Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

throine said:

fat burnerlara o kadar para vermeye gerek yok onun yerine bir kutu yesil cay alin gunde 3-4 fincan goturun.

Aynı şey değil ne yazık ki. Yeşil çay bağırsak çalışmasını düzenlemekten başka pek bir işe yaramıyor yağ yakımı adına.

Buarada birisi bana lapa pilav yapmayı anlatabilir mi? İçine yağ mağ hiçbişey koymayacağım. Nasıl yapıyorsunuz bunu komple yapıştırmadan?
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Aynı şey değil ne yazık ki. Yeşil çay bağırsak çalışmasını düzenlemekten başka pek bir işe yaramıyor yağ yakımı adına.

o dedigini yapanlar piyasada zayiflama/form cayi adi altinda satilan caylar. İcerigi genelde rezene gibi otlardan olur. Ama benim dedigim sey Camellia sinensis

Butun fat burnerlara bakarsan iceriginde iki seyin hic degismedigini gorursun. Kalsiyum ve yesil cay mutlaka vardir. Hydroxycut icinde de bunlar var. Ben fat burner olarak gun icerisinde 3-4 bardak yesil cay ve yeteri kadar kalsiyum almaya bakiyorum.

http://www.onlinelawyersource.com/hydroxycut/ingredients/
Sosyal ağlarda paylaş

Hydroxycut vb. fat burnerlara uzak durmamin sebebi bir kere gereksiz derecede pahali olmalari, zaten icerdigi seylerin daha fazlasini daha ucuza alabilme imkanim da var. Sonucta hicbir seyden mucize beklememek gerekir buna Hydroxycut'ta dahil. Her sey biraz sabir ve disiplinle dogru adimlari attiktan sonra ulasilabilir durumdayken ozellikle..

edit: oha son cumlem miyagi san quote gibi olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

Netrition'da uygundu fiyatı aslında hydroxycut 210'luğun.

Bende benzer şekilde düşünüyorum. Konu bulk ta olsa cut da olsa eğer iyi bir diyet yoksa supplement kullanımı para israfından başka çok bişey sağlamaz. Ama belli bir noktada gerekebiliyor. Amaca daha hızlı ulaşmak için veya belli bir noktadan daha da ilerisine gidebilmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

Maedhros said:

Tam boynunu ağrıtan hareketi yazar mısın?
Yanlış yapıyor olmayasın hareketi.Ağırlık belki trapeziuslara biniodur.Hareketi yaparken doğru nefes alıp veriyor musun?Daha önceden konuşuldu nefesini tutuyorsan kaldırırken ağırlıkları falan o tarz şeyler olabiliyor.

hareket shoulder press dumbell bole dumbellari alip kollarimi yana aciyorum dirkekler kirili dumbellari kafamin ustunde birlestirip geri omuz hizama indiriyorum bilmem tam anlatabildimmi nefese genel olarak dikkat ediyorum ama o hareket sirasinda fazla kasiyorum kendimi nefesimi tutuyo olabilirim bidahakine dikkat edeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yüzmeyle body building beraber pek doğru değil. Yüzme omuz, göğüs falan gayet iyi çalıştıyor. Dinlenmesi gereken kası yormaya gerek yok o kadar.

Koşu, bisiklet güzel şeyler bunlar. HIIT demişler. En güzeli bence.

Buarada güçlenmek için yüzme biraz alakasız olmuş. Ağırlık antrenmanı kadar güçlendiren başka bişey yoktur herhalde.

@Kemarlos,
Olm hatun bana bi anlattı, tabağa pirinci koy üstüne sıcak su koy beklet, diğer tarafta su kaynat şukadar bukadar sonra içine at yok üstüne bişey ört bilmemne. Tamam ya makarna gibi kakalarım ben bunu. Pişsin yeter. Yoğurtla ayırırım ben çok yapışırsa :D Bıktım makarnadan. Heryerim makarna oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...