Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
SuSaNoO said:
bi şey sorucam. belki bilenleriniz vardır. herhangi bi yayın ortamında (tv olur internet olur) bi diziyi yayınladıklarında onu internete düşürtmeme gibi bi şey yapılabiliyo mu? yani adamlar bi yöntem bulup 7. bölümün ancak haftaya yayınlandıktan sonra internete düşmesini sağlayacak bi şey yapabilirler mi?

En fazla video client ile server arasında şifreli bir yol kullanırlar Hulu gibi, ama aşılır o da yani.

StreamTransport denen cillop bir program var, onunla olur Hulu'dan filan çekmek de. HBO GO'dan da çekilir öyle. Düşer yani yakında. Ama HD olmazsa çekip izlemem ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
calimero said:

önceki bölümden sonra meh bir bölümdü.

ama hatun dragonmuş onu öğrendik, ben bu tarz bir tahmin yapınca (biraz daha ileriye dönük tabi ki) gerge'nin neden sildiği belli oldu. lord stark'da intikamını almazsa ayıp valla...

Abi ben kim spoiler veriyor, kim tahminde bulunuyor anlamıyorum. Kitapları okumadığınızı belirtirseniz tahminde bulunurken doğru bile olsa tahmin dokunmam tartışmaya biri çıkıp bu doğru, ben okudum demezse (o da oldu hatırlarsanız).
Sosyal ağlarda paylaş

episode 7 izledim, şöyle diyim 2 haftada ancak kendime geleceğim için diziyle ilgili beklemek sorun olmicak.

evet 720p izlemek hakikaten çok farkediyo ama kendimi bi kaç sene evvel 720p lere ulaşamadığım zamanlardaki gibi düşünüp avuttum. ha sinema çekimi gibi değil sonuçta yani her şeyi anlayıp izliyosun bi sorun yok düz normal kalite. ama işte adamın ter damlasını net göremiyosun sonuçta.

hikaye spoileri değil tespit: açık görüntülerden rahatsız olanlar bu bölümde çok daha rahatsız olacak. ailenizle vs izlemeyin isterseniz. bu uyarıyı da spoilera koymuyorum ki görülsün. yani sizin açınızdan sıkıntı çıkmasın ben söyliyim de.

HİSSİYATIM: (spoiler yok)

OHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. ABİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ ÇOCUĞUMU KESMEK İSTİYORUM ABİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ AĞLİCAM YA ABİİİ!!!

bi de keşke forumda dizi karakterlerine küfüre izin verilseydi. şöyle güzel bi dizseydim

bu kısım spoiler o yüzden piramit.

abi inanamıyorum ya inanamıyorum. hayır yani inanabiliyorum böyle bi şeyi bekliyordum littlefingerdan ama bu zamanda ve o anda değil çok daha uzun vadede, adamın genelevdeki kadınlara yaptığı konuşmada aslında pekçok şeyin planının ve sebebinin bu adamın işi olduğunu hissediyosun (I can't fight them its their game , then I will fuck them) ama.... bölümün bitişi,,, yaa abi yaaaaa. bu dünya niye eddard gibi bi adama ,bu kadar onurlu bi adama böyle şeyler sunuyor sürekli. neden ya.
robertın kardeşine kulak vermeliydi. of ya. hainler sizi. bu eddarddan hayır gelmicek belli. zaten lannisterlarda winterfellin tepesine binicek. artık tek isteğim Khal Drogo nun bütün bu pislikleri temizlemesi. çok büyük planlarım vardı stark için. her geçen bölümde yaklaşmak yerine uzaklaşıyo

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...