüksek bir damage değil arkadaşlar artık. Ki bu DK'lere 3600 gibi histerik bir sayıda vuruyor. Mage'in burst'ü dediğin olay sadece bu, ve stunzarefinel2trinket'la kurtulabileceğin bir hal. DK'in zırt pırt stun kaldırırım heyo tadındaki skilliyle, anti-magic shell'iyle zaten komik kalıyor kıyaslamalar. Oh evet birde sınırsız devam gücü, mana yerine daha tatlı rune sistemi var ki akıl sır ermez bildiğin non-stop unleash the rage bar.

3 tane counterlanamayan interruptı havada afk'ken mage'in otuz kere mount, dismount yaparak seni öldürmesiyle iş tutmuşsun. Aynen devam et bence.

O_o

2 tane petleri olduğunu da söylemişmiydim. EVET BİRİ UÇUYO.

RAAAGE.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
hozceri said:
töbe yerim onun 30 yardını ben 80 im adam 67 bunun resisti mesisti bi haltı yok mu

Normalde hasar veren veya stunlayan birşey değil. Çok hızlı hareket ediyorsan ve adam da Chains of Ice'ı hızlı atamıyorsa çok fazla bir sıkıntı(bg'de 20 hordeun arasına çekmiyorsa) yaratmıyor. Normalde 67de seni çekememesi lazım o konuda haklısın. 67'yi 76 gibi algıladım.

Ama paladinler konusunda da ben haklıyım. Paladin classı varken DKlardan şikayetçi olmak çok saçma bana göre.

valla daha konuşmam için erken ama unholy 65 dk ile retri 65 paladini dövüorum ışıklar saça saça geliren fln.

bilemedim şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

80'de(üzerimde orata seviye tank gearı ve buildi vardı gerçi) 71 pvp gearlı paladinle 10dk kadar uğraştım. Herif ölmek bilmedi, az daha beni kesiyordu. Kesilseydim karakteri siler oyun hesabını da kapatırdım herhalde.

Ayıca sen 64'ken üstündeki itemlar büyük olasılıkla kapıştığın adamdan çok daha iyidir. 58'de aldığın rare set 65 bir paladinin sahip olabileceğinden çok daha iyi. Zorlanmaman çok normal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...