Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşkı Memnu

Red

Öne çıkan mesajlar

Böjeek said:
az önce annem izliyodu baktım şöyle de akşam yemeği bittermi ne varya bi giyinmiş sanki baloya gidiyolar.

ya bi insan evin içinde o kadar süslenirmi abiye kıyafetler filan. rüküş.

ama peykeri beğendim hoşmuş

evin içinde ?

öyle yerde yaşasam kral taçı takar öyle gezerdim :)
Sosyal ağlarda paylaş

o evde yaşasam başta bihter ile annesi hepsini kapının önüne koyardım. adamın ömründen 40 sene götürür o ev. hergün bi olay, herkes birbirine bir şekilde yazılmaya çalışıyor. evde kedi köpek vs. olsa onlar bile bi iş çevirecekler o derce.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:
evet katiliyorum. en güzeli o.
bihterin oyunculugunu da sevmiyorum ben, acaip kasinti.
bi de bilimum caresiz ev hanimlari -hepsi diil tamam- ''kizz bu aksaaamm askim emnu var!!'' ayh basliyo kos kooos kap cekirdekleri diye kosturmuyolar mi tirt oluyorum.

kiziiim, cok eglenceli lan
biraz kalk o bilgisayarin basindan da aski memnu izle, ufkun acilsin.
acaip orjinal aldatma teknikleri var icinde, tren misali insanlar. bi arkadasimin abisi karisina yasaklamis diziyi. izletmiyomus cok aldatma var diye asfd.
bok attim o kadar zamaninda 2 bolum izledim sardi ahah. kurtulamiyorum simdi.
hos zaten yapcak bi isim de yok, oturup aski mumnu izlemek veya bara akip sarros olmak. aski memnu ftw.

behlolcugum da cok komik, ismen ve cismen.
tamam zamaninda kivancin bi fotosunu gorup PARCALA BENİ demisligim var ama, genel olarak begenmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

izleyemem lan. o zirt pirt yapilan alamanci reklamlari ebemi yargiliyor. ''anneee bu peynir nedean suda yüzüyor'' ya da ''yurt seven kardesler kölün arenadaaaa!!'' ''KUTSIIII seni marha öroya bogaram!'' tarzi reklamlar hep. dizinin icine ediyorlar.
deliriyorum en heycanli yerinde. 1 saatlik dizi 3 saat sürüyor be.
hadi türkiyede kural getirmisler, yok öle zart zurt reklam.
türkiyeyle ayni anda basliyor ama 1 saat sonra bitiyor bizimkisi asdf.
fekat internetten izlemeyi denemek lazim. onun da kalitesi kötü.
behlol'a deger mi, düsünmek lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar toplu haldeyken bakışları falan çok acaip, herkes tetikte, nerden nasıl laf sokarım kimin ne açığını yakalarım diye dört dönüyorlar.

eskiden aile denince aşağıdaki şekildeki gibi bir aile gelirdi aklımıza. idealide güzelide o idi zaten:

ya şimdi...

Sosyal ağlarda paylaş

lan

bu dizi envai sayıda yabancı diziden cok daha iyi.

bende annem izlerken 1-2 denk geldim şimdi kurtulamıyorum

bazı sonuçlara ulaştım

1) Abicim ben benim bi yeğenim öyle bir adam olsa,hayatta almam eve,bacım var lan evde,herif eros gibi,fakır,es kaza bir göz göze geldiği,elinin eline değdiği herkezle sevişebilecek güçte,alma lan evine.

2)Adnan ne zengin lan,ne güzel,amma velakin naısl bir sabır var herifte,emrivakiler,gizli işler,kıl laflar,saçma sapan olaylar dönüp duruyor,riyaker gülüşler arasına kalmış ,ama daima "tamam,yaparız,ederiz" ne klas adam.hiçmi kızmaz bir insan.yazık valla,az huzur verin lan adama.

3)matmazel tam milf aslında,bırak bihteri tak yüzüğü matmazele adnan adam,ne güzel huzur bulursun.

4)birileri ortamda laf soktuğunad birde herkez susup gözlerini sonuna kadar açıp odadaki diğer insanlara bakmaya başlıyor,çok komik be.
Sosyal ağlarda paylaş

Luxor said:
insanlar toplu haldeyken bakışları falan çok acaip, herkes tetikte, nerden nasıl laf sokarım kimin ne açığını yakalarım diye dört dönüyorlar.

eskiden aile denince aşağıdaki şekildeki gibi bir aile gelirdi aklımıza. idealide güzelide o idi zaten:

ya şimdi...

halk da şimdi şeytanın kıç bacaaaaaa oldu ama. lan selam verdiğim adam da, sadece çöpü alırken gördüğüm kapıcı da "aman bi laf sokayım, bi dümen çevireyim" havasında.

toplumun %70-80ini silip atasanız yeryüzünden "neden lan?" demem..
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:
napae said:
her yeni bölümde daha fazla heycanlanıyorum ama ya dhjfs

mervede
"artık sevişsinler,artık yiyişsnler laaan"
diye diye izliyor her bölümü valla.

lan noldu kim kime ne dedin diyoum bana öpüşmeleri anlatıyor dilli milli diye.

mesajmı atıo bana bilmiyorum

dghshjd öyle ama bihter vericek artık, heycanla bekliyorum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...