Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Killer,

sustanon la basla. citir kurler var. pct yapmazsin bile. Yaza clen ile biraz temizlenirsin seneye eylul sonrasi adam gibi deca ve dianabol lu kurlere baslarsin, yaza dogru winstrol basip iyice yirtilirsin direk 2 sene kazandirir bu kurler. ama deca ve winstrol sonrasi pct sart.

Bu sekilde ilerleyip kendine maksimum zarari verebilirsin diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Killer,

sustanon la basla. citir kurler var. pct yapmazsin bile. Yaza clen ile biraz temizlenirsin seneye eylul sonrasi adam gibi deca ve dianabol lu kurlere baslarsin, yaza dogru winstrol basip iyice yirtilirsin direk 2 sene kazandirir bu kurler. ama deca ve winstrol sonrasi pct sart.

Aynen kardeş güzel anlatmışsın. deca'yı merak etmiştim ben de güzel açıklamışsın. deca dick boy olma yolunda ilerleyebilirim böylece sağol fghkgf
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Perfectionist said:

Killer,

Aynen kardeş güzel anlatmışsın. deca'yı merak etmiştim ben de güzel açıklamışsın. deca dick boy olma yolunda ilerleyebilirim böylece sağol fghkgf

Abi steroidler abartmadan alındığında ve PCT ihmal edilmediğinde abartı zarar veren şeyler değil, yani ilk kür olarak haftada 250 testo enat 200 bolde yada sadece testo enat bile yeterli olur pct olarakta preglyn ve nolvadex ihmal etmezsin iyi beslenme vs.vs. kür sonrası kaybında minimum olur vücudada çok zarar vermemiş olursun.
Dianabol kickstart hariç önermem balon gibi şişersin yüzün gözün bile şişer çok su toplar.

Deca ve anapolon hiç tavsiye etmediğim steroidler. Yada şöyle diyeyim genel olarak deca malum ünlüdür decadick lafı, anapolondur dianaboldür oral steroid olduğu için daha fazla zarar verir.. İlla oral kullanıcam dersen bile kullanıcağın EN SON steroid anapolon olsun.
Ha çok daha zararlıları var ama onlar zaten bizi 100 gömlek aşar
pgf2a = kalp krizi gg no remake
dnp = ölürsün gg
cheque drops = maymun adam olursun
anapolon = en toksik ilaçlardan
winstrol = anapolondan bile daha toksik

cutting için steroid şart değil ileri seviye değilseniz beta stimulanda çok iyi iş görür clenbuterol-efedrin-ventolin, aralarında en tehlikelisi efedrin kalp krizi riski (3ündede var ama en sakatı) clenbuterol orjinal zor bulursunuz bulsanız bile ne güç bırakır ne kondüsyon kilo verirsiniz fakat erirsiniz,ventolin eczanelerde satılır ama yinede beta stimulan önermem kalp ve tansiyon bozukluklarına yol açar.

Genel olarak çok önyargı var bunun nedenide bilgisizlik aslında, steroid kullandın gg gibi bir durum yok bilinçli kullanımda zararsız atlatırsınız istediğiniz vücut yolundada 1 sene öne atarsınız kendinizi.

Not: steroid kullanmadım ama ileride bir noktada kullanmayı düşünüyorum
Not2: forumlarda bilgisiz bilgisiz yok anapolon kullan yok winsterol kullan diye kimseye tavsiye vermeyin adam okuyup kullanır 7 sülelenizin kulakları çınlar.
Not3: Bu yazıyı okuyupta steroid kullanmaya karar falan vermeyin gidin araştırın hastanede test falan yaptırın edin. Ne olursa olsun anapolondur winstroldür kullanmayın zaten ölmeye niyetiniz yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

Ona ben karışamam abi kimi hırslıdır yapmak ister kimi denemek ister olur yani insan nefsi bu.
İlaçların bide vücuda zarar var her kimyasal gibi, önemli olan zararı min. tutup alabilceğin optimum faydayı almak.

Ben kimseye steroid önermem zaten,ama kullanmayı düşünüyorum diyenede bildiklerimi anlatırım çünkü bilgili yapılan kür (gram gram testo almadığın sürece en basiti) abartmadığında pek zarar vermez; ha dediğin gibi istisnalar çıkar bunun içinde test yaptırmak gerek kür öncesi. Tabi bir çok insan gerek üşendiğindengerekse gerekli görmediğindeny aptırmıyor.

Yine söyliyim ben steroid iyidir kullanın hiçbir zaman demedim; kullanılcaksa doğru kullanılsın doğru kullanıldığında sanıldığı gibi öcü değil bunlar. Çıtır çerez kürlerin sana vericeği zarar senelerce gdolu yediğin ürünlerinkinden daha az.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...