Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Awww so cute

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

http://img21.imageshack.us/img21/958/wowheadw.jpg

http://img3.imageshack.us/img3/9476/wowwiki.jpg

Warhammer reklam vermiş bütün wow portallarına garipsedim durumu. MMORPG'yi tekeline almasını istemiyorum çünkü rekabet olması yaratıcılığı ve sorunsuzluğu beraberinde getirir diye düşünüyorum. Fakat göründüğü kadarıyla AOC sonrası wow bir mmorpgnin daha canına okudu.
Sosyal ağlarda paylaş

WAR oynadım ilk çıktığı 2 ay, hardcore (WAR'e göre) seviyesinde. Ama gördüğüm eksiklikler, buglar, sorunlar ve verdiği zevkin az olması nedeniyle bıraktım.

WAR bu noktadan sonra kendisine oyuncu toplayamaz.

WoW'a kıyaslarsak, Molten Core'dan -> Sunwell'e geçiş yapacak bir patch (content) lazım şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

çocuk oyunu olan wow ve dier elde gerçek savaşı veren warhammer... hmm. ben olsam tabiki buggs bunny yi seçerdim. dimi. nası olsa en kolay online oyun o ve herkes kendni kral gibi hissedior. kendinizi daha fazla ne kandıracaksınız bilmiorum.her ay çizgifilme para veriyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:
çocuk oyunu olan wow ve dier elde gerçek savaşı veren warhammer... hmm. ben olsam tabiki buggs bunny yi seçerdim. dimi. nası olsa en kolay online oyun o ve herkes kendni kral gibi hissedior. kendinizi daha fazla ne kandıracaksınız bilmiorum.her ay çizgifilme para veriyorsunuz.

lol
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn2 said:

Sosyal ağlarda paylaş

-NEDEAN wow'u seviyorsanuazz çizgi film gibin böyle wall-e gibin hem oynayanlar %50 ihtimalle gerizakalı power procluyor üstüne üstük niye kızdınız ki fanboymusnuz ve eşhedüenlaamincomtr.

Benim verdiğim vergilerle wow oynayamazsınız lan dağılın >.<
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...