Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşkı Memnu

Red

Öne çıkan mesajlar

said:
“Taç'ın sunduğu Aşk-ı Memnu” diye başladı dizi. Sponsor firma nevresim falan satıyordu herhalde. Ekrana yatak resmi koymuştu kocaman…

Dizi başladığında Behlül amcasının karısı Bihter'i yatağa atmıştı deniz kenarındaki ıssız evde. Bihter'in kocasının kızına âşık olan Beşir ise yatağın gizli kamera çekimini yapıyordu dışarıdan. Çünkü adam bozuktu… Bihter'in kocasının kızı, amcasının eşi ile ensest ilişki yaşayan Behlül'e âşık diye…

Çok karmaşık bir durumdu… Kafam karıştı.. Zap yaptım…

Biraz sonra döndüğümde yatak fotoğrafı üzerinde “Taç'ın sunduğu Aşk-ı Memnu reklamlardan sonra devam edecek” diyordu…

Zap yaptım başka kanala yine… Döndüğümde Bihter kendine ait yatak odasında telefonla konuşuyordu. Otel odasında yatağından yeni kalkan aldattığı kocası ile…

Bu arada Bihter ile Behlül'ün yatak sahnesini gizli kameraya alan Beşir'in yatak odasına gizlice giren hizmetçi kız da kamerayı karıştırıyordu.

Zap yaptım başka kanala… Döndüğümde Bihter'in annesi yatağının üzerindeki çantada duran telefonu çıkarıp numarayı çevirdi. Hemen yan taraftaki yatak odasında bulunan kızı Bihter'i arıyordu. Bihter yatağı üzerinde duran çantayı alıp içinden telefonu çıkardı… Diğer yatak odasındaki annesi ile kendi yatak odasından hasret giderdi.

Zap yaptım… Döndüğümde yatak resmi kullanan sponsorun sunduğu dizinini reklamlardan sonra devam edeceği söyleniyordu. Kaçtım başka kanala…

Bir ara döndüm Behlül üst kattaki yatak odasından, alt kattaki yatak odasında bulunan Bihter'le telefonla konuşuyordu. Deniz kenarındaki yataklı ıssız eve davet ediyordu amcasının karısını…

Zap yaptım… Sonra döndüğümde Bihlül gizlice Bihter'in yatak odasına girmiş bir hediye bırakıyordu. Kaçtım başka kanala yine…

Döndüğümde yatak resmi kullanan sponsorun sunduğu dizi reklama girmişti. Ve o anda bir başka yatak firmasının reklamı vardı. “İşbir yatak… Uzman işi yatak” diye anons yapılıyordu… Tövbe tövbe deyip kaçtım yine…

Döndüğümde kocasını kuzeni ile aldatan Bihter'in annesi aynı evdeki yatak odasında hizmetçi ile konuşuyordu. Diğer yatak odaları kapılarını dinleyerek neler öğrendiğini soruyordu hizmetçiye…

Ulen dedim amma yatak odası var bu dizide… Birinden çıkıyorlar diğerine giriyorlar… “Sunar-sundu” anonsları bile yatak odalı…

Neyse ki bitti bu hafta da dizi… Amcasının kızının âşık olduğu Behlül'ün amcasının karısını ayarttığı ensest yatak dizisi haftaya kaldığı yerden devam edecek…
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...