Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

G2play adında bir site

Darksun

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Saeros said:
son 1-2 gündür bişey alan var mı, warhammer online key aldım dün akşam hala gelmedi.

Key gelmezse mail at kesinlikle, yoksa gelmeyebilir. Otomatik sadece 1 kere mi ne geldi key o kadar.

Conan'ın o pakedini alıp oynayabilirsin evet, ben 60 günlük oyun süresi aldım çalıştı =p
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:
fir3blad3 said:
Sitede conan dikkatimi çekti. 11.48 dolar 30 day free falan diyor. Oyun için ücret ödemeye gerek yok mu ? Dl edip aldığım hesap ile başlayabilirmiyim direk ?Torrent linki falan vermiş.

evet tüm mmolarda olduğu gibi bundada ilk 1 ay ücretsiz.

ilk 1 ay ücretsiz olan oyunlarda oyunu box halinde alıyor 60-70 lira para veriliyor.
Örneğin diğer arkadaşta 60 gün almış. fakat muhtemelen zaten conana sahipti. Bende oda bulunmadığı için merak etmekteyim.
yani oyunu ayrı bi yerden satın almadan bu siteden 30 günlük almam yeterli?
Sosyal ağlarda paylaş

fir3blad3 said:
elesso said:
fir3blad3 said:
Sitede conan dikkatimi çekti. 11.48 dolar 30 day free falan diyor. Oyun için ücret ödemeye gerek yok mu ? Dl edip aldığım hesap ile başlayabilirmiyim direk ?Torrent linki falan vermiş.

evet tüm mmolarda olduğu gibi bundada ilk 1 ay ücretsiz.

ilk 1 ay ücretsiz olan oyunlarda oyunu box halinde alıyor 60-70 lira para veriliyor.
Örneğin diğer arkadaşta 60 gün almış. fakat muhtemelen zaten conana sahipti. Bende oda bulunmadığı için merak etmekteyim.
yani oyunu ayrı bi yerden satın almadan bu siteden 30 günlük almam yeterli?

arkadaşının aldığı 60 günlük şey gamecard, senin satın alcağın şey account. oyunun kutu olması ile cd-key olması arasında bi fark yok. piyasadaki tüm mmolarda(istina illaki vardır) kutuylada alsan bu şekildede alnsa ilk 1 ay bedava oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda bugün geldi bi cd-key.
kullanılmış çıktı.
dedim böyle böyle kullanılmış bu, kullanılmış cd-key için 2 gün bekledim, yeni bi cd-key için daha fazla beklemem gerekmiyordur umarım dedim
cevap geldi hemen, bunu deneyin bi diye, onu denedim o da kullanılmış, gene mail attım bu da kullanılmış diye, üzgünüz şu anda stoklarımız tükendi, en kısa zamanda yollicaz dedi adam.
dokunmayın bu siteye, hatta girmeyin bile bence.
e ne zaman yollicaksınız, bugün mü, yarın mı? demiştim, şimdi cevap geldi gene, evet muhtemelen yarın diye. küfür kotamı boşaltasım geldi baya baya
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
sonunda bugün geldi bi cd-key.
kullanılmış çıktı.
dedim böyle böyle kullanılmış bu, kullanılmış cd-key için 2 gün bekledim, yeni bi cd-key için daha fazla beklemem gerekmiyordur umarım dedim
cevap geldi hemen, bunu deneyin bi diye, onu denedim o da kullanılmış, gene mail attım bu da kullanılmış diye, üzgünüz şu anda stoklarımız tükendi, en kısa zamanda yollicaz dedi adam.
dokunmayın bu siteye, hatta girmeyin bile bence.
e ne zaman yollicaksınız, bugün mü, yarın mı? demiştim, şimdi cevap geldi gene, evet muhtemelen yarın diye. küfür kotamı boşaltasım geldi baya baya

benim warhammer keyi de sorunluydu baya bi ama S ve 5 ler yüzünden. çok benziyordu. ancak kullanılmış değildi. hem mail at kullanılmış çıktı diye yenisini yolluyorlar sanırım. adam bana teklif etmişti yenisini yollayayım istersen diye. baya bi alışveriş yaptım daha bi sorun çıkmadı bende.

warhammer'ın bok yemesi s ile 5 lerin karakterleri nerdeyse aynı. 15 denemeden sonra kabul etti oyun.

hatta senin elindeki key de s veya 5 olarak gördüklerini değiş falan bakalım ne olcak
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
warhammer'ın bok yemesi s ile 5 lerin karakterleri nerdeyse aynı. 15 denemeden sonra kabul etti oyun.

hatta senin elindeki key de s veya 5 olarak gördüklerini değiş falan bakalım ne olcak

evet denemiştim zaten, hatta "lan belki iyice denemedim" diye bi daha denedim şimdi on dakika filan, aynı hata veya direk not valid hatası veriyor. yarını beklemekten başka bi şansım kalmadı :p
Sosyal ağlarda paylaş

valla dediğim gibi 14 15 defa cidden denedim ayrı ayrı kombinasyon en sonunda kabul etti site. g lerin 9 gözükmesi s ler 5 ler falan baya yoruyordu. key not valid hatası ise büyük ihtimal bu olabilir bak. key in use hatası diye bir hata mı var mı bilmem du benim leyi yolliyim dene not valid hatası mı vercek in use hatası mı.

hoş ne yazdığımı hatırlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...