Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Need for Speed : Shift

Disappear

Öne çıkan mesajlar

eğer siyah ekran alıyosan, direk ekran kartı tükenmiş demek. driver update kurtarmicaktır. en fazla oyun arayüzüne girmeni sağlar. ordan da görsel ayaralrı minimuma alırsın. ama oyuna girermi bilemem. girse bilee ilk girdiğin an çıkacak olan ingame video da yine siyah ekran alıcaksın.

tabi bu arada, şöle bi çözüm de var. ingame videoları oyun klasöründen bi takım ayarlar yaparak iptal edebilirsin. bu şekilde de %3 ihtimalle oyunu oynama şansın var. allah yardımcın olsun :)

ya da git 150TL ye al bi ekran kartı sen de kurtul ben de eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Kısa kısa yazayım. Oyun tam bana göre, ben kimim? Sim özürlü biri. Oyun ne nfs ne de tam bir sim, arada birşey ki bu benim için bir artı. Alışık olduğumuz araba alma, para biriktirme, upg. ler, customize lar yine var tabiki. Oyun mekaniğini anlatmayayım çünkü çok şey var.

Sürüş tekniğinize göre oyun size bazı asistler açıyor. Şöyleki, yol üzerinde oklar var, bunlar yeşilse iyi gidiyorsunuz, sarıysa alamayabilirsiniz virajı, kırmızıyla fren yapmanız lazım gibi. Bu oklar en düşük iki seviye profilde var. En düşükte hız ve fren için yardım ediyor, bir üstünde sadece fren için. Süperseniz yardım falan yok. Profili bir yarışlık bir trial a sokarak karar veriyor oyun. Tabi uymak zorunda değilsiniz, istediğiniz şeyi değiştirebilirsiniz. Bu yardımlar dışında mesela, hasarın sadece görsel olması var,tersi durumda arabanın performasına direk etki ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

:O
peki ya dönemiyorsak bi de dönderiyo mu bizi ??

eheh. şaka bi yana. çok güzel olmuş bu. deli NFS oynarım, ama kendime göre bi oynama şeklim vardır.

mesel:

hiçbir viraja yavaş girmem, viraj öncesi fren vs ile hız kesip güzelce dönmem.

aksine dallama gibi bodoz viraja yardıorırım. (ör sağa keskin L dönüş):
saliselik sırasıyla basarak:
SAĞ OK + GERİ OK + SPACE (1,2 sec lol) > SPACE BIRAK > İLERİ OK + SOL OK (0,5 ec) > SOL OK BIRAK > İLERİ OK gogo devam..

halbüsü İLERİ OK > GERİ OK > SAĞ OK > YARIM GAZ İLERİ OK devam et dimi.. ama yok. yukjardaki gibi yapcam.. eheh. çokd a faydasını görmemişimdir. ama alıştım işte. belki bu asistle beraber virajları insan dönüşüyle dönmeyi örenebilirim uheehe
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Dragonmax said:

eskiden bi midtown madenes vardı :p bomboş şehirde bomboş dolaşıp, köprülerden uçup gökdelenlere çarpardık.. asdsa..

çok iyi bir oyundu o yaa. muhteşem bi oyundu yani öyle böyle değil. keşke 3. sü pc'ye de çıkmış olsa.

Ömrümde en çok zevk aldığım sayılı oyundan biri mitdown madness.

AAah ah!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...