Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Açıklamadığı şeyleri kullanmadığını nerden çıkarıyorsun ki :)

En basiti Jay Cutler bile doğalım der protein yumurta tavuktan bahseder sürekli :)
Neyse ben bu steroid konusunda paticikte konuşmak istemiyorum artık kafalar çok farklı çünkü.

Konuya dönücek olursak yine söylüyorum silvesterin şu hali arnoldun son halini döver :p
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu hollywood kaslıları gh kullanıyor, sly avustralyaya mı ne giriş yaparken çantasından bilmem kaç tüp gh çıkmıştı, yasakmıymış neymiş almışlar falan tam hatırlamıyorum.. sonra hugh jackman son x-men filmi için 1200 kalorilik diyete ek olarak stereoid kullanmış.

bizim gibiler için aşırı gereksiz, ama beli bi noktaya gelip üstüne çıkmak isteyenler bi şekilde mecbur kalıyor stereoide.

kendi çevremden ise askerden 70 kilo gelen bi arkadaşın, sırasıyla primobolan depot ve sonra deca-sustanon kürleriyle 3-4 ayda 87 ye çıktıgını bilirim
Sosyal ağlarda paylaş

Legenden said:

Steroide tabiki karşı olucaz yan etkilerinin ciddiyeti yüzünden bunu savunmak gibi bir şey asla akılcı olamaz, insan sağlığı herşeyden daha önemlidir.

Benmi anlatamıyorum sizmi anlamıyorsunuz bilmiyorum,siz bu kafayla devam edin.

O hayran olduğunuz tipler,gerek filmlerde gerek podyumlarda hepsi steroid yüklü bu gerçeği ister kabullenin ister kabullenmeyin,ister bir yeriniz kullanmaya yesin ister yemesin.

Steroid doğru kullanılmadığında zararlı her kimyasal gibi.
Sen eczaneden aldığın random ilaçları bile biliçsizce kullansan zarar görürsün,ama bilinçli kullanımda ne oluyor? Yarar görüyorsun minimum zararla(her kimyasal zararlıdır dediğim gibi)

Neyse isteyen istediğine inanır tabiki ama ben her yerde bilinçli kullanımda öcü olmadığını savunurum her BİLİNÇLİ kişi gibi.

Steroid ÖCÜDÜRRRR GAY YAPAAAAR RERERÖRÖcilerin bir alt tieri protein tozlarına öcü diyen tayfa,bu iki tierde gözümde leş.
Sosyal ağlarda paylaş

Osie16 said:

Legenden said:

Steroide tabiki karşı olucaz yan etkilerinin ciddiyeti yüzünden bunu savunmak gibi bir şey asla akılcı olamaz, insan sağlığı herşeyden daha önemlidir.

Steroid ÖCÜDÜRRRR GAY YAPAAAAR RERERÖRÖcilerin bir alt tieri protein tozlarına öcü diyen tayfa,bu iki tierde gözümde leş.

Kimsenin kimseye Leş deme hakkı yok ayrıca olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Legenden said:

Ben kimseye hayran değilim, aslada bir erkeğe hayran olmam, erkeğim ben :)

Osie daha hangi kaşıkla supplement kullanacanığı bilmiyorsun ama steroid hakkında maşallah :)

Yan etkileri belli kullan dene şiş paramparça ol vücut senin kimsede birşey diyemez konu o değil burada.

O bold kullanarak imalar olmamış,ayrıca homofobi var sende dikkatli ol.

İlk defa kullandığım supplement -creatine değil gaspari qualitine- içinden ölçek çıkmazsa sorarım bunda sıkıntı yok.
Senin steroidlerle ilgili bir sıkıntın var çok bariz bunu tartışalım bence. Kullandın başarısız oldun yada libidonu kaybettin gibi durumlar yaşamış olabilir misin :)

Sen supplement kaşık hesapları konusunda doktora yapmışsında henüz yolun başındasın. Bildiğim konularda sırf tanımadığım bir insanın yorumunu duymak adına newbieye yatıp soru sorduk diye kendinizi loremaster sanmayın üzülürsünüz.

