Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

i900 - 5800 - iPhone

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Daha neler göreceğiz lan, merak ettim kendim baktım bu sefer ehe;

MrMarvelous said:
Cep telefonu istiyor arkadaş; o zaman Nokia n95 almalı tabii ki...

Harika kamera, GPS özelliği ve smart phone oluşuyla harika bi alet...

İphone dediğin gösterişten başka şey değil. Telefon bile denmez, konuşturan ipod işte. Donunmatik gizmolarla hava cıvadan başka şey değil...

Uyduruk flashsız bi kamerası var, video çekmiyor...

bluetooth u var, başta telefonlara dosya gönderip alamıyor.

3G detseği yok.

Herkes "onun için program çıkacak, bunun için program çıkacak" falan demiş. Öyle dışardan çözümlerle iphone u yüceltmek var mı be? Bende o zaman Nokia 3110 un arkasına sony kamera bantlayayım harika foto çeken telefon olsun o zaman. Kutusundan çıktığı haliyle değerlendirin telefonları.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok eğlenceliymiş bunlar napalım roket yav.

Hayır anlamadığım şey, insan neden kendi de aynı durumlardan geçtiği halde başkasını görünce inatla, topik/bölüm gözetmeksizin alay etmeye çalışır? Yüzsüzlük, geçmişini inkar, aşağılık kompleksi falan işareti değil midir bu?

Zamanında N95 savunan, "iPhone telefon değil, iPod'lar o kadar da süper değil" diyen adam, iPhone'un bu mesajından bu yana tek önemli farkı 3G olmasına rağmen, şimdi tamamen ters yönde yorumlar yapıyor, millete de dönek muamelesi ediyor. Ha nedir en önemli fark, geçen zaman içinde kendisi iPhone almış, kendi malını kötülemek ağır gelmiş herhalde.

Bu kadar saf olmayaymışım da daha önceden bakaymışım keşke, neyse allahtan göstermişler eski demeçlerini :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuda tecrübesizliğin sonucu olan talihsiz bir durum bu: Ürünleri kağıt üstündeki özelliklerine göre değerlendirmek. Eğer teori her zaman pratiğe eşit olsaydı, ürün incelemelerine de gerek kalmazdı.

Olabilir yani, dh da da, diğer kaliteli forumlarda da böyle yanlış yorumlar çıkabiliyor ki bence de çok doğal, iphone kullanmayan çoğunluk genelde böyle düşünür zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Netekim somut bir iphone görmeden yapmıştım o yorumları. 2.0 yazılımının çıktığı zamanlar amerikadan kaçak getiren arkadaşımın iphone unu kurcalayınca yumuşadım biraz. 3G yi de anlık hevesle alıp kullanınca değişti fikrim.

yanlız iyi enselendim ha cidden hatırlamıyordum o yazdıklarımı hahahahhaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...