Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tankadin Yardim

Mad_Wolf

Öne çıkan mesajlar

11dklık LoH baya iyi, ama holyde ikinci 5 puanı vericek talent yok ve çok israf geliyor bana. 54/17 gibi bişey düşünüyorum görev bilincine sahip OT olarak divine sac / guardian gidebilirim. Divinity ilk bakışta çok yazış bi talent gibi, bi combatta 500k heal alsan fazladan 25k yapıyor, o da işte 2200 mana belki daha az. Bence değmez.

Hos sabit durduğun combatlarda işe yarayabilir zaten threat problemi yok da benim anladığım asıl pvp için koydular onu.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
http://ptr.wowhead.com/?talent=sZV0xAMuRGsIufdts0xb

bu direk tankadin cookiecutter olucak, daha fazla varyasyon olucagini sanmiyorum

25lik guildlerde daimi OT olarak takilanlar divine sacrifice ile guardian alir veya OT&support karisik gidiyorlarsa hard mode lar icin holy ye kayip aura mastery alabilirler

divinity biraz tercih meselesi ama talent point basina %1 ekstra heal yani 10k yerine 10.5k heal alabilmek icin 5 talent point harciycak cok insan cikmaz, biraz daha oynanmasi lazim o talentla

eger SA talenta cevirilmese idi %2 ekstra crit daha olucakti ama kader utansin bunada sukur :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Selam beyler baska topic acmak istemedim
o yuzden burdan yazayim benim prot palam var ama threat te sorun cekiyorum tps em 3-4k arasi degisiyor ama 4k cok ender oluyor
969696 rotasyonu kullaniyorum
makro yaptim birinde 9 luklar birinde 6 liklar var
Holy shield ile baskiyorum sonra shield of right sonra judge sonra hammer of right sonra concec sonra 6 lik duruma gore yapiyorum ama istedigim threati uretemiyorum
tavsiyesiniz ne olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
shielde enchant yapmadım, çünkü kısa zamanda düşürmeyi umut ediyorum düzgün bir tane.bir de acil necklace a ihtiyacım var tabi.+24 gem lere bakmayın, 6 stamina için masraf yapmaya gerek olmadığı için duruyorlar çünkü hızla upgrade ediyorum bir çok parçayı.rawr kullanarak yaptım gem seçimini, overall seçeneği ile, acaba bu hata mı ? hp'ye mi yüklenmeliyim daha çok ? trinket ve relic için de yorum rica ediyorum.Şimdilik bu kadar :)

edit : bracer'a da major stamina yapacağım, henüz fırsat olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...