Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drakesang The Dark Eye

ad3m

Öne çıkan mesajlar

Ya bi arkadaşım öve öve bitiremedi bu oyunu.Oynayan yada hakkında bilgi sahibi olanlar yazabilirlermi?
Çünkü aynı arkadaş AOC'da çok övmüştü pek güvenmiyorum zevkine :P

Icewind Dale'ın modern versionu gibi falan dedide ne kadar doğrudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Single Player üzerine kurulu, Almanya'da yılın RPG'si seçildi.

Atmosfer baya güzel, ama oyunun içeriği çok klişe.

Sürekli bir fıçı kırmaca ve fare öldürmece var :p

Çok fazla konuşma seçeneği yok ama yine de farklılıklar sunuyor.

Falan filan işte, zaman geçirmelik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Zamanınız varsa oynanabilir bir oyun
*Bazı buglar adamı delirtecek nitelikte quest bitirsende bitmiş gibi göstermiyor tekrar loadından başlayıp aynı şeyleri yapman gerekiyor.
*Oyunda yeterli item yok canavarlardan ve hatta bosslardan bile düzgün itemlar düşmüyor,koskocaman dragon kesiyorsun içinden recipe ve craft eşyası düşüyor bu yaratık neyi koruyor? :S
*Oyun düz bir hikayede ilerliyor sana seçme şansı vermiyor olsa olsa 2 bandit grubu arasında seçim yapıyorsun hangisini öldüreyim diye.
*Yan questleri istediğiniz zaman yapamıyorsunuz eger bir şehre gittiyseniz oranın questleri yapıp bitirmeniz lazım ben bir evime uğrıyayım sonra buraya geri döneyim olayı yok.
*Bir çok recipe bir işe yaramıyor vendorların sattıkları cok daha guzel oluyor
*Multiplayerı yok...olsa cogu eksiğini görmezden gelirdim =)
*Cok geniş bir class sistemi var
*Cücelerin şehri muroloshun dizaynı çok hoş
*Level sistemi advanture point ustune kurulu level atlamadan adventure pointlerinizi stat ve özelliklerinize kullanabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
trgamerda okudum, orada tanıtımı yapan kişi göklere çıkarmış oyunu, ama:

*Oyun düz bir hikayede ilerliyor sana seçme şansı vermiyor olsa olsa 2 bandit grubu arasında seçim yapıyorsun hangisini öldüreyim diye.

ama bu devirde serbestlik olmayan rpg bir yerden sonra can sıkıntısı olur herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.rpgwatch.com/forums/showpost.php?p=90933&postcount=61
bu linkte kısa da olsa öz anlatım ve puanlandırma kriterleri mevcut.

- How great is the non-linearity of the game - can the quests be solved in more than one way ?

You can solve quests in a non-linear order in the current map only, only the main map (the city Ferok) can be visited again. You CANNOT return back to solved maps! Some quests can be solved in more than one way, depending on the stats of your entire party and your choices.

görevlerin farklı yollarla çözülebilmesi iyi ama bir harita bitince tekrar oraya dönüş yok diyor. anlamadım yani tek tek bütün görevler bitene kadar dönüş olmadığından oraya saplanıp kalıyor muyuz? yada eğer o haritadaki bütün görevler bitmeden terkedebiliyorsak gözümüzden kaçan birşey olduysa telafisi olmayacak gibi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...