Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evinize DÖRT harfli gelse ne yapardınız?

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Sizin bu sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir üyenin yazmış olduğu iletiyi değiştirmek ya da Yönetici Otağını kullanmak istiyorsunuz.
2. İleti yazmak istediyseniz, üyeliğiniz iptal edilmiş ya da üyeliğinizin etkinleştirilmesi gerekmektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:
beni kabul ederlerse gülmece bölümüne "süper bi site buldum, gül gül öldük" konusu açıp www.atsizcilar.com yazacam

asıl merak ettiğim hangi sıfatla banlıcaklar sfasf

ahah güzel olur bu :) ben de altına yazarım mallara bak ahaha diye :d
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ne çok düşmanımız varmış
vasiyet said:
“ Yağmur Oğlum!

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim, kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol.

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, İtalyanlar, İngilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, İspanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır. Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

Bu kadar düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı. Tanrı Yardımcın olsun !”
Sosyal ağlarda paylaş

BEN DE KIZLAR NEREYE GİTTİ DİYORDUM OFF

BAK YA said:
Türk Kızlarını Zorla Kaçıran Tek Topluluk: Kürtler

http://www.atsizcilar.com/forum/turk-kizlarini-zorla-kaciran-tek-topluluk-kurtler-t105685.html

AYRICA

"Not: Kürtlerin Türk kızlarını kaçırmalarıyla ilgili tüm haberleri bu başlıkta toplayalım."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...