Bu kafayla salona nisan ayında gelip abi ben çok şişmek istemiyorum yaa biraz omuz biraz kolculardan öteye gidemezsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes steroid zararli diyor ama anlasamiyor :)

ne yapiyorsunuz yahu, osie de steroid zararli diyor, legenden de, herkes ayni seyi paylasip anlasamiyor.

osienin ekledigi sadece kullanmak istiyorsan gozunu karartiysan profesyonelce kullan. mal gibi dalip agzina sictirtma.

ben sadece dogal body building yarismalari oldugu surece o hayrani oldugumuz tiplerin illa steroid kullandiklarini dusunmuyorum bu kadar. sonucta ararsaniz dogal bb cilerin goruntulerine erisebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

herkes steroid zararli diyor ama anlasamiyor :)

ne yapiyorsunuz yahu, osie de steroid zararli diyor, legenden de, herkes ayni seyi paylasip anlasamiyor.

osienin ekledigi sadece kullanmak istiyorsan gozunu karartiysan profesyonelce kullan. mal gibi dalip agzina sictirtma.

ben sadece dogal body building yarismalari oldugu surece o hayrani oldugumuz tiplerin illa steroid kullandiklarini dusunmuyorum bu kadar. sonucta ararsaniz dogal bb cilerin goruntulerine erisebilirsiniz.

Anlatmak istediğimi anlamış olmana sevindim YALNIZ DEĞİLİM ULAN SFDGHJ,insanlara bakıyorum o kadar malca kürler yapıyorlarki (hocaları ilaç satmak adına 5 tane roidi yazıyor reçete gibi) sonra yok karaciğer değerlerim sapıttı yok saçım döküldü yok pipim kalkmıyor.
Hadi yine mantıklı kürler yapıp PCT yapmayan insanlar var.
Eh bunlar çıkıyor steroidler böyledir böyledir diyor. Legenden gibi insanlarda roidler öcüdüüüür diyor..
Öcü değil kardeşim sadece kimyasal,öcü yapan kullanmayı bilmeyen mallar.
O mallar sayesinde roid hakkında mal mal mallık yapn mallar türedi.

Birde roid konuşulması yasaklansın falan demek çok hoşmuş ya,birisi yarın bir gün aşırı nitrix kullanmaktan sıkıntı yaşasa ve deseki bunlar çok tehlikeli hacıı yasaklansın çok komik olmaz mı? bence olur (4-5 scoop redbulla içen tipler var mesela)

Ve yine bu tipler yüzünden steroid kullanan insanlar salonlarda falan naturelim diye geziyo,nah naturalsin; yarım saat sohbet ettikten sonra ya işte primobolan kullanmıstım hacı yaa 10 hafta diyor eheheh lapacı seni.
Halbuki öcü gibi görülmese ne kadar güzel olucak, AGA STERIODLER GAY YAPIYOMUŞ YAAA diyen kenar mahalle cigulileri kalkıcak en azından kafasına barbell düşesiciler.

Olay şu :
Steroidler bilinçsiz kullanımda her kimyasal gibi zararlıdır, bilinçli ve dozunda kullanımında,PCT ve gerekli önlemler alınarak çooooooooook az hasar verip oldukça iyi gelişmenize yardım ederler. Ama sen gramgram testo ünite ünite ghleri vurup durursan bilinçsizce kicina pamuk vururlar o ayrı.

BILINÇSIZCE KULLANIMDA HERTÜRLÜ KIMYASAL ZARARLIDIR.
Sosyal ağlarda paylaş

homofobi filan yok canım merak etme sen :)

ben asla steroid ne kullandım nede denemek istedim çünkü kullananları görme imkanım oldu. Gördüğüm insanlarda hiç iç açıcı değildi :)

Lütfen tekrar sölüyorum kişiye laf söyleme olayından vazgeç :)

Sende homofobi var filan olmuyor çok yanlış kelimeler, sonu çok ciddi yerlere varabilir bu tarz söylemlerin.
Sosyal ağlarda paylaş

steroidi ne kadar bilincli yaparsan yap, PCT sinide iyi yap gene de vucuda zarar veriyor, bu zarar ilerleyen yıllarda cıkıyor zaten.

bissuru ornek var yani, steroid kullanmak kisinin kendi tercihidir, ama kullanılacaksa bi zahmet kendi genetiginin sınırlarına gelindigi zaman kullanılsın.

dogru duzgun yemeyen antreman yapmayan herifler 38 -40 cm kollarla steroid kurlerine giriyorlar, gerek yok.

roidsiz duzgun beslenmeyle 43 cm hatta 44 45 e kadar yolu var genetigin izin veriyorsa.

işin komigi kür doneminden sonra zaten %30 40 lara yakın kayıp oluyor, e kur doneminde iyi beslenmezsen zaten aynı hale donuyorsun vucuduna verdigin zarar da yanına kar kalıyor.

hayır hangi birini sayalım, testislerin kuculmesinimi, sac dokulmesimi, akne mi, cilt yaglanmasımı, karacigermi bobrekmi say say bitmezzz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...