Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Kemarlos said:

animal cuts, hydroxycut, lipo6 fln gibi ürünleri kullanan/kullanmış olan ve memnun kalan, güzel sonuçlar alan var mı?

hepsini duydum işe yarıyor mu emin değilim ama bb.com'da Oxy Elite var baya satılıyo ve güzel yorum almış. Ups labs yeni çıkarmış, bi araştır.

işe yarıyor galiba.
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=124091501
Sosyal ağlarda paylaş

Egzersizden sonraki öğün neye benzemeli ?
Protein tozu vs gibi şeylere girmeye pek niyetim yok. Zaten ihtiyacım da yok.

Akiam 18.30 gibi yiyorum ana yemeği, 20.30 da başlıyorum egzersiz+koşu 1 saat sürüyor.

Eskiden azıcık meyve veya 1 adet light süt kesiyordu da son zamanlarda biraz egzersizi arttırınca yetmemeye başladı. Öküz gibi acıkmış oluyorum. 1 porsiyon meyve falan kesinlikle kesmiyor.

Oturdum şimdi 1 dilim kepek ekmek + 1 dilim peynir + karpuz yedim hayvanlık oldu mu ?

Esas sorum spordan sonraki ara öğün ne ağırlıkl olmalı ? Saf protein mi yoksa karbonhidrat falan içerebilir mi ?

Teşekkürler şimdiden
Sosyal ağlarda paylaş

doğru diyosun da. "anlayışlı bir kız" dsklhgsdklj abi bunlar hint kumaşı. yani anlayışı geçtim, kızlar erkek arkadaşının spora gitmesini nelere nelere yorabiliyo.

-orda kızlarla falan tanışıyodur
-ben spor yapmıyorum, bizim çocuk taş gibi
-millet bakıcak benimkine :S
-ay bunu yerler böyle elimde tutamam ben
-spora benden çok özen,ilgi gösteriyo

kızlar buraya daha onlarca madde ekleyebilir abi. kız milleti düşünüyo böyle şeyleri. DÜŞÜNÜYOLAR LAN! :S

gayet mantıklı, anlayışlı vs. vs. çok kafa bi kız arkadaşımın kendi cümlesi:

"spor yapan kaslı bi erkek arkadaş istemezdim"
neymiş plajda falan üstünü çıkarttırmazmış. ASFLHASDF hani böle bişi demesini hiç beklemezdim onun :)

istemeyeni var :) türk milleti fazla spor yapmadığı için sınıf farkı yaratıyo abi :) garip bi durum bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...