Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Ford Fiesta

Merciles

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaşlar.. Bu sınıftaki tüm arabaları ve yeni ford fiestayı test ettim ve Ford bu yeniliğiyle kendisine hayran bıraktı.Testten sonra başka hiçbir markayı düşünmeden direkt satın aldım ve gayet memnunum. Alan veya almayı düşünen başka arkadaşlar var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Merciles said:
merhaba arkadaşlar.. Bu sınıftaki tüm arabaları ve yeni ford fiestayı test ettim ve Ford bu yeniliğiyle kendisine hayran bıraktı.Testten sonra başka hiçbir markayı düşünmeden direkt satın aldım ve gayet memnunum. Alan veya almayı düşünen başka arkadaşlar var mı ?

Yenilik nedir acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

ford fiestanın paticikte reklam vermesine gerekmi var?
adam biraz düzgün bi cümle kurayım hislerimi iyi belirteyim demiş. kendinizi her ayrıntıdan tümevaran süpersonik dedektif moduna sokmayın. geçende bi arkadaşa hırsız muamelesi yapıldı burda. ayıp oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Eralp said:
Merciles said:

Yenilik nedir acaba?

Yenilik nedir yahu bu arabadaki :D ?
Sosyal ağlarda paylaş

cenx said:
ford fiestanın paticikte reklam vermesine gerekmi var?
adam biraz düzgün bi cümle kurayım hislerimi iyi belirteyim demiş. kendinizi her ayrıntıdan tümevaran süpersonik dedektif moduna sokmayın. geçende bi arkadaşa hırsız muamelesi yapıldı burda. ayıp oluyor.

oto kritikte benzer cümlelerle damlayıp duran nissan pazarlamadan bir arkadas varda. acaba yeni trend bu mu dedim, o yüzden.

hırsız muamelesinden ve ya olayından ise haberim yok.

kusura da bakma ama normal insanlar "Ford bu yeniliğiyle kendisine hayran bıraktı" tadında konusmuyorlar. uzun suredir inaktif bir kullanıcıdan birden bire pazarlama agzı duyunca insan sormadan edemiyor.

ayıp falan da olmuyor, "hayır yok bir alakam" der geçer. "pazarlamacısın sen, istemiyoruz, kazığa oturtalım, yakalım" falan demiş degilim kimseye. gayet düzgün bir üslüpla yazmışım yazacağımı. vermesi gerektigine inanırsa eger, aynı üslüpla, verir cevabını. hayır alakam yok diyen adama ısrar edip alakan var diye tutturacak degilim. belki ciddiye bile almayacak, gülecek gececek.

ufak pireleri hemen deve yapıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar Allah aşkına bu ne rezillik ya? Ben şu foruma bişeyler yazıp paylaşamayacak mıyım? 2004 yılında kayıt olup sadece 18 mesaj atmış olmam bu sebeple olabilir mi acaba? her topikte böyle saçmalandığı için? ben sırf bu yüzden sadece okumayı tercih ediyorum genellikle.

Kurduğum cümleden reklam yaptığımı çıkarmışsınız. Lan el insaf ya ford firmasının patcikte reklam vermesi gibi aptalca bişey olabilir mi ya bu nasıl bi zihniyettir. "Ford kendisine hayran bıraktı" cümlesini kurarken bu tepkiyi az çok tahmin ettim aslında ama... yok dedim o kadar da olmaz heralde.. Sadece düzgün bi cümle kutayım dedim.

Arkadaşın biri de yenilik ne demiş? ona da ayrı bi dumur oldum. 2008 fiesta ile 2009 fiesta yı bi karşılaştır arkadaşım. Dışı da içi de tamamen değişmiş durumda. Araba herşeyiyle farklı olmuş. bu topği açmamdaki amaç başka kullanan ya da almayı düşünenlerin fikirleriydi.. Yine pişman ettiniz eywallah..
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Takdir etmek gerekir ki foruma yazılan mesajların büyük çoğunluğu bu kadar yüzeysel yorumlar yapmak yerine, ne bileyim, işte arka tarafın tasarımı, jantları falan filan yani kısacası beğendiği, onu cezbeden noktayı vurgular. Senin mesajında sadece yenilik demenden dolayı diğer mesajlardan farklı kalması insanlar tarafından garipsendi. Biri yenilik nedir onu sordu, bir başkası çıktı reklam mı bu dedi. Ortada alınan aracın ne motoru, ne donanımı ne vites tipi falan var. Yani gerçekten alışılmışın dışında bir mesajdı :)

Dumur olmayı gerektirecek bir durum yok ortada. Yenilik yerine yeni tasarım deseydin bu karmaşa olmayacaktı. Olaylara bakış açısındaki farklılıklar bunun asıl nedeni.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu sınıftaki tüm arabaları ve yeni ford fiestayı test ettim ve Ford bu yeniliğiyle kendisine hayran bıraktı

dediğinde bu yenilik sanki kendisinden önce, bahsedilmiş bi olayı betimliyor gibi duruyor. yani ne bileyim "bu modelde tekerlek kullanımını devreden çıkartmışlar!" dedikten sonra "Ford bu yeniliğiyle kendisine hayran bıraktı" dersen negzel otururdu bak "bu yeniliği" kısmı..

şimdi güdük bişi kalmış. millet "bu yenilik ne?" diye sormakta haklı..

hatta ben de aynı soruyu yinelemekte beis görmüyorum lan.. almışsan de bakalım neleri değiştirmişler, neleri yenilemişler, neleri beğendin. biz de öğrenelim
said:
samdan a demec veriri gibi yazarsan bole olur sonun iste

lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...