Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Guzel İçki Müzikleri?

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

Liste yapıp cd hazırlıcam oneriler bekliorum...
Yeni turku telgrafın tellerini koydum listenin basına birde ibrahim tatlısesten aglıyorum kahrımdanı ekledim baska oneriler bekliorum...[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..

blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

tanju okan dır olay abi
içmeyecek olsam dahi içme isteği duyuyorum bir anda içimde
:-)

zeki müren dinlerim ben genelde rakı içtiğim zamanlarda
gece alaturka fm i tavsiye ederim hatta direk kayıt yap derim hiç uğraşma mp3 indirmekle falan acayip deli çalıolar bayılıom yaaaa
:-)[signature][hline]...bekliyorum kaderin elini sıkmak için.
Kararmayı bekleyen aLaCaKaRaNLıK gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

ne içecen şimdi önemli olan o. rakı içeceksen bilimum bütün hicaz, hüzzam, segah önerilir.

misal: söyleyemem derdimi, şu göğsüm yırtılıp baksan, kimseye etmem şikayet, beklerim hergün bu sahillerde, ada sahilleri, erkilet güzeli, şarkılar seni söyler (huysuz ve tatlı kadın)... ohoo say say bitmez.
Sosyal ağlarda paylaş

içkiyle ya da rakıyla fasıldan başka bir şey mi dinlenirmiş cık cık cık

Türk sanat müziği

canlı fasıllar

şaka bi yana çok şey dinlenir tabi de ben daha çok yukarıdaki tarz müzikleri seviyorum ve fasıl hastasıyım[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

hocam bayan vokal de erkek vokaller de dengeli ,bayan vokalin daha güzel durduğu parçalar bayanlar tarafından seslendirilmiş zaten genelde

bu arada şöyle bir set daha var ben sepete attığım zaman yoktu alamamıştım şu anda var sanırım {edit: halen yokmuş, hazırlanıyomuş :)}

TSM setinde bir de piyano+keman ikilisinden enstrumantal bir CD var ki of diyorum sadece, mutlaka edin :)[signature][hline]He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 21 Mayıs 2004 21:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o anki aşık olma durumuna göre deişir :)
mesela gözlerine vurulduysan Gökhan Özen-Duman Gözlüm
pişmansan ayrıldığına Özcan Deniz-Dön Desem
falan filan işte yaratacaksın biraz :P[signature][hline]C'mon baby light my fire
Try to set the night on fire
the doors
EomerMcEwan, 09 Mayıs 2004 16:56 tarihinde demiş ki:
Biraz tuhaf bişi hissediyorum böle tam arkamda kuyruk sokumumdan biraz aşşada bişi hissediyorum ama tam çıkaramadım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...