Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle.Net

Gangren

Öne çıkan mesajlar

çok iyi bir sistem. bütün blizz oyunlarının orojinalleri var, ama hepsinin cd key ini kaybettim.

böylece bu sorun ortadan kalkacak. ayrıca account satışının durması da iidir.

bide blizz oyuncular hakkında bilgi toplayacak bol bol. beta başvuruları kolaylaşacak...

blizzi seviyorum. orda iş versinler yerleri bile silerim : )
Sosyal ağlarda paylaş

normal bi işlem hesabın size ait olmanızı ispatlamanızı istiyor blizzard , "eğer ki"

wow account soyismi ile , bnet accounttaki soy isim tutmuyorsa

diyorsun kardeşim ben wow da şu soyisimle açmıştım, artik bunu kullanıyorum aha da kimliğim bnet soyismim ismimle aynı uğraştırma diyorsun onlarda peki abi diyorlar geri açıolar hesabını :)
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
normal bi işlem hesabın size ait olmanızı ispatlamanızı istiyor blizzard , "eğer ki"

wow account soyismi ile , bnet accounttaki soy isim tutmuyorsa

diyorsun kardeşim ben wow da şu soyisimle açmıştım, artik bunu kullanıyorum aha da kimliğim bnet soyismim ismimle aynı uğraştırma diyorsun onlarda peki abi diyorlar geri açıolar hesabını :)

yani ben sadece wow acc bind ediceksem böyle bi kapama açma yapmıolar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ben nihayet becerdim, hatta üşenmedim bi de sc indirdim. oyunu kurarken ayrı bir cd key veriyor onla kuruyorsun ve muhtemelen o yeni verilen cd key bizim bnet hesabımıza ait. kısaca başkasına bizim oyunları verirken bnet hesabımızı da vermemiz gerekiyor. böyle de bir şahıs başı bir oyun uygulaması başlamış oluyor blizzard'ta.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...