Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dps paladin olur mu?

ekinakis

Öne çıkan mesajlar

Lorrotar said:
şimdi dps olur demek için kıyaslamak gerekir diğer dps classlarıyla.ben bi düşündüm de pek olmaz.kendi çapında yapar anca paladinler dps.

peki... düşünmeye devam et ben dandik gearımda 10m de dps te ilk 3 hatta 1 olayım 25 te ilk 5. zorlıyım
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:
şimdi dps olur demek için kıyaslamak gerekir diğer dps classlarıyla.ben bi düşündüm de pek olmaz.kendi çapında yapar anca paladinler dps.

Senin o uçak kazası ile tropikal adada mahsur kaldığın sürede Blizzard WotLK diye bir expansion çıkardı. Bu ek görev paketi ile paladinler baya sağlam dps yapabilir oldular.

5500+ patchwerk normal bir rakam artık, üstelik BoH'suz. Humanity'de alınca heralde sabit 6k+ olur rakam.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

At gözlüklerini çıkarmak çoğu zaman işe yarayabilir.. yada raidlere girip recount yüklemeyide deneyebilirsin.. tabi şuda var her retri dps yapamıyo oda bi garip tabi dimi o kadar koaly bi classız ne item lazım ne bişi sal raide koysun 4k-5k dps
Sosyal ağlarda paylaş

valla recount falan herşey var.enough diye retri paladinimiz de var,burstte üstüne tanımıyorum da raidlerde de pek dikkatimi çekmiyo dps olarak.sen guildinde sabaha kadar 1. ol lexius cuğum,caster her türlü koyuyo paladine.kendi çapında dps yapıyo diye bunlara diyorum ben işte.evet pyro shamanım bu arada,elemental.

dps öbür classlara oranla pek yapmıyo dedim ben gözlemlerime göre ki bizim guildde ilk 7 ya da 8 caster heralde.

edit : bizim de hunterlarda sorun var,slackliyo adamlar ilk 10 a giremiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